4:3

konec (1:1, 2:2, 1:0)

31.10.2023, 18:00 • Zimný štadión Zvolen • 15. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.25 7.61 7.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zvolen sa dnes doslova a do písmena vytrápil s posledným Humenným. Dôležitý je však výsledok a ten ide do štatistík. Zvolen teda zdolal Humenné 4:3 a keďže Slovan zrejme zdolá Spišiakov Zvolen sa trošku bodov dotiahne na lídra tabuľky. K dnešnému zápasu asi toľkoto Humenné si dnes zaslúžilo vo Zvolene bodovať. To by však museli hostia v prvej tretine využiť dvojminútovú presilovku o dvoch hráčov. Ďalším kľúčovým bol fakt, že hostia nevyužili dve šance na vedenie 1:3. Naopak domáci neustále búšili do súpera. Aj v druhej tretine a podarilo sa im vyrovnať, aj v tretej tretine a podarilo sa im vsietiť rozhodujúci gól. Pre toto jediné si možno dnešné víťazstvo zaslúžia o trošku viac. Odo mňa je to všetko, ďakujem vám za pozornosť a dočítania po reprezentačnej prestávke. (20:17:30)

Dnešné stretnutie sleduje 1768 divákov.

59:59

Takmer s hvizdom to pred Trenčanom opäť horelo, opäť nechýbalo veľa a Humenné dnes mohlo dostal zápas do predĺženia. Nestalo sa však a domáci to už udržia.

59:46

Langkow unikol po ľavom krídle a i keď na hranici faulu vystrelil bekhendom, minul však prázdnu bránu.

59:31

Galimov odchádza z ľadu, Humenné v šestici.

59:01

Langkow v páde prihral bekhendom Šiškovi a ten šiel do blafáku, Galimov puk vyráža.

57:51

Zuzin ušiel po ľavom krídle, vylepšil si pozíciu na strelu, ale triafa iba bočnú sieť.

57:36

Aktuálne už musia útočiť aj hostia a tak sa momentálne hrá systémom hore dole.

55:55

Ďalšia domáca šanca, Bondra sa dostal k voľnému puku medzi kruhmi, jeho strelu švihom ale Galimov vyráža do rohu.

54:37

Zvolen dal gól! Tak nakoniec to Zvolenu predsalen padlo a nebolo to z nejakého extra tlaku. Mitch Hults bekhendom posunul puk od ľavého kruhu medzi kruhy DÁVIDOVI MUDRÁKOVI a ten prestrelil Galimova na lapačku. Opäť však bolo kľúčové tienenie gólmanovi, inak by gól nepadol – 4:3.
Asistencia Mitch Hults.

54:09

Celé striedanie domáci síce hrali v útočnom pásme, ale vyťažili z toho jedine nevýraznú strelu od modrej od Kapchecka.

53:23

Aktuálne sa nehrá veľmi atraktívny hokej, Domáci chcú tri body a čakal som väčší tlak. Hostia najprv chceli tento stav čo nadlhšie ubrániť, ale časom ako ubieha sú čoraz nebezpečnejší.

52:15

Finálnu Marcinekovu prihrávku na Colea Hultsa hostia vypichli, inak by sa dostal do veľkej šance.

51:48

Zvolen sa aktuálne nevie dostať do útočnej tretine a začína sa kombinačne trošku trápiť.

49:45

Veľká šanca hostí, Pereskokov krásne našiel krížnou prihrávkou pred bránou voľného Lapšanského, toho ale Trenčan proste vychytal.

49:15

Aktuálne na strely 42:18, veľká domáca prevaha, ale na počet striel sa nehrá.

48:59

Hostia sa teraz skonsolidovali a veľmi nepúšťajú Zvolen do nejakého súvislejšieho tlaku. Navyše pár krát to boli oni, ktorí mali optickú prevahu.

47:28

Zuzinova strela z veľkého uhlu, napriek tomu to skúsil, čo ak....

4:3

Branky a nahrávky: 11. M. Hults (C. Hults, Langkow), 25. Viedenský (Marcinek, Zuzin), 38. R. Bondra (Kašlík, Langkow), 55. Mudrák (M. Hults) – 16. Šoltés (Kuru), 24. Pereskokov (Lapšanský, Linet), 28. Vaško (Šoltés, Kuru)

HKM Zvolen: Trenčan (Kupsky) – Kapcheck, Hain, C. Hults, Mudrák, Rauhauser, Kubka (A), Čulík – R. Bondra, Langkow, Kašlík – Hecl, M. Hults, Mucha – Zuzin (A), Viedenský (C), Marcinek – Kolenič, Šiška, Csányi – A. Mišiak
Trenér: P. Oremus

HC 19 Humenné: Galimov (Kozel) – Fereta, Sergienko, Novota, Diakov, Meliško, Novický (A) – Šoltés, Kuru, Vaško (A) – Lapšanský, Pavlovs, Pereskokov – Handlovský, Linet, Horvát – Michalík, Kriška (C)
Trenér: A. Parfenov

Rozhodčí: Baluška, Výleta – Kacej, M. Orolín (video – Mihálik)

Diváci: 1768

06:37 HUM 2 Linet, podrážení
09:51 HUM 2 Lapšanský, sekání
10:04 ZVO 1:0 M. Hults (C. Hults, Langkow)
10:36 ZVO 2 Čulík, vysoká hůl
10:39 ZVO 2 Kapchek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
15:18 HUM 1:1 Šoltés (Kuru)
23:49 HUM 1:2 Pereskokov (Lapšanský, Linet)
24:17 ZVO 2:2 Viedenský (Marcinek, Zuzin)
27:38 HUM 2:3 Vaško (Šoltés, Kuru)
37:08 ZVO 3:3 R. Bondra (Kašlík, Langkow)
54:37 ZVO 4:3 Mudrák (M. Hults)