HC Lední Medvědi Pelhřimov – HC Žihadla Moravské Budějovice z.s.

6:5

po prodl. (3:2, 0:2, 2:1 - 1:0)

01.12.2023, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • 12. kolo • Pavel Blažek

Nejlepšími hráči utkání byli zvoleni za domácí Josef Vácha a za hosty David Vacek. To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou. (21:16:30)

61:26

Lední Medvědi právě vstřelili branku! JOSEF VRÁTNÝ pohotovou střelou pohotovou střelou přisoudil domácím bod navíc. Asistence Filip Kasalý.

61:03

Šulák hledal na brankovišti Votápka, jehož teč se nevešla mezi tři tyče.

60:44

Kravec v šanci, ale Zour drží puk před brankovou čárou.

60:01

Poutníci ve třetí třetině opět otočili utkání na svou stranu, ale v poslední minutě hosté vyrovnali. Uvidíme tedy prodloužení.

60:00

59:17

Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Petr Krutiš vyrovnává, hosté zavřeli Poutníky v pásmu a odražený puk si našel sniper hostujícího celku...
Logický timeout domácích...

58:52

Dvě minuty pro Petra Votápka za hákování...
Ano, Vacek na střídačce.
Timeout hostů, asi uvidíme powerplay.

58:29

Teď se to asi na Zoura povalí zleva, zprava, nyní Kravec prověřil lapačku domácího brankáře.

57:55

Rytnauer propálil Zoura, ale sudí rozpažil, neboť o vteřinu zpět bylo pískáno přerušení hry.

57:23

Pěkná střela Filipa Břízy končí nad hostující brankou.

55:12

Rytnauer ani nadvakrát nepropálil Zoura.

54:44

Šulák a Siřiště v dalším úniku, ale kombinace domácím útočníkům vázla a na dostřel k Vackovi se ani nedostali.

52:09

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Petr Votápek v úniku poslal puk na MARTINA HADRAVU a ten umístěnou střelou posílá domácí opět do vedení. Asistence Petr Votápek a Josef Vácha.

50:22

Zmatky v domácí obraně, Rytnauerův pokus minul zařízení.

49:05

Poutníci se tlačí za další brankou, ale nyní obrana hostů nedovolí Poutníkům kvalitně zakončit, případně zakročí jistý Vacek.

45:59

Martin Hadrava zkusil propálit Vacka střelou z kruhů, Vacek ukryl puk ve své výstroji.

43:21

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Marek Hadrava pálí na Vacka a před hostujícím brankářem tečuje JOSEF VÁCHA. Asistence Marek Hadrava.

42:26

Marek Hadrava v tutovce hledal bratra Martina, toto ale bylo spíš na střelu, z velké šance nezbylo nic...

42:10

I nadále Poutníci v mírném tlaku.

41:22

Vysloužilův tvrdý pokus kryje Vacek.

40:51

Poutníci začali třetinu aktivněji, ale zatím nepřichází šance ke skórování.

40:01

A jdeme do třetí třetiny...
Ve druhé třetině jsme viděli další otočku ve skóre, tentokrát v domácí neprospěch. Moravské Budějovice vedou jednobrankovým rozdílem, uvidíme, s čím přijdou domácí ve třetí třetině, která začne cca v 20:35.

40:00

39:27

Zour kryje dvě šance Mikeše v rychlém sledu.

37:31

Poutníci se hned tlačí za vyrovnáním, ale šance domácích kryje Vacek.

35:56

Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Za vydatného přispění chybující pelhřimovské obrany se puk dostává k Janu Trojanovi a ten opět vrací hostům vedení. Asistence Roman Mikeš.

35:31

35:07

Hosté vyhazují.

34:30

Poutníci se vlastní chybou připravují o pásmo...

33:31

Dvě minuty za hákování pro Romana Mikeše.

31:32

30:20

Domácí vyhazují.

29:32

Marek Hadrava dvě minuty za hákování.

29:20

Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Ladislav Rytnauer v závaru propálil Zoura mezi nohama. Asistence Petr Krutiš a Patrik Válek.

28:11

Snaha domácích o založení útoků je nyní zřejmá, schází finální přihrávka.

26:35

26:03

Vacek tygřím skokem likviduje střelu Davida Šuláka.

25:16

5 na 4.

25:14

Opět Filip Kasalý provětral část Vackovy výstroje, tentokrát lapačku.

25:03

Zakončení Filipa Kasalého kryje Vacek. Poutníci sice kombinují, ale ke střelbě se moc nedostávají.

24:35

Sekání a dvě minuty pro Jana Trojana.

23:25

Hosté ihned vyhazují.

23:16

Podražení a dvě minuty pro Romana Mikeše.

22:57

21:31

20:57

Dvě minuty pro Matěje Kravce za hrubost.

