konec (2:1)

05.11.2023, 10:15 • Bazaly (Ostrava) • 14. kolo • Jan Janča

Tipsport: 1.92 3.52 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu. (12:15:21)
Máme za sebou divoké derby ve 14. kole MSFL, ve kterém domácí Baník Ostrava B poráží Třinec 5:2.
V 1. poločase poslal Baník po skvělé kombinaci do vedení Šudák. Ve 27. minutě využil chybu v obraně domácích Barkov. Hned 12 minut na to využil velmi podobnou chybu v obraně Třince Holaň a poločas skončil za stavu 2:1.
Do 2. poločasu vstoupili lépe hráči Baníku, když se v 54. minutě prosadil Málek. V 75. minutě bylo skóre 4:1, když se po minutě na hřišti prosadil Elekana Guy. Za dvě minuty bylo sníženo, neboť se z pokutového kopu prosadil sám faulovaný Dědič. Na konečných 5:2 upravil Elekana Guy, když potrestal tristní hrubku brankáře Fabisze.
Zápas tak skončil 5:2 a Baník si upevnil 1. příčku v tabulce.

90+4

90+3

Offsidové postavení si nepohlídal Dědič.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Třinec bude mít k dispozici volný přímý kop.

89

Střídání v týmu FK Třinec:
ze hřiště odchází Holík, přichází Bartůněk.

87

87. Elekana GUY - 5:2

87

Tým Ostrava B právě vstřelil branku!
Brankář Fabisz teď předvedl nevídaný kiks, když nastřelil ve vápně Bittu, od kterého se míč odrazil k RETENU ELEKANU GUYOVI, který už měl lehkou práci.
Asistence: Matyáš Bitta.

85

Radim Šudák viděl za svůj zbytečný faul na půlce žlutou kartu.

82

Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
ze hřiště odchází Abdoulkarim, přichází Bitta,
ze hřiště odchází Grygar, přichází Temel.

80

Domácí Baník bude zahrávat roh.

77

77. DĚDIČ - 4:2

77

Třinec právě vstřelil branku!
Sám faulovaný RENÉ DĚDIČ se postavil ke značce pokutového kopu a neomylně proměnil k pravé tyči. Brankář Kubný stranu vystihl, ale zakročit nedokázal.

77

Po faulu na Dediče bude Třinec zahrávat penaltu.

76

ze hřiště odchází Samiec, přichází Vučičevič.

75

75. Elekana GUY - 4:1

75

Velmi nepřesnou rozehrávku brankáře Fabisze si po kombinaci převzal Šudák, který skvěle našel RETENA ELEKANA GUYE, který z hranice velkého vápna nabídnutou šanci proměnil.

73

ze hřiště odchází Málek, přichází Elekana Guy.

5:2

konec (2:1)

Branky: 10. Šudák, 39. Holaň, 54. Málek, 75. Guy, 87. Guy – 27. Barkov, 77. Dědič (pen.)

Karty:   85. Šudák (OVB)

FC Baník Ostrava B: Kubný – Krupička, Měkota, Říha (C). Šehič (63. Hapal) – Grygar (82. Temel), Holaň, Málek (70. Elekana Guy), Šudák – Miškovič (63. Drozd), Abdoulkarim (82. Bitta)
Náhradníci: Struhař – Bewene, Bitta, Drozd, Hapal, Elekana, Temel

Trenér: Josef Dvorník

FK Třinec: Fabisz – Brak, Maksič, Bouguetouta, Samiec (76. Vučičevič), Zinhasovič (61. Malachy), Vlachovský, Machuča, Omasta – Holík (C) (89. Bartůněk), Barkov (61. Dědič)
Náhradníci: Admuška – Straňák, Bartůněk, Malachy, Brodziansky, Vučičevič, Dědič

Trenér: Martin Pulpit

Rozhodčí: Dorušák – Řezníček, Grečmal