0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

22.11.2023, 20:00 • Zimní stadion Kuřim • 9. kolo • Aleš Racek

Tipsport: 5.83 5.69 1.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno, domácím se sice více povedla poslední třetina, gól ze svého snažení však nevytěžili. To znamená, že ČVUT Engineers Prague porážejí svého brněnského soupeře 0:2. Za hosty se ve 23. minutě prosadil Samuel GONDA, o tři minuty později zvýšil vedení pražského týmu Tomáš FABIÁNEK.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:12:43)

59:53

Orsech se pokoušel zasunout puk do branky bekhendem, brankář Mann byl ale na svém místě.

58:58

Hosté dostali puk ze svého pásma. Domácí už ale hned zakládají další útok.

58:25

Domácí to zkouší v šesti!
Dnešní utkání sleduje 123 diváků.

58:03

Domácí jsou v plném počtu.

57:58

Hosté se dopouštějí zakázaného uvolnění.

56:51

Běhal raději toto nahození schovává do své lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.

56:28

Hra je přerušena, na vině je posunutá branka domácích. Hra bude pokračovat vhazováním v středním pásmu.

56:03

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
Kolder – 2 min., podrážení.

54:52

Ani jeden z týmů se nemůže dostat do nějakého souvislejšího tlaku. Hra je to nahoru-dolu.

52:10

Nejprve ke střele a poté i k dorážce se dostal Malíř. Mann na dvakrát chytá.

51:45

Na druhé straně se icingu dopouštějí i Engineers.

51:13

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před domácím brankářem.

49:58

Hosté se s odřenýma ušima ubránili a jsou v plném počtu.

49:22

Výborným zákrokem betonem se prezentoval Mann proti střele Orsecha z levé strany. Sledujeme zatím nejlepší přesilovku Cavaliers!

48:38

Pernického tvrdá rána od modré končí zblokována v rohu.

47:58

Vyloučení v týmu ČVUT Engineers Prague:
Routa – 2 min., podrážení.

0:2

Branky a nahrávky: 23. Gonda (Najman), 26. Fabiánek (Hynek, Kleveta)

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Martinčík) – Pejkovič, Viskot, Cekr (A), Man, Orsech, Buchal, Běhal, Pernický (C) – Šišma, Balát, Poschl, Kolder, Slováček, Novák, Jaroš, Malíř, Ďuriš, Plitko, Charvát, Rogoznik (A)
Trenér: Štěpán Koukal

ČVUT Engineers Prague: Mann (Pulda) – Svach, Vobořil (C), Gonda, Šonský, Spurný, Staněk – Januška, Najman, Dohnal, Holaník, Hynek, Březina, Hasil, Fabiánek, Kleveta, Matějka, Routa (A), Kučera (A)
Trenér: Daniel Fuks

Rozhodčí: Čuňočka – Kleprlík, Kučera