11.11.2023, 10:15 • Stadion FK Motorlet Praha, Praha • 15. kolo • Matěj Kotala

Tipsport: 2.11 3.48 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71

71. Ondřej CHOCHOLOUŠEK - 2:3

71

Robstav právě vstřelil branku!
Tak to je něco! Hosté se po poločasové pauze probrali a dokonce otáčí vývoj zápasu a vedou 2:3. Tentokrát se trefil ONDŘEJ CHOCHOLOUŠEK.

63

63. Ondřej ŠTURSA - 2:2

63

ONDŘEJ ŠTURSA se dokázal prosadit do sítě Motorletu podruhé, čímž opět srovnal stav utkání.

49

49. David SCHARF - 2:1

49

Motorlet právě vstřelil branku!
Z druhého rohu v pořadí už se ale Pražanům skórovat povedlo. Po centru se prosadil DAVID SCHARF.

43

43. Ondřej ŠTURSA - 1:1

43

Domácí sice mají na kopačkách míč skoro všechen čas v poločasu, avšak i přesto dokázali hosté skórovat. Za Robstav se trefil nejlepší střelec týmu ONDŘEJ ŠTURSA.

14

14. Jan ŠULC - 1:0

14

První gól v zápase vstřelili domácí, kteří k tomu byli blíže už od samotného začátku. Za záda Hrabačky se trefil JAN ŠULC.