Univerzitní liga ledního hokeje

Black Dogs Budweis – VUT Cavaliers Brno

5:1

konec (1:0, 1:1, 3:0)

13.11.2023, 19:30 • Hokejová hala POUZAR, České Budějovice • 8. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.25 6.14 6.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 5:1. O výsledku zápasu velmi výrazně rozhodla třetí třetina, kterou dokázali Black Dogs vyhrát jednoznačně 3:0. Body zůstávají na jihu Čech. (21:44:14)

59:14

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:07

Hostující brankář Běhal musel nyní zasahovat po střele domácího hráče. Hra je přerušená.

58:55

Harmim to zkoušel z velké dálky, ale nedokázal přesněji trefit branku.

57:40

57:40 Matouš MASOPUST - 5:1

57:40

České Budějovice právě vstřelily branku!
Domácí celek navyšuje svůj náskok při vlastním oslabení, nyní se po brejku a blafáku prosazuje dobře hrající MATOUŠ MASOPUST.

55:46

Přesilovku hraje domácí celek, který má náskok o tři branky.

54:27

Matyáš Polej – 5 min. + 10 min. osobní trest, hákování, odpyká Tomáš Viskot.

54:06

Domácí Filip Novák nedokázal proměnit svůj nájezd. Stav zápasu se nemění.

54:06

Josef Pöschl – TS, hození hole nebo předmětu.

53:42

Masopust s Vavříkem sice dokázali překonat obranu soupeře, ale k zakončení se tým domácích nedostal.

52:40

Matouš Masopust mířil sám na brankáře soupeře. Běhal se vyznamenal, protože rukavicí vytěsnil kotouč mimo branku.

51:38

Brno rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry. Mnoho šancí nyní k vidění není.

50:25

50:25 Jan VAVŘÍK - 4:1

50:25

Domácí celek navyšuje své vedení, odražený kotouč dokázal za záda brankáře poslat dobře hrající JAN VAVŘÍK. Asistence: Yahor Hrakholski a Jan Kohout.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Domácí celek vede o dvě branky.

5:1

Branky a nahrávky: 18. Vochozka (Kovaříček, Svoboda), 22. Kubeš (Vavřík), 46. Masopust (Vavřík, Kubeš), 51. Vavřík (Hrakholski, Kohout), 58. Masopust – 31. Harmim (Slováček, Pernický)

Black Dogs Budweis: Ludvík (Dvořák) – Kubeš, Svoboda, Krtek, Novák, Hubáček, Kohout – Vavřík, Anderle, Janoch, Hrůša, Hrakholski, Masopust, Vochozka, Masopust, Přovozník, Krcho, Kovaříček, Kaisler
Trenér: David Oulík

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Martinčík) – Buchal, Běhal, Man, Viskot, Orsech, Pernický, Cekr – Rogoznik, Harmim, Šiška, Novák, Balát, Jaroš, Pöschl, Polej, Slováček, Ramert, Kolder, Malý, Plitko
Trenér: Štěpán Koukal

Rozhodčí: Pastier – Goltsch, Motl

05:44 BDB 2 Hubáček, krosček
11:25 CVB 2 Viskot, držení
14:12 BDB 2 Krtek, podrážení
17:37 BDB 1:0 Vochozka (Kovaříček, Svoboda)
20:43 BDB 2 Novák, hrubost
21:45 BDB 2:0 Kubeš (Vavřík)