4:2

konec (0:1, 2:0, 2:1)

29.10.2023, 17:00 • 14. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 1.64 4.75 4.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Košice si v poslednej tretine zápas poriadne skomplikovali, keď hostí vrátil do hry o body vyrovnávajúcim gólom Dmowski, ale domáci v závere našli svojho hrdinu, ktorým sa stal Cooper Zech. Ten ich najprv v predposlednej minúte vrátil do vedenia a následne tri body potvrdil gólom do prázdnej brány. To je odo mňa z tohto zápasu všetko, ďakujem za pozornosť a prajem ešte príjemný zvyšok dňa! (19:48:59)

59:25

Košice dali gól! Hostia už zariskovali v hre bez brankára, čo potrestal na definitívnu poistku gólom do prázdnej brány domáci hrdina COOPER ZECH! Asistencie: Krivošík, Chovan

58:04

Košice dali gól! Veľmi pekná rýchla kombinácia domácich možno priniesla rozhodujúci gól, keď Fejes videl lepšie na strede postaveného COOPERA ZECHA, ktorý už dokázal prestreliť Vaya! Asistencie: Fejes, Jääskeläinen

56:18

Urbánkov zaujímavý pokus, ktorý mohol zaskočiť Riečického, ale ten ho dokázal skrotiť s menšími problémami.

55:17

Vylúčenie v tíme HC Košice:
Lunter – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

54:51

Mlynarovič to ihneď vyskúšal tvrdou ranou príklepom po prechode do útočného pásma, ale trafil Riečického len do hrude.

52:17

Poprad dal gól! Hostia tejto situácie dokázali využiť, keď vyhrali vhadzovanie a Betkerove nahodenie od modrej čiary šikovne tečoval RYAN DMOWSKI, to ešte Riečický dokázal vyraziť, ale len na hokejku tohto amerického hokejistu, ktorý sa už po druhýkrát nemýlil! Asistencie: Betker, Kukuča

51:45

Domáci dlhšie zovierali Poprad, aj keď Šimun z tesnej blízkosti po Lamperovej prihrávke nemieril presne, tak sa hostia oslobodili len za cenu zakázaného uvoľnenia.

50:00

Do konca riadneho hracieho času zostáva presne desať minút a hostia potrebujú útočiť, napriek tomu poslali puk len na zakázané uvoľnenie.

48:41

Poprvýkrát v poslednej tretine sa hostia dostali do zaujímavých streleckých pozícií, ale najprv nastrelenie Brincka bolo nepresné a následne si Riečický poradil s bekhendovou strelou.

47:08

Po dlhšej dobe vôbec nejaké zakončenie, o ktoré sa postaral Breton nahodením od modrej čiary, ale Vay si pripísal jednoduchý zákrok lapačkou.

46:56

Trápenie hostí podčiarkuje aj nepresná dlhá rozohrávka, ktorá znamená zakázané uvoľnenie a hra sa vracia pred Vaya.

46:25

Naďalej domáci kontrolujú vývoj hry a držia hostí na dištanc Riečického brány, teraz bol puk tečovaný a vyletel mimo hraciu plochu.

44:23

Podobne aj na opačnej strane sa to isté podarilo hosťom, ktorí potrebujú doháňať jednogólové manko.

43:44

Veľmi dlho sa hralo v úvode poslednej tretiny bez prerušenia a píska sa až v tejto chvíli postavenie mimo hry na strane domácich.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina zápasu medzi Košicami a Popradom priniesla obrat domácich, o ktorý sa postarali presnými zásahmi Havrila a Krivošík, ten v poslednej minúte potrestal päťminútový trest Kundrika a priblížil Košice k tom bodom. Tretia tretina sa začne približne o 18:46.