Česká fotbalová liga (A)

SK Slavia Praha B – TJ Sokol Hostouň

2:1

konec (1:0)

12.11.2023, 10:15 • SC Xaverov, Horní Počernice • 15. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.3 5.0 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Slavia v dnešním utkání ČFL dokázala porazit silnou Hostouň na domácí půdě poměrem 2:1. Už v 8. minutě otevřel skóre Ogungbayi, jenž doklepával míč do branky. Na začátku druhé půle navíc z penalty zvýšil Trédl, avšak o chvíli později za hosty snížil Hucek. V závěru měla Hostouň velký tlak, jenže vyrovnávacího gólu se nedočkala. Tři body bere rezerva Slavie.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (12:11:22)

90+5

90+5

Na poslední rohový kop se do vápna vydal také hostující brankář, ale gól nepadl. Rozhodčí za okamžik ukončí utkání.

90+4

Žlutá karta pro tým SK Slavia Praha B (Milan Škoda).

90+3

Střídání v týmu SK Slavia Praha B:
ze hřiště odchází Victor Boluwatife Ogungbayi, přichází Eliáš Piták,
ze hřiště odchází David Planka, přichází Pavel Behenský.

90+2

Sirotník ale podržel míč ve svých rukavicích a s rozehrávkou rozhodně pospíchat nebude.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90+1

Po rohovém kopu dost možná zazvonila u branky Slavie tyč! Hosté mají velký tlak. Dokáží srovnat?

89

Hosté se dostali do vápna, kam přišla přízemní přihrávka. Tu jeden ze stoperů odkopával do zámezí.

88

Po rohovém kopu domácích k zakončení nedošlo, Hostouň se ubránila dalekým odkopem.

87

Slavia se stále drží na útočné polovině, což jí za tohoto stavu samozřejmě vyhovuje.

85

Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (Zdeněk Hucek).

85

Hostouň se zatím nemůže dostat do soustavnějšího tlaku. Na začátku 85. minuty Slavia B stále vede a nyní to vypadá, že duel dotáhne do zdárného konce.
Dnešní utkání sleduje 715 diváků.

82

Škoda prodlužoval dlouhý aut za sebe, jenže tam byl připravený pouze obránce, který si následně pomohl s Pančevem.

81

Štětka zezadu přitlačil na soupeře, tudíž se pískal další nedovolený zákrok. Slavia okamžitě rozehrála.

78

ze hřiště odchází David Hájek, přichází Dominik Pech.

78

Na řadu přišlo zakončení hlavou, to ale zapadlo několik metrů vedle svatyně brankáře Sirotníka.