20.11.2023, 20:45 • Stadion Stožice, Lublaň • Skupina H • Jan Janča

Tipsport: 1.42 4.59 8.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (22:43:44)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:4. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:17.
Máme za sebou důležité utkání, ve kterém domácí Slovinsko poráží Kazachstán 2:1.
V prvním poločase jsme moc fotbalu neviděli. Jedinou šanci měl ve 41. minutě Šeško, který z pokutového kopu poslal Slovince do vedení.
Po změně stran se hned po návratu z kabin prosadili hosté zásluhou Orazova. Hra následně nabídla zajímavé situace, ale Kazachstán ne a ne vstřelit postupový gól. Tak v 86. minutě definitivně posla Verbič Slovince na EURO do Německa. Po závěrečném hvizdu vzpláli v Lublani a v celém Slovinsku postupové emoce.

90+4

90+3

Střídání v týmu Slovinsko:
ze hřiště odchází Petar Stojanović, přichází Jon Gorenc Stankovič.

90+2

Střídání v týmu Kazachstán:
ze hřiště odchází Maxim Samorodov, přichází Abat Ajmbetov.

90+2

Blažič bude zahrávat volný přímý kop.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Alip se předvedl útočným faulem a zhatil ještě naděje Kazachstánu na EURO. Obdržel ještě od cesty žlutou kartu.

87

ze hřiště odchází Andraž Šporar, přichází Jasmin Kurtić,
ze hřiště odchází Erik Janža, přichází Vanja Drkusić.

87

Verbič za svou bujarou oslavu obdržel žlutou kartu.

86

86. Benjamin VERBIČ - 2:1

86

Slovinsko právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BENJAMIN VERBIČ,
BENJAMIN VERBIČ dal možná nejdůležitější gól své kariéry. Naběhl si na centr a prostřelil brankáře Šackije. Tento gól pravděpodobně pordílá Slovinsko na EURO.

84

Bijol se provinil útočným faulem.

83

Sviridov napřáhl ke střele a jen těsně minul bránu Oblaka.

83

Necelých 10 minut do konce základní hrací doby a hra je stále otevřená. Oba týmy si ještě můžou zařídit účast na ME.