2. Futsal liga západ

Absolut Černý Dub – FC Malibu Mladá Boleslav

5:2

konec (2:1)

05.11.2023, 19:00 • Sportovní hala, České Budějovice • 7 • 7. kolo • Marek Baloun (@BalounMarek)

Konec zápasu. (21:15:49)

39:53

Truksovi to uklouzlo při snaze dostihnout míč na útočné polovině.

39:28

Kadlec málem potrestal vabank Malibu, ze skluzu trefil tyč!

39:14

Truksa se rozhodl k akci a prošel středem pole až před branku.

38:52

Kříž byl mimo branku, když ho zachránila tyč.

38:17

Šrámek také napálil jen gólmana.

37:49

Janák pronikal po pravém křídle, obránce ho ale otravoval tak dlouho, až mu Truksa dokázal rukami sebrat míč.

37:32

Dlouhý nákop našel jen Kříže.

37:11

Šrámek mířil k pravé tyči, Truksa ale dokázal míč tečovat pryč.

36:53

Absolut dobře blokuje střely, potřeboval by se ale dostat z tlaku.

36:49

Boleslav začíná sahat ke hře s gólmanem v poli. Zatím jen propagačně.

35:40

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!

Hostím se podařilo korigovat skóre! Na levém křídle se uvolnil TOMÁŠ PRSKAVEC a i když Kříž dobře nastavil ruku a míč ji trefil, nebylo v ní dostatek síly, aby se pod nárazem neprolomila. Asistence: Jiří Volf.

35:24

Následný roh končí vedle branky a míč má Truksa.

35:21

Opět Staněk z pravého křídla. Truksa nastavil dlaně.

35:02

Dokázal to Milan Staněk, který si prohodil jednoho z hráčů a zakončil do Truksy.

34:30

Michal Bílek vůbec není spokojen s pohybem svých svěřenců. Mají sice víc střel, Absolut je ale na míči lepší.

34:28

Třetí akce ale už letěla do Kříže.

34:24

Znovu se oba muži potkali, prakticky na stejné pozici.

34:15

Janák zablokoval střelu Velechovského.

33:47

Malibu se kombinací zbavilo Kříže, prázdnou klec ale netrefili!

33:41

Truksa z dálky našel u pravé tyče Prskavce, Horák ho ale rychle dostoupil. Michal Bílek si bere timeout.

33:10

Horák s Hrachovcem také dobře vyběhali hosty a nepustili je do zakončení.

32:48

Kuna dobře zablokoval brejk hostí po pravém křídle.

32:24

Malibu provětralo jen zadní stranu Křížovo sítě. A navíc zvenčí.

31:10

Černý Dub právě vstřelil branku!

Absolut odbíjí pátou! Podruhé v utkání se prosazuje MARTIN JANÁK, když zamířil k bližší tyči a podstřelil Truksu. Asistence: Viktor Kadlec.

30:55

Dobrá obranná práce Janáka zastavila akci Malibu.

30:35

Nákop Absolutu zastavil jeden z boleslavských hlavou. Srazil ale míč do autu, takže domácí pokračují.

30:16

Kuna minul branku.

30:15

A za faul na Hrachovce vidí žlutou Jakub Velechovský.

29:59

Stanislav Pacholík úplně zbytečně dohrál jednoho z boleslavských a ještě nadával sudímu. Jasná žlutá.

29:48

Hrachovec si věřil na hlavičku, ale byl příliš nízký.

28:52

Další branka pro domácí! Prosadil se navrátilec do sestavy MILAN STANĚK, kterému po střele na zadní tyč pomohla teč buďto Truksy, nebo někoho z mladoboleslavských. Asistence: Viktor Kadlec.

28:25

Tyčka teď zachránila Truksu. A že to bylo hodně těsné!

28:06

Kadlec a Šrámek jsou dnes skvěle sehraní, opět Kadlec dobře našel mladíka, jenomže ten nezamířil dobře.

27:54

Kříž musel opět nastavit nohy, jelikož míč prošel obranou před branku.

27:40

Tentokrát mladý hráč vystřelil vedle levé tyče.

27:23

Kadlec po dlouhém nákopu přichystal luxusní šanci pro Šrámka, tomu ale střela nesedla.

