Extraliga dorostu

Mountfield HK – HC Vítkovice Ridera

2:3

po s.n. (0:1) (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)

30.11.2023, 15:00 • Malá hala ČPP Arény, Hradec Králové • 22 • Skupina B • Tomáš Kalas (@tomascipy)

1/1

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Vítkovice Ridera.
Autorem vítězné branky je ADAM DANĚK.
Daněk A.
Záruba M.

42:40 6/6

Hradec právě vstřelil branku!
Tentokrát už je ale srovnáno právoplatně! Hendrych zavezl puk do útočného pásma a předal ho na modrou pro FILIPA FROLÍKA, který se rozhodl pro tvrdou střelu. Puk napasoval přímo pod břevno, a to i za přispění skvěle clonícího Pánka. Přes něj totiž Varga nic neviděl – 2:2! Asistence: Patrik Hendrych.
Frolík F., Hendrych P., Janeček J., Pánek J., Vencl R., Záruba M.
Varga S., Kisza J., Vítek A., Daněk A., Douda J., Svozil L.

39:55 6/6

Pět sekund před koncem třetiny Lvi snižují! Vítkovická obrana po prohraném buly propadla a Hradečtí ujeli do brejku, který nastartoval nejprve Klíma, posléze si vyměnil puk s Vondruškou. Ten sice mohl střílet, místo toho ale nalil nalevo pro ONDŘEJE PÁLENÍKA, jenž se trefil Vargovi nad rameno – 1:2! Asistence: Filip Klíma, Jaroslav Vondruška.
Páleník O., Klíma F., Vondruška J., Studnický K., Forejtek O., Záruba M.
Varga S., Nazad M., Kisza J., Vítek A., Zachariasz O., Plško A.

08:57 6/6

Vítkovice právě vstřelily branku!
O necelou minutu později je to už o dvě branky! Jakub Kisza nebyl nikým napadán a vybídl přesnou přihrávkou na pravou stranu ADAMA PLŠKA, který nedal Zárubovi šanci zasáhnout – 0:2! Asistence: Jakub Kisza.
Plško A., Kisza J., Rončka M., Vítek A., Fojtík M., Varga S.
Záruba M., Hendrych P., Janeček J., Flechtner J., Vencl R., Hornych J.

07:56 6/6

Na konci osmé minuty jde Ridera do vedení! Drábek podržel puk na modré a v rychlosti jej posunul podél lajny pro Zatloukala. Ten si navedl kotouč na střílené nahození, které mezi kruhy šikovně tečoval vedle Zárubova betonu MAXMILIÁN MAN – 0:1! Asistence: Patrik Zatloukal, Alex Drábek.
Man Max., Zatloukal P., Drábek A., Mareš M., Zachariasz O., Varga S.
Záruba M., Vondruška J., Klíma F., Páleník O., Pánek J., Pavlík D.

2:3

Branky a nahrávky: 40. Páleník (Klíma, Vondruška), 43. Frolík (Hendrych) – 8. Max. Man (Zatloukal, A. Drábek), 9. Plško (Kisza), rozh. náj. A. Daněk