Tipsport: 1.82 4.2 3.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 43 – 16 | Přesilová hra: 0/3 – 1/4 | Trestné minuty: 8 – 6

Pjotr Kočetkov (CAR) – 11 zákroků, 5 OG, úspěšnost 68,8 %, odchytal 61:03
Semjon Varlamov (NYI) – 39 zákroků, 4 OG, úspěšnost 90,7 %, odchytal 62:46

Martin Nečas (CAR) – 0+1, +1 účast, 4 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 16:37

Tři hvězdy utkání
1. Semjon Varlamov (NYI) 39 zákroků
2. Mathew Barzal (NYI) 1+3
3. Jordan Staal (CAR) 1+1 (04:43:52)
Islanders stačilo pouhých 16 střel ke vstřelení hned pěti gólů, díky čemuž se hosté mohou radovat z vítězství 5:4 po prodloužení na ledě Caroliny. Domácí přitom mohou být rádi, že urvali alespoň bod, jelikož o vyrovnání na 4:4 se postarali až tři sekundy před závěrečnou sirénou.

62:46

62:46 Mathew BARZAL - 4:5

62:46 4/4

Islanders právě vstřelili branku!
Hosté vítězí v prodloužení a oplácí soupeři nedávnou porážku z vlastního kluziště! MATHEW BARZAL si narazil s Dobsonem a vypálil z levého kruhu. Přesouvající se Kočetkov nedokázal letící puk vyrazit, jen jej tečoval svým betonem. Asistence: Noah Dobson.
Barzal M., Dobson N., Horvat B., Varlamov S.
Aho S. II, Pesce B., Jarvis S., Kočetkov P.

62:01

Varlamov nyní zachránil svůj tým od inkasování, když vyrazil prudkou střelu Skjeie z mezikruží. Puk mířil k pravé tyči.

61:39

Nečas hledal před brankovištěm Kotkaniemiho, tomu se ale nepovedlo vystřelit.

61:11

Průnik Aha nevyšel, puk je sražen obranou zpoza kruhů až do ochranné sítě.

61:05

Oba týmy si vyměnily útoky, ale zatím bez střely na branku.

60:01

60:00

59:57

59:57 Sebastian AHO - 4:4

59:57 6/6

Carolina právě vstřelila branku!
Na poslední chvíli se přeci jen Carolině povedlo vyrovnat! Varlamovovi propadl puk mezi betony po teči SEBASTIANA AHA. Asistence: Jordan Staal, Brent Burns.
Burns B., Staal J., Aho S. II, Jarvis S., Svečnikov A., Skjei B.
Pulock R., Horvat B., Palmieri K., Lee A., Romanov A., Varlamov S.

59:35

Hosté málem rozhodli, ale netrefili prázdnou branku soupeře!

58:55

Oddechový čas pro tým Carolina Hurricanes.

58:43

Zakázané uvolnění New Yorku.

58:22

Trochu divočina, už zase utekl na střídačku...

58:15

Kočetkov se zase vrátil do branky!

4:5

Branky a nahrávky: 9. Chatfield (Bunting, Orlov), 23. J. Staal (Martinook, Slavin), 41. Drury (Noesen, Nečas), 60. S. Aho II (J. Staal, Burns) – 18. Horvat (Barzal, Lee), 36. Holmström (Pageau), 39. Engvall (Barzal, Dobson), 47. Palmieri (Dobson, Barzal), 63. Barzal (Dobson)

Carolina Hurricanes: Kočetkov (Raanta) – Burns, Slavin (A), Pesce, Skjei, Chatfield, Orlov – Jarvis, S. Aho II (A), Bunting – Nečas, Kotkaniemi, Teräväinen – Fast, J. Staal (C), Martinook – Noesen, Drury, Svečnikov.
Trenér: Rod Brind'Amour

New York Islanders: Varlamov (Sorokin) – Pulock, Romanov, Mayfield, Dobson, Bolduc, Reilly – Barzal, Horvat, Lee (C) – Palmieri, Nelson (A), Engvall – Wahlstrom, Pageau, Holmström – Clutterbuck (A), Cizikas, Gauthier.
Trenér: Lane Lambert

Rozhodčí: Dwyer, Rehman – Fournier, Suchánek

Diváci: 18700

08:08 CAR 1:0 Chatfield (Bunting, Orlov)
11:11 NYI 2 Engvall, hákování
11:37 CAR 2 Jarvis, hákování
18:00 NYI 1:1 Horvat (Barzal, Lee)
22:01 CAR 2:1 J. Staal (Martinook, Slavin)
35:01 NYI 2 Reilly, nedovolené bránění
35:59 NYI 2:2 Holmström (Pageau)
38:03 NYI 2:3 Engvall (Barzal, Dobson)
40:39 CAR 3:3 Drury (Noesen, Nečas)
45:11 CAR 2 J. Staal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
46:41 NYI 3:4 Palmieri (Dobson, Barzal)
46:41 CAR 2 HL zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Svečnikov
53:30 CAR 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Bunting
54:09 NYI 2 Nelson, podrážení
59:57 CAR 4:4 S. Aho II (J. Staal, Burns)