27:04

Kříž musel proti Prskavcovi vyběhnout hodně daleko z brankoviště, mladoboleslavský hráč ho tak nastřelil do kolene.

26:19

Na druhé straně zachytil dělovku Kříž. Hned potom zapisují hosté druhý faul.

26:06

Hrachovcova střela z dálky orazítkovala jen brankovou konstrukci.

25:09

Domácí si berou zpět dvoubrankový náskok po hrozně zmatečné situaci! Nejprve Kadlec vyhnal Truksu z brány, který se rozhodl podpořit Malibu zavedením míče na půlku. Tam ho ale obral DOMINIK ŠRÁMEK a dokopal míč do prázdné klece! Bez asistence.

24:46

Absolutu létají střely mimo.

24:15

Skalický byl příliš tvrdý v souboji a krom prvního faulu pro Malibu si odnesl i žlutou.

23:40

Obrovská smůla pro Kadlece! Po střele, kterou zastavil Truksa klínem si sebral míč k dorážce a obešel ležícího gólmana, ve snaze připravit si balón ale upadl.

23:22

Maryška z úhlu napálil síť Kříže jen zvenčí.

22:44

Hrachovec si naběhl na pravé křídlo a zkusil zakončit na vzdálenější tyč. Nebyl ale přesný.

22:02

Horák udatně bojoval, osamocen na soupeřovo půlce, míč ale nakonec ztratil.

21:39

A z opakovaného pokusu to byla branková konstrukce.

21:29

Hrachovec z autu napálil Kunu.

21:27

Ten ale rozehrál Absolut špatně.

21:24

Kadlec kombinoval s Janákem, vybojovali roh.

20:50

Malibu mohlo jít do přečíslení 3 na 2, zazmatkovali ale.

20:16

První zteč Absolutu končí na kopačkách hostí, brejk šel do zázemí.

20:01

20:00

19:47

Autorem branky je VOLF.

19:42

Pasecký zkusil hlavičkovat, ale to do sítě nešlo.

19:17

Hraje se nahoru dolů.

19:01

Poslední minuta půle.

18:39

Malibu se snaží stále o press, ale tentokrát je na koni Černý Dub.

17:08

Domácí odskakují na dvě branky. Nakonec se Kadlecovi povedlo najít DOMINIKA ŠRÁMKA přesně a ten prostřelil Truksu pod levou rukou. Asistence: Viktor Kadlec.

16:43

Kadlec dlouho hledal, komu před brankou přihrát. Nakonec si vybral Šrámka, míč mu ale poslal mimo dosah.

16:24

Boleslav minula branku z pravého křídla.

16:14

Václav Hrachovec dostává žlutou kartu za debaty se sudím a neudržení emocí na uzdě.

16:03

Velechovskému nesedla střela. Domácí si stěžují na ruku, ale tohle bylo od země.

16:00

Ten se po teči domácích odrazil na protější roh.

15:57

Pěknou ránu Malibu srazil Kříž na aut.

15:29

Kuna s Hrachovcem se zlobí na sudí, že hostím nebyl písknutý pátý faul, na Kunu byl ale použit čistý zákrok.

14:31

Dlouhý nákop Absolutu byl pro Hrachovce v rohu příliš vysoký.

14:00

Hrachovec neprošel daleko do poloviny soupeře.

13:51

Zachytil ho Pacholík a kuna zakopl na aut.

13:46

Roh se opakuje.

13:45

Velechovský v souboji s Horákem neuspěl.

13:11

Standardku hosté zakopli.

13:10

Domácí mají pátý faul a žlutou kartu. Tu vidí Viktor Kadlec.

12:45

Na druhé straně měl šanci Šrámek, ale také skončil.

12:20

Přízemní střelu z dálky Kříž zachytil.

11:27

Horák se dostal do velké šance, ale trefil jen Truksu.

11:10

Sledujeme hodně vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách.

10:26

Opět dobrá ukázka souhry Malibu. Branka ale zůstala mimo ohrožení.

09:18

Malibu teď mělo obrovskou smůlu! Kunu na pravém křídle obrali o míč, dobrou kombinací vyhnali Kříže z brány, jenomže prázdnou klec minuli!

