konec (2:0)

11.11.2023, 14:00 • Velvary/tráva • 15. kolo • Vojtěch Jirucha (@vojthick)

Tipsport: 1.17 6.0 7.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou někdy příště! (16:25:51)
Domácí v zápase ukázali, proč jim náleží první místo v tabulce. V prvním poločase dominovali a vytvořili si dvoubrankové vedení díky gólům Leitla a Rubeše. Po přestávce ještě zvýšil vedení domácích Halász. Hradec sice v závěru snížil zásluhou Březáka, ale byla to spíše kosmetická úprava skóre dnešního zápasu. Velvary mají 2 body k dobru na dotahující se Zápy. Naopak Hradec Králové B setrvává na 14. pozici ČFL skupiny B.

90+3

89

Tým Hr. Králové B právě vstřelil branku!
Autorem branky je FILIP BŘEZÁK

83

Velvary právě vstřelily branku!
Autorem branky je JAN HALÁSZ.

76

Střídání v týmu TJ Slovan Velvary:
ze hřiště odchází Havránek, přichází Kim.

72

Střídání v týmu FC Hradec Králové B:
ze hřiště odchází Hodač, přichází Březák.

69

ze hřiště odchází Hlaváč, přichází Hypšman.

69

ze hřiště odchází Jelínek, přichází Halász.

61

ze hřiště odchází Leitl, přichází Trávníček.

61

ze hřiště odchází Škoda, přichází Břeh.

55

Hosté zkouší dávat dlouhé balóny za obranu. Toto byl jejich druhý pokus, který opět ztroskotal na obráncích domácího celku.

53

První střelou ve druhém poločase se prezentoval Havránek. Domácí útočník vyslal projektil ze 30 metrů, který míří nad hradeckou svatyni.

51

Velvary pokračují v aktivní hře s míčem.

48

Hosté zastavují útok domácích. Ovšem při vyvezení míče se nedostali ani za polovinu soupeře.

47

Po změně stran začali aktivněji domácí.

46

Domácí v první půli dokazují, proč jsou na prvním místě ČFL skupiny B. Velvary drželi míč na svých kopačkách po většinu času. Hosté jsou zatím bez sliny. Nedaří se jim kombinovat a držet míč na kopačkách. Velvary vedou 2:0. Uvidíme, co nám přinese druhý poločas.

45+1

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45

Velvarům očividně dva góly nestačí a ženou se za třetím. V jejich snaze je zastavuje ofsajd.

39

Po rohovém kopu se nejlépe zorientoval JAKUB RUBEŠ, který svou hlavičkou překonává Strnada a zaslouženě posílá domácí do dvoubrankového vedení

39

Faul, kterým se na polovině hřiště provinil Hruška.

38

Už to vypadalo, že si Hradec s míčem užije na polovině soupeře, ovšem jejich tažení ztroskotalo hned na prvním obránci.

35

Domácí se krátkými přihrávkami dostali až do vápna. Kott neprošel přes Strnada a k odraženému míči se dobíhající Havránek nedostal.

32

Hradečtí si při rozehrávce vůbec nerozuměli a málem z toho dostali druhou branku utkání. Míč se dostal na levou stranu ke Kottovi, který centrem nikoho nenašel a balón končí v zámezí.

30

Leitlův náběh za obranu zastavuje ofsajd.

29

Leitl vysunul po pravé straně nabíhajicího Cháberu. Následný centr k jeho neštěstí adresáta nenašel.

27

Velvary předvádí krásnou kombinaci, ze které vytěžili rohový kop.

25

Hradecké tažení a útočnou polovinu nemělo dlouhého trvání a u míče jsou opět domácí hráči.

23

Velvary vyvíjejí čím dál větší tlak. Z levé strany přilétl pěkný centr, který hradecká obrana odvrací pouze na rohový kop.

21

Leitl si našel míč na středu hřiště. Svojí průnikovou přihrávkou do vápna ovšem nikoho nenašel.

19

Míč na kopačkách drží stále Velvary a Hradec k ničemu nepouští.

15

Domácí teď drží míč na hradecké polovině.

13

Schromanz posílá centr do vápna, který sbírá Spilka.

10

Rohový kop domácího celku odvrácen hradeckými obránci.

3

Velvary právě vstřelily branku! Zápletka dnešního duelu je na světě. Hned v úvodu zápasu otevírá skóre MATTHIAS LEITL a posílá domácí do vedení.

TJ Slovan Velvary: Spilka – Šustr (C), Škoda, Kott, Jelínek, Havránek, Leitl, Chábera, Žežulka, Richter, Rubeš
Náhradníci: Kim, Břeh, Hálasz, Trávníček, Slanina
Trenér: Zdeněk Hašek

FC Hradec Králové B: Strnad, Baloun, Matiushenko, Mahr (C), Schromanz, Hodač, Hlaváč, Boniš, Hruška, Šimon, Holovatskyi
Náhradníci: Čábelka, Šichan, Hypšman, Mišči, Březák, Kalina
Trenér: Aleš Čvančara

Rozhodčí: Severýn – Hlaváček, Andras.
11.listopadu se můžeme těšit na zajímavý souboj mezi Velvary a Hradcem Králové B. Jedná se o souboj velmi dobře naladěných Velvarů, které se nacházejí na prvním místě a Hradce Králové B, který neprožívá úplně nejlepší období. Aktuálně se otroci nachází na 14. příčce pouhých 5 bodů nad sestupovým pásmem. Poslední vzájemný zápas vyzněl lépe pro Velvary, které vyhrály v Hradci 3:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.