Liga juniorů

BK Havlíčkův Brod – Technika Hockey Brno

0:0

odloženo (-:-, -:-, -:-)

03.11.2023, 19:15 • Zimní stadion Kotlina • 14. kolo • Ladislav Vácha (@LadislavVacha), Tomáš Sochor

Je tu konec! Technice se na začátku třetí části podařilo vyrovnat skóre, Bruslaři se však jen o minutu a půl později dostali znovu o krok napřed. Brňané poté byli ve třetí části lepším mužstvem, znovu vyrovnat se jim ale nedařilo. Bruslaři tak tři minuty před koncem udeřili počtvrté, a definitivně tak potvrdili zisk třech bodů. (21:25:51)

59:39

Bruslaři drží puk mimo své pásmo, a soupeř se tak nemůže dostat do závěrečného tlaku.

59:09

Nový se ještě individuálně prokličkoval do pravého kruhu, odkud vystřelil do protipohybu brankáře. Ten ale ramenem pěknou střelu vyrazil.

58:35

Technika málem vystihla rozehrávku Havlíčkova Brodu, vystavila by se ovšem ofsajdovému postavení.

57:04

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Bruslaři tři minuty před koncem přidávají čtvrtý gól a jdou do dvoubrankového vedení! Domácí se velice krkolomně dostali do útočného pásma a možná i díky tomu se v obraně soupeře vytvořila mezírka. David Krejčí z levé strany našel pěknou nahrávkou napravo volného LUKÁŠE NOVÉHO, kterému se podařilo prostřelit soupeřova brankáře. Asistence: David Krejčí.

56:39

Domácí se dostali do útoku a rychle nahodili puk na bránu. Hnízdil schoval hrací předmět ve výstroji.

56:20

Technika se po delší době dostala k puku, potřebovala ale nutně vystřídat, a tak jen nahodila kotouč do pásma Havlíčkova Brodu.

55:23

Přestože byl v obležení dvou soupeřů, odkázal Bjakov od modré vystřelit. Jeho nepříliš prudký pokus však Hnízdil sebral lapačkou.

54:48

Na druhé straně se dostal do zakončení z levé strany Fiala. Jeho pokus ale mířil téměř doprostřed brány, Hnízdil s ní tak neměl větší starosti.

54:32

Pigl nyní číhal za havlíčkobrodskou obranou a také dostal nahrávku. Při přebírání kotouče však musel hodně zpomalit, aby se nedostal do ofsajdu, domácí ho tak o puk nakonec obrali.

53:15

Puk míří za bránu hostů. Těm přesilová hra za chvilku skončí.

52:44

Technika natlačila puk do brankoviště. Rozhodčí hru přerušil, přestože domácí neměli hrací předmět plně pod kontrolou. Hlavní sudí se za předčasné přerušení hry omluvil.

52:30

Domácí vyhodili puk za bránu soupeře.

52:07

Po tvrdém zákroku u mantinelu zůstal na ledě ležet Kamil Škodík. Naštěstí se po chvíli dokázal bez pomoci zvednout a odjet na střídačku. O faul se nicméně nejednalo.

51:33

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kozlík.

51:21

Ke střele z pravé strany se odhodlal v rychlosti Straka. Jeho střela šla ale těsně vedle brány.