konec (1:1, 1:1, 0:1)

19.11.2023, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 20. kolo • Zuzana Miřatská

Tipsport: 1.57 5.04 4.67 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, přeji hezký zbytek večera. (19:26:35)
Liberec ke konci třetiny vstřelil třetí branku, zásluhou Tomáše Filippiho a díky tomu v tomto zápase vítězí.

59:48

vypadá to že v tomto zápase vyhraje Liberec.

59:24

Pardubice to zkoušejí v šesti.

59:07

Liberec právě vstřelil branku!
Liberec jde ke konci třetiny do vedení, kdy se do samostatného úniku dostal TOMÁŠ FILIPPI a prostřelil Kloučka.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32

Střelu z otočky vyslal Říčka, ale za záda Krále nespadla.

56:45

Radil se probojoval do útočného pásma a poslal puk Čerešňákovi, který vystřelil, ale do střely si lehl jeden z libereckých hráčů.

55:36

55:24

Nepřesnou přihrávku poslal Radil a hosté se tak osvobozují.

54:20

Čerešňák vyslal od modré střelu a před bránou se ji snažil ještě dorážet Musil, ale bez úspěchu.

53:36

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jakub Rychlovský – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

53:35

Hyka byl faulován a bude se tak vylučovat.

53:15

Fantastický zákrok předvedl Klouček, kdy vychytal Najmana.

52:49

Vlach s kotoučem ujížděl před Kloučka, kde zkusil vystřelit, ale puk šel vysoko nad pardubickou branku. Následuje komerční přestávka.

51:27

51:15

Liberec se dostal ke kotouči a osvobozuje se.

51:12

Dnešní utkání sleduje 9982 diváků.

2:3

Branky a nahrávky: 20. Paulovič (Kaut), 30. Hyka (Říčka, Čerešňák) – 5. Vlach (Ivan, Pérez), 34. Šír, 60. Filippi (Rychlovský, Knot)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Kolář, Bučko – Říčka, Cienciala, Hyka – R. Kousal, Zohorna, Radil – Paulovič, A. Musil, Kaut – Mandát, Poulíček, Rohlík.
Trenér: Václav Varaďa

Bílí Tygři Liberec: D. Král (Schnattinger) – McCoshen, Knot, Budík, Melancon, Ivan, Galvas, Derner – Rychlovský, Filippi, Faško-Rudáš – Birner, A. Najman, Klíma – Vlach, Šír, Pérez – Pekař, Plos, Dlouhý.

49:26 LIB 2 Birner, podrážení
53:36 LIB 2 Rychlovský, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
59:07 LIB 2:3 Filippi (Rychlovský, Knot)