Evropská liga

Šeriff Tiraspol – SK Slavia Praha

2:3

konec (1:1)

30.11.2023, 21:00 • Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol • 5 • Skupina G • Adam Kolář

Tipsport: 5.38 3.83 1.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+4

90+4. Muhamed TIJANI - 2:3

90+4

Slavia právě vstřelila branku!
Brankář Koval si vybral opačnou stranu, než kam MUHAMED TIJANI vystřelil a Slavia tak v Tiraspolu přece jen vyhraje!

78

78. Christos ZAFEIRIS - 2:2

78

Vyrovnáno! CHRISTOS ZAFEIRIS se střelou přes zeď prosazuje a stav v Tiraspolu je tak 2:2.

56

56. Jerome Ngom Mbekeli - 2:1

56

Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
Další rána pro Slavii, Šeriff vede 2:1. Ankeye se prohnal po levém křídle podél Ogbua a následně připravil míč před prázdnou bránu pro JEROMEHO MBEKELIHO, který je snadným zásahem odměněn za svou dosavadní aktivitu.

45+3

45+3. Cristian TOVAR - 1:1

45+3

Šeriff neměl prakticky celý poločas vůbec nic, ale přesto v závěru první půle srovnává! Ricardinhův centr z volného přímého kopu usměrnil hlavou do sítě CRISTIAN TOVAR.

19

19. Václav JUREČKA - 0:1

19

Slavia jde po zásluze do vedení! VÁCLAV JUREČKA si výborně poradil se stříleným centrem a na přední tyči efektní i efektivní patičkou poslal míč do sítě.

2:3

konec (1:1)

Branky: 45+3. Tovar (Mendes), 56. Mbekeli (Ankeye) – 19. Jurečka (Bořil), 78. Zafeiris, 90+4. Tijani

Karty:   67. Talál (TRS) – 45+1. Dumitrescu (SLA)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 1:6. Rohy: 1:12. Ofsajdy: 18:10. Fauly: 10:17.

Šeriff Tiraspol: Koval – Apostolakis, Tovar, Garananga, Artunduaga – Mbekeli, Mendes (C) (74. Vinícius, 90+1. Vardar), Talál, Badolo, J. Fernandes – Luvannor (46. Ankeye).
Náhradníci: Pașcenco, Străistari – Coliș, Novicov.

Trenér: Roman Pylypčuk

SK Slavia Praha: Mandous – Masopust, Ogbu, Bořil (C) – Douděra, Zafeiris, Oscar, Provod, Dumitrescu (60. Wallem) – Jurečka (70. Chytil), Van Buren (70. Tijani).
Náhradníci: Kolář, Sirotník – Vlček, Hromada, Tomič, Schranz.

Trenér: Jaroslav Köstl

Rozhodčí: Ciochirca – Weiss, Obritzberger, Gishamer