29.11.2023, 18:20 • Winning Group Arena • 27 • Skupina Východ • Daniel Kinc

Konec zápasu. (20:27:19)

59:59 6/6

Kometa právě vstřelila branku!
Do samostatného úniku se dostal PATRIK ULBRICHT, který krásnou sólovou akcí podtrhl vítězství Komety. Asistence: Patrik Ulbricht, Adam Boltvan.
Bárta De., Ulbricht P., Boltvan A., Bůžek J., Ekrt J., Kavan J.
Vandas T., Báťa Š., Číhal L., Kudrna V., Rauš A., Sigmund F.

59:19

Ekrt se dostal do obrovské šance, kdy měl před sebou skoro prázdnou branku, Sigmund se ale stihl přemístit včas.

58:47

Do úniku se dostal Jáchym Jungwirth, střela mu ale nesedla.

58:18

Svoboda s Nesvadbou kombinovali v útočném pásmu, brankář Jihlavy kotouč přikryl.

57:03

Halačka se pokusil Sigmunda překvapit střelou z otočky, ten o střele ale věděl a vyrazil ji.

56:17

Střela Jáchyma Jungwirtha skončila v ochranné síti.
Kometa si po krásné akci vysloužila trestné střílení, Adam Veselský trestné střílení neproměnil.

54:57

Trestné střílení Komety, Adama Veselského.

54:48

Zakázané uvolnění domácích.

54:24

Kometa se dostala k zajímavým kombinacíém v útočném pásmu, ze kterého ji vyhnal ofsajd.

53:51

53:16

Jihlavu brzdí nepřesné přihrávky, nedaří se jim udržet se v útočném pásmu.

52:17

Nebezpečná akce Dukly, střela z levého kruhu nakonec v brance neskončila.

51:49

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Jindřich Habermann – 2 min., vražení na hrazení.

51:18

Kometa kombinuje v útočném pásmu, všechny střely hráči Jihlavy zblokovali.

50:31

Rostislav Nosek zachytil nahrávku Komety na modré čáře a dostal se ke střele, kterou Kavan vyrazil.

49:02 6/6

ADAM BOLTVAN se uvolnil k modřé čáře a zpoza bránících hráčů prostřelil Sigmunda. Asistence: Dominik Halačka, Antonín Pospíšil.
Boltvan A., Halačka D., Pospíšil A., Bárta De., Jurný J., Kavan J.
Báťa Š., Číhal L., Kudrna V., Rauš A., Jeletz D., Sigmund F.

47:32

Vhazování v obranném pásmu Komety, střely brněnští dobře kryjí. Z pravého kruhu střílel Rostislav Nosek, jehož střelu Kavan ramenem vyrazil do ochranné sítě.

46:34 6/6

Brno vybojovalo útočné pásmo a Boltvan obkroužil branku a nahrál DANNYMU CHLUDILOVI, který prostřelil Sigmunda. Asistence: Adam Boltvan.
Chludil D., Boltvan A., Zubíček J., Svoboda D., Habermann J., Kavan J.
Vandas T., Vovsík M., Niederhafner T., Bulík D., Jungwirth Já., Sigmund F.

45:33

Habermann se mohl dostat do úniku, střela na něj byla ovšem nepřesná.

44:02

Do slibné šance se dostal Lukáš Číhal, který střílel z mezikruží, Kavan střelu vyrazil a hra se přelévá zpět do obranného pásma Jihlavy.

43:10

Halačka se dostal do dobré pozice, z které pálil na Sigmunda, ten střelu chytil.

43:02

Střela Chludila zblokována do ochranné sítě.

42:39

Vhazovat se bude v obranném pásmu Jihlavy.

42:13

41:55

Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden tým nemá výraznější šance.

40:29

Denis Bárta po krásné kombinaci vystřelil z mezikruží, brankář Jihlavy vyráží.

40:01

Ve druhé třetině jsme byli svědky pouze jedné branky. Jihlava od začátku prostřední periody nastoupila ve vysokém tempu a TOMÁŠ VANDAS ve 37. minutě snížil na rozdíl 1 gólu.

40:00

39:45

Jakub Modl byl blízko vyrovnání, jeho střela však těsně minula Kavanovu branku.

38:47

Patrik Ulbricht prověřil od modré Sigmunda, ten pravým betonem puk vytěsnil.

37:55

Dominik Löffler výborným obranným zákrokem překazil kombinaci Brna a Dukla se osvobozuje.

36:53

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
Šimon Báťa – 2 min., podrážení.

36:32 6/6

Dukla právě vstřelila branku!
Úsilí se Jihlavě konečně vyplácí, od modré čáry vymetl levý horní růžek TOMÁŠ VANDAS. Dukla snižuje na rozdíl 1 gólu. Asistence: David Bulík, Jáchym Jungwirth.
Vandas T., Bulík D., Jungwirth Já., Vovsík M., Niederhafner T., Sigmund F.
Ekrt J., Mots T., Zubíček J., Rakus R., Svoboda D., Kavan J.

