Tipsport extraliga

Bílí Tygři Liberec – HC VERVA Litvínov

5:2

konec (1:0, 2:1, 2:1)

03.11.2023, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • 17. kolo • Ondřej Gajdáček (@Gajdyss)

Tipsport: 2.46 4.23 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

57:45

Pronikající hráč litvínovské Vervy byl podražen. Hosté tak mají dvě minuty před koncem možnost se dotáhnout na svého soupeře. Kelly Klíma si jde odpykat dvouminutový trest za podrážení.

51:33

Adam Najman zahákoval pronikající Ondřeje Kašeho a je za to odměněn pobytem na trestné lavici.

48:41

Vojtěch Budík byl až moc aktivní při těsném bránění Nicolase Hlavy, přičemž se mu povedlo vyseknout svému soupeři hokejku z rukou. Nezbývá mu tak nic jiného, než na dvě minuty usednout za katr.

40:29

Michal Bulíř si hezkou kličkou obhodil Kristapse Zileho, který jej následně zastavil nedovoleně a byl za to oceněn dvěma minutami.

30:13

Po signalizované výhodě přichází trest pro Janise Jakse. Lotyšský obránce podrazil Martina Faška-Rudáše, který se snažil prodrat do zakončení.

25:43

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Lukáš Derner – 2 min., faul kolenem.

21:19

David Kaše si v prostřední třetině kluziště pomohl nedovoleně proti Jaroslavu Vlachovi, sudí jej za to ohodnotil dvěma minutami za nedovolené bránění.

10:15

Najíždějícího Adama Najmana si přidržel obránce Denis Zeman, sudí ho za ohodnotil dvouminutovým trestem.

07:15

Obdobný trest, jako schytal Filippi, nemine ani Jakuba Rychlovského. Liberecký forvard ve středním pásmu vysekl svému soupeři jeho náčiní, a tak si půjde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

04:43

Domácí nejproduktivnější hráč nedovoleně zabránil Nicolasu Hlavovi ve střele. Na poslední chvilku mu totiž Tomáš Filippi vysekl hokejku z rukou.

5:2

Branky a nahrávky: 11. Faško-Rudáš (Vlach, Filippi), 33. Klíma (McCoshen), 38. Faško-Rudáš (Rychlovský), 45. Rychlovský (Filippi), 60. Faško-Rudáš (Rychlovský) – 28. D. Kaše (Jaks, O. Kaše), 51. Gut (Havelka)

Bílí Tygři Liberec: D. Král (Schnattinger) – McCoshen, Knot, Ivan, Galvas, Budík, Melancon, Derner – Rychlovský, Filippi (A), Faško-Rudáš – Birner (C), A. Najman, Bulíř (A) – Pérez, Vlach, Klíma – Pekař, Plos.
Trenér: Filip Pešán

HC VERVA Litvínov: Zajíček (M. Tomek) – Zile, Demel (A), Baránek, Jaks, Czuczman, Zeman, Šalda – Kudrna, Gut, Koblasa – Hlava, D. Kaše (A), O. Kaše (C) – Maštalířský, Kirk, Abdul – Válek, Jurčík, Havelka.
Trenér: Karel Mlejnek

Rozhodčí: Pražák, Mejzlík – Kajínek, Ondráček