08:54

Kadlec prošel několika souboji a pokusy o skluz a zakončil vedle branky.

08:05

Staněk si seběhl do předbrankového prostoru, ale nedostal míč ideálně.

07:24

Horákovi utekl míč a hosté dostali zadarmo roh.

07:03

Šrámek z dálky minul branku.

06:55

Kterou Kadlec napálil Truksu do klína.

06:54

Je z toho akorát faul Malibu a standardka.

06:48

Kadlec se vydal na zteč sám proti několika hráčům. Málem mu to vyšlo.

06:29

Velmi pěkná střela Maryšky na pravý růžek. Míč ale letěl vedle.

06:05

Druhý faul domácích.

05:30

Pacholík dobře zavřel levou stranu hřiště a Malibu si s ním nedokázalo poradit.

04:53

Kuna z dálky poslal míč po zemi a ten málem došel až do brankoviště.

04:34

Kadlec připravil střelu pro Milana Staňka, tomu se ale postavila zeď a nezbylo než míč odevzdat.

03:05

Domácí otevírají skóre hry po skvěle zahraném signálu! K zadní tyči uklidil míč MARTIN JANÁK. Asistence: Milan Staněk.

02:55

Na pravém křídle Boleslavi zůstal osamocen Velechovský a Kříž musel proti němu vyběhnout

02:43

Střela domácích z dálky šla vedle branky.

02:14

První faul pro Absolut, Pacholík ve snaze zpracovat míč nakopl soupeře.

01:47

Skvělou šanci měl po rohu Novák, také ale trefil jen Kříže.

01:43

Prskavec pronikl po pravém křídle, nastřelil ale jen Kříže.

01:18

Hosté od začátku jsou aktivnější a dělají domácím problémy.

00:05

Boleslav hned orazítkovala spojnici branky.

00:01

První výkop budou mít hosté.

Absolut Černý Dub: Kříž (K) – Hrachovec, Kadlec, M. Staněk, Kuna, Pacholík, Šrámek, Horák, Janák
Trenér: Radim Staněk

FC Malibu Mladá Boleslav: Truksa (Braneac) – Velechovský, Skalický, Volf (K), Maryška, Machů, Prskavec, Novák
Trenér: Michal Bílek

Rozhodčí: Kaštánek – Lafek.
FC Malibu Mladá Boleslav

Malibu v posledním kole přivítalo doma další pražský tým, konkrétně Wizardy. Ti šli v 5. minutě jako první do vedení, na začátku osmé minuty ale domácí proměnili penaltu a bylo srovnáno. V polovině 17. minuty se role otočily a do vedení šli domácí, Pražané ale po přestávce vlítli do úvodní minuty druhé půle a 43 vteřin po jejím začátku srovnali na konečných 2:2.
Absolut Černý Dub

Jihočeši jdou do dnešního utkání posilnění skalpem pražské Sparty, je nutno ale říct, že se na něj hodně natrápili. Do vedení sice šli po trefě Iva Horáka jako první, Pražané ale prakticky okamžitě po chybě v komunikaci vyrovnali a toto skóre i přes nespočet šancí Absolutu vydržel až do poslední minuty. Tam se ale jako klíčový střelec ukázal Stanislav Pacholík, který se trefil k tyči a poslal Černý Dub do vedení, které napodruhé dokázali hosté udržet.
Hezký nedělní večer, všechny formy života, vítejte u futsalu! V rámci 7. kola 2. futsalové ligy západ dnes Absolut Černý Dub narazí na nepříjemného soupeře, který ho umí pořádně potrápit a někdy i frustrovat. Tím celkem je FC Malibu Mladá Boleslav!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:2

konec (2:1)

Branky: 4. Janák (M. Staněk), 18. Šrámek (Kadlec), 26. Šrámek, 29. M. Staněk (Kadlec), 32. Janák (Kadlec) – 20. Volf, 36. Prskavec (Volf)

Karty:   14. Kadlec (CDU), 17. Hrachovec (CDU), 30. Pacholík (CDU) – 25. Skalický (MBL), 31. Velechovský (MBL)

Rozhodčí: Kaštánek – Lafek