35:24

Jihlava opět rozjíždí protiútok vedený Jakubem Modlem, Kometa si však bere puk rychle zpět.

34:10

Chyba v jihlavské rozehrávce dala dobrou palebnou pozici Veselskému, Sigmund byl však pozorný a se střelou si poradil.

33:48

Puk končí na jihlavské střídačce a tak se hra opět přerušuje.

33:39

Kometa opět vyhazuje na zakázané uvolnění.

33:00

Domácí mají problém s přechodem do útočné třetiny a Jihlava se vydává do protiútoku.

32:49

Kometa vyhazuje na další zakázané uvolnění.

31:49

Hra se teď přelívá ze strany na stranu a oba brankaři jsou důvodem proč jsme zatím ve druhé třetině nebyli svědky gólu. Jan Kavan teď maskou zastavil nebezpečnou střelu od modré.

31:03

Kometa se po delší době usazuje v útočném pásmu, Jihlava ale brání skvěle a hatí Kometě veškeré šance.

30:25

Patrik Ulbricht nahazuje od modré čáry, ale žádnému spoluhráči se nepovedlo jeho nahození tečovat. Sigmund s jistotou přerušuje hru.

30:00

Zakázané uvolnění domácích přerušuje hru.

29:15

Jihlava se dostala opět do přečíslení, v cestě jim však stále stojí Jan Kavan, který dnes předvádí skvělé výkony.

28:44

Lukáš Číhal prověřil Kavanovu pozornost střelou na vzdálenější tyč, brněnský brankař však zakročil včas.

28:10

Jihlava v čele s Jakubem Modlem rozjíždí nebezpečný protiútok, který končí nepříjemným střetem. Adam Topol opouští ledovou plochu za pomoci lékaře.

27:20

Jáchym Nesvadba v obrovské šanci dva na jednoho nepřekonal Sigmunda. Skóre se tak nemění.

27:07

Jihlava nepřestává tlačit a Jan Kavan pro jistotu zastavuje hru po zachycení puku do své lapačky.

26:20

Jáchym Jungwirth po nepřesné přihrávce odevzdává puk modrobílým.

25:26

Kometa se po dlouhé době ohřívá v útočné třetině, ale Jihlava si bere puk zpět a rozjíždí další útočnou akci.

24:58

Hra se přerušuje po přihrávce rukou.

24:10

Jihlava vstoupila do druhé třetiny s větší aktivitou a Kometu zatím nepouští k žádným šancím.

23:52

Puk po souboji opustil ledovou plochu a hra se přerušuje.

23:17

David Bulík nepřesnou přihrávkou vyhání Jihlavu z útočného pásma.

22:45

Jakub Modl ujel všem obráncům a šel sám na Kavana, ten se ale vytáhl skvělým zákrokem a tak stále panuje dvoubrankový rozdíl.

21:48

Adam Veselský protečoval do brněnského útočného pásma a domácí se usazují před Sigmundovou brankou.

21:29

Jan Ekrt se skvělou individuální akcí. Filip Sigmund byl však připraven.

20:55

Kometě se podařilo osvobodit a vybojovala si vhazování před jihlavským brankařem.

20:25

Jihlava ve zvýšené aktivitě tlačí Brno v útočném pásmu.

20:01

V první třetině jsme mohli vidět útočný hokej z obou stran, rozdílem byly přesilovky, které Kometa 2x využila. Začátek druhé třetiny bude v 19:09.

20:00

19:42

Kometě se nedaří dostat puk pod kontrolu, tak před koncem první periody vyhazuje na zakázané uvolnění.

18:09

Adam Boltvan z mezikruží nebezpečně vystřelil, Filip Sigmund si však na jeho střelu počíhal svou lapačkou.

17:43 6/5

Domácí s okamžitou odpovědí. Druhým gólem večera navyšuje vedení Brna JINDŘICH HABERMANN, který od modré čáry našel mezeru mezi betony. Druhá využitá přesilovka Brna v dnešním duelu. Asistence: Dominik Halačka.
Habermann J., Halačka D., Bůžek J., Zubíček J., Nesvadba J., Kavan J.
Modl J., Jeletz D., Topol A., Kudrna V., Sigmund F.

16:44 5/6

Jihlava využila nedůslednosti domácích a v oslabení se povedlo ŠIMONU BÁŤOVI prošťourat puk za Kavanova záda. Asistence: Adam Rauš.
Báťa Š., Rauš A., Jeletz D., Topol A., Sigmund F.
Ekrt J., Chludil D., Ulbricht P., Mots T., Rakus R., Kavan J.

16:06

Kometě se v její druhé přesilovce nedaří ze začátku udržet útočné pásmo a Jihlava se osvobozuje.

15:58

Lukáš Číhal – 2 min., nedovolené bránění.

15:02

Jakub Bůžek se obtočil kolem branky hostů, zakončit se mu ale nepovedlo.