20:01

A jde se na druhou třetinu...
Po dvaceti minutách vedou Poutníci 3:2, když pelhřimovský celek otočil nepříznivý vývoj třemi brankami v rychlém sledu na konci třetiny. Druhá třetina začne cca v 19:50.

20:00

18:47

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Další domácí kombinace a Poutníci vedou. Puk po závara dorazil za bezmocného Vacka PETR VOTÁPEK. Asistence Lukáš Siřiště a Josef Vácha.

17:36

Lední Medvědi právě vstřelili branku! Tohle klape vždycky. Martin Hadrava v úniku 2 na 1 předložil puk na MARKA HADRAVU a ten poslal puk do odkryté klece. Asistence Martin Hadrava a Josef Vácha.

16:37

Zour vytáhl lapačku proti střele Nováka.

16:33

Zakázané uvolnění, vhazuje se u Zoura.

15:54

Lední Medvědi právě vstřelili branku! MAREK HADRAVA obral o puk hostující obranu a zasunul puk pod Vackem do brány. Bez asistence.

15:46

Zakázané uvolnění vrací hru k Vackovi.

15:09

V jednom ze soubojů utrpěl krvavé zranění Matyáš Machovský, takže na ledě jsou nyní ledaři a připravují ledovou plochu pro další pokračování zápasu.

14:43

Pelhřimovské šance chytá zatím jistý Vacek.

12:09

Martin Vysloužil dvě minuty za hrubost a Tomáš Sigmund za hrubost.

12:09

Vacek neměl puk pod kontrolou, ale nakonec přerušuje hru.

11:00

Zour kryje další velké šance hostů.

10:08

Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Adam Kotačka dostal krásný pas na modrou, ujížděl na Zoura a nemýlil se. Asistence Peter Pucher a Daniel Salát.

09:38

Pelhřimov kombinuje v pásmu před Vackem, ale finální souhra nepřichází.

08:03

Zour kryje další šanci hostů z hole Mikeše.

07:24

Tým Žihadla Moravské Budějovice právě vstřelil branku! Mikeš vyslal to šance Jana Trojana a ten zkušeně obstřelil Zoura v pelhřimovské brance. Asistence Roman Mikeš.

06:26

Vysloužil střelou za kruhy drží Vacka v pohotovosti.

05:27

Portova pumelice minula zařízení.

04:45

Nyní je hra víceméně vyrovnaná, na úvodní gól stále čekáme.

02:18

Novák upaloval na Zoura přes půl hřiště v nájezdu, Zour si se střelou poradil.

01:44

Další zakázané uvolnění vrací hru před Vacka.

01:33

Váchovo nahození od modré chytá Vacek do lapačky.

01:27

Zakázané uvolnění Žihadel, Poutníci začali aktivně dnešní utkání.

00:43

Zajímavá situace před Vackem, střelecký pokus tečovaný skrumáží do ochranné sítě.

00:01

Zdravím všechny, kteří z různých důvodů nemohou být přítomni osobně, zdravím také skupinku hostujících fanoušků, kteří v dnešním počasí vyrazili podpořit Žihadla přímo v Pelhřimově.
Zdravím z Pelhřimova. Ledová plocha se pomalu plní, zápas mezi Pelhřimovem a Moravskými Budějovicemi za chvíli začne.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

6:5

Branky a nahrávky: 16. Hadrava Marek, 18. Hadrava Marek (Hadrava Martin, Vácha), 19. Votápek (Siřiště, Vácha), 44. Vácha (Marek Hadrava), 53. Hadrava Martin (Votápek, Vácha), 62. Vrátný (Kasalý F.) – 8. Trojan (Mikeš), 11. Kotačka (Pucher, Salát), 30. Rytnauer (Krutiš, Válek), 36. Trojan (Mikeš), 60. Krutiš

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Zour (Roh) – Vácha, Bříza, Kasalý D., Port, Glejtek, Šťáva, Srnský – Cejpek, Machovský, Kasalý F., Šulák, Březina, Vysloužil, Hadrava Martin, Vrátný, Štěrba, Kochrda, Votápek, Siřiště, Hadrava Marek

HC Žihadla Moravské Budějovice z.s.: Vacek (Tržil) – Vranka, Trnka, Jahoda, Salát, Kravec – Štorek, Krutiš, Rytnauer, Trojan, Mikeš, Sigmund, Kotačka, Válek, Pucher

Rozhodčí: Marek Honza — Petr Křivohlavý, Jiří Souček

07:24 ZBZ 0:1 Trojan (Mikeš)
10:08 ZBZ 0:2 Kotačka (Pucher, Salát)
15:54 PEL 1:2 Hadrava Marek
17:36 PEL 2:2 Hadrava Marek (Hadrava Martin, Vácha)
18:47 PEL 3:2 Votápek (Siřiště, Vácha)
20:57 ZBZ 2 Kravec