1.FC Nejzbach Vysoké Mýto – Helas Brno B

8:4

konec (5:1)

03.11.2023, 20:00 • 4 • 4. kolo • Marek Šinkora

Je za námi 4. kolo druhé futsal ligy východ. V tomto utkání zvítězil 1. FC Nejzbach Vysoké Mýto nad Helasem Brno přesvědčivě 8:4. Nejlepším hráčem zápasu byl Lukáš Mach (Nejzbach), který zaznamenal hattrick. Děkujeme Vám za přízeň. (21:30:22)

38:02

Helas právě vstřelil branku!
Autorem branky je BENDA.

37:55

Žlutá karta pro tým 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto (Hrubý).

32:29

Velká šance Helas Brno skončila bez úspěchu.

29:22

Oddechový čas Helasu Brno.

29:21

Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
Autorem branky je BEZDÍČEK.

28:49

Již potřetí se prosadil Lukáš Mach (Nejzbach), který využil díry v obraně hostojícího celku a nekompromisně zavěsil pod víko.

28:16

Kvůli zranění opouští brankoviště domácích Libor Gerčák, kterého nahradil Ondřej Svoboda (Nejzbach).

26:15

24:26

Po krásné kombinaci s Kutou se prosazuje Mach (Nejzbach).

20:48

20:20

Dnešní utkání sleduje 185 diváků.

20:01

První poločas zápasu jasně ovládl tým 1. FC Nejzbach VM, skóre je 5:1.Domácí tým několikrát podržel skvělý brankář Libor Gerčák. Hostující tým se dokázal prosadit jen jednou zásluhou Petra Táborského. 2. poločas začne ve 20:55.

20:00

19:49

Helas zkusil hru bez brankáře, kterou potrestal Mach (Nejzbach).

17:22

Autorem branky je TÁBORSKÝ.

16:30

Velká šance hostujícího týmu gólem nekončí.

15:33

Helas Brno zkouší power play, zatím ale neúspěšně.

8:4

konec (5:1)

Branky: 6. Semerád, 10. Hrubý, 12. Mach, 14. Jiráský, 20. Mach, 25. Mach, 29. Mach, 30. Bezdíček – 18. Táborský, 21. Benda, 27. Benda, 39. Benda

Karty:   38. Hrubý (VMY) – 12. Mosler (HBB)

1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: 22 Gerčák 4 Jeníček 6 Kuta 7 Chadima 10 Novák 13 Jiráský 11 Hrubý 17 Dolníček 23 Bezdíček 69 Mach 15 Hrnčíř 21 Šeda 97 Semerád 98 Svoboda
Trenér: Semerád

Helas Brno B: 1 Konečný 10 Lidmila 5 Milošic 12 Mosler 19 Mrázek 3 Táborský 9 Benda 8 Haluza
Trenér: Pyrochta

Rozhodčí: Soukupová