Česká fotbalová liga (A)

FC Viktoria Plzeň B – Slavia Karlovy Vary

2:1

konec (1:1)

05.11.2023, 10:30 • Luční ulice, Plzeň 1–Roudná • 14. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.35 4.8 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

87

87. Pavel HAŠEK - 2:1

87

Plzeň B právě vstřelila branku!
Domácím se nakonec aktivitu v závěrečných minutách přeci jen daří přetavit ve druhý gól, který bude dost možná rozhodující! Krásnou ranou se na střeleckou listinu dnešní bitvy zapisuje střídající PAVEL HAŠEK – 2:1!

19

19. V. MARKOVYCH - 1:1

19

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Máme vyrovnáno a nutno podotknout, že Plzeňští si za ztrátu náskoku mohou sami! Jeden z nich totiž hodně nepromyšlenou přihrávkou přímo ve vápně naservíroval míč VASILU MARKOVYCHOVI a následné jednoduché zakončení prošlo za Sváčka. Začínáme od začátku – 1:1!

5

5. Jindřich NOVÁČEK - 1:0

5

Tak to bylo rychlé, Viktoria odskakuje do vedení už v páté minutě! Na hraně hostujícího vápna se zničehonic na sekundu uvolnil JINDŘICH NOVÁČEK, jehož tečovaná střela zaplula přesně na vzdálenější stranu svatyně. Chára sice vyskočil, ale balón nevystihl – 1:0!