14:06

Jihlava svou první přesilovku využít nedokázala, Kometa hraje v plném počtu a hned se usazuje v útočném pásmu.

13:18

Jan Kavan výborně překazil kombinaci soupeře, když hokejkou vypíchnul přihrávku, která směřovala přes brankoviště.

12:02

Robin Rakus – 2 min., držení.

11:45 6/5

Kometa na nic dlouho nečekala, po skvělé kombinaci zakončuje mezi betony DENIS BÁRTA. Asistence: Jakub Zembol, Adam Boltvan.
Bárta De., Zembol J., Boltvan A., Veselský A., Svoboda D., Kavan J.
Löffler D., Vovsík M., Rauš A., Báťa Š., Sigmund F.

11:36

Tomáš Vandas – 2 min., krosček.

10:29 6/6

JINDŘICH HABERMANN se výborně uvolnil a z mezikruží po střele zápěstím překonal brankáře Jihlavy. Asistence: Toms Mots, Jáchym Nesvadba.
Habermann J., Mots T., Nesvadba J., Zubíček J., Svoboda D., Kavan J.
Modl J., Váňa R., Jeletz D., Topol A., Nosek R., Sigmund F.

09:58

Robin Rakus se objevil naprosto osamocen před jihlavskou brankou, puk mu bohužel pro domácí z čepele utekl.

09:13

Lukáš Číhal si výborně pohlídal puk před brněnskými obránci a Tomáš Vandas prověřil pozornost Jana Kavana.

08:17

Po útoku Jihlavy opustila branka Komety své předepsané místo a hra se opět přerušuje.

08:07

Jindřich Habermann rozjíždí útok domácích zpoza vlastní branky, Jihlavě se ale rychle podařilo převzít puk do své moci.

07:36

Jan Jurný se střelou od modré prověřil Sigmunda, ten zůstává bezchybný.

07:15

Robin Rakus vybojoval puk za brankou soupeře a Kometa začíná přidávat na útočné intenzitě.

06:38

Špatná komunikace Komety na modré čáře znamená další přerušení hry.

06:01

Brnu se opět nedaří uniknout ze sevření hostů. Zakázané uvolnění.

05:45

Adam Rauš prověřil nebezpečnou střelou Kavana, brněnská jednička však byla připravena.

04:48

Po dlouhé době se Jihlava usazuje v útočném pásmu.

03:46

Danny Chludil opět prověřil Sigmundovu lapačku. Jihlavský brankář zůstává však stoprocentní.

02:52

Denis Svoboda s první nebezpečnou střelou zápasu. Filip Sigmund si však puk našel a lapačkou zneškodnil.

02:35

Rostislav Nosek vypíchl přihrávku na úrovni útočného pásma, bohužel pro hosty se opět jednalo o postavení mimo hru.

02:07

Dukle se nepodařilo přejít do útočného pásma. Offside.

01:20

Domácí se pokoušeli o osvobození, bohužel pro Kometu se jedná o zakázané uvolnění.

01:07

Jihlava se usazuje v útočném pásmu.

00:17

První přerušení hry, hostující brankář ukrývá puk po útočném výpadu Ekrta

00:01

HC Kometa Brno: Kavan (Ondráček) – Ulbricht (A), Bůžek, Zubíček, D. Svoboda (A), A. Pospíšil, Jurný, Antony – Boltvan (C), Zembol, De. Bárta – Rakus, Ekrt, Chludil – J. Nesvadba, Habermann, Mots – Pavlík, Halačka, Veselský.
Trenér: Karel Beran

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Löffler, Topol, Jeletz, Vovsík (C), Číhal (A), Vandas – Niederhafner, Nosek, Já. Jungwirth – Bulík, Rauš, Kudrna – R. Váňa, Modl, Báťa (A).
Trenér: Michal Broš

Rozhodčí: Šudoma, Maršálek – Komínek, Augusta.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.

6:2

Branky a nahrávky: 11. Habermann (Mots, J. Nesvadba), 12. De. Bárta (Zembol, Boltvan), 18. Habermann (Halačka), 47. Chludil (Boltvan), 50. Boltvan (Halačka, A. Pospíšil), 60. De. Bárta (Ulbricht, Boltvan) – 17. Báťa (Rauš), 37. Vandas (Bulík, Já. Jungwirth)

HC Dukla Jihlava: Sigmund (Cinka) – Číhal (A), Vandas, Vovsík (C), Löffler, Jeletz, Topol – Báťa (A), Kudrna, Rauš – Nosek, Modl, R. Váňa – Já. Jungwirth, Niederhafner, Bulík.

Rozhodčí: Šudoma, Maršálek – Komínek, Augusta

10:29 KOM 1:0 Habermann (Mots, J. Nesvadba)
11:36 JIH 2 Vandas, krosček
11:45 KOM 2:0 De. Bárta (Zembol, Boltvan)
12:02 KOM 2 Rakus, držení
15:58 JIH 2 Číhal, nedovolené bránění
16:44 JIH 2:1 Báťa (Rauš)