FK Frýdek-Místek – FK Blansko

3:1

konec (2:0)

08.11.2023, 14:00 • Stadion Stovky, Frýdek-Místek • 13. kolo • Michal Heřman

Viděli jsme dramatický zápas třetí nejvyšší soutěže, ve kterém poráží Frýdek-Místek po boji Blansko 3:1. Hosté byli ve druhém poločase mnohem nebezpečnější, pomohlo jim trojí střídání o půli. Dvoubrankové manko už ale nesmazali. Děkuji za pozornost a přeji pěkný den. (15:54:27)

90+3

90+3

90+3. MARTINÍK - 3:1

90+3

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
JAN MARTINÍK běžel od půlky sám na brankáře po vabanku soupeře a prostřeluje ho ranou po zemi. Je rozhodnuto!

90+3

Hraje se poslední minuta nastavení. Míč mají domácí.

90+2

Domácí se dožadovali penalty, hlavní sudí Tomanec si pohledem zkontroloval situaci s asistentem a ukazuje, aby se hrálo.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty.

90

Základní hrací doba je téměř u konce, uvidíme, kolik sudí ještě přidá.

89

... centr do vápna nedokázali domácí odvrátit a Jaroš hlavičkoval přesně na vzdálenější tyč. Skvělý zákrok si ale připisuje brankář Lasák!

88

Blansko už je ale opět na míči a po faulu Massaniece má navíc výhodu standardní situace...

87

Centr Blanska z levé strany zablokoval šikovně Neumann, který navíc vybojoval balon.

86

Domácím je pískán útočný faul, hosté spěchají dopředu.

85

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Rubý, přichází Němec,
ze hřiště odchází Janjuš, přichází Halda.

84

Centr Blanska z pravé strany končí až za brankou.

82

Na zemi zůstal ležet jeden z domácích hráčů a hra je tak přerušena.

81

Domácí tým pošle na hřiště dvě nové tváře – Němce a Haldu. Čeká se na přerušení hry.

80

Žlutá karta pro tým FK Frýdek-Místek (Rubý).

79

Blansko tlačí domácí do vápna a žene se za vyrovnáním.

78

Další tvrdý souboj vyhodnotil sudí jako faul Blanska. Frýdek bude rozehrávat na své polovině.

3:1

konec (2:0)

Branky: 10. Obuch, 21. Hykel, 90+3. Martiník – 75. Gimsay

Karty:   73. Martiník (FRM), 80. Rubý (FRM)

FK Frýdek-Místek: Lasák – Coufal, Massaniec, Velner (K) (50. Martiník), Neumann, Janjuš (85. Halda), Obuch, Bialek, Hykel (61. Střelec), Gorčica, Rubý (85. Němec)
Náhradníci: Prokel – Imider, Šponer, Halda, Střelec, Martiník, Němec

Trenér: Robert Pištěk

FK Blansko: Kubica – Chyla, Feik (46. Jaroš), Porč, Holman (71. Čejka), Kocůrek, Jambor, Sedlák, Tulajdan (K), Černý (46. Smrčka), Studený (46. Gimsay)
Náhradníci: Nešetřil – Jaroš, Čejka, Foltýn, Smrčka, Gimsay, Psota

Trenér: Jiří Vorlický

Rozhodčí: Tomanec – Grečmal, Řezníček