29.10.2023, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Karel Geba

Tipsport: 2.81 4.31 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

62:13 Roman JOSI - 3:2

62:13

Nashville právě vstřelil branku!
Autorem branky je ROMAN JOSI. Asistence: Luke Evangelista a T. Novak.

Domácí hokejisté Torontu v prodloužení vůbec nepůjčili puk. Po velkých šancí jel Evangelista s Novakem 2 na 1. Přihrávka však nevyšla a Evangelista dal puk Josimu do druhé vlny, který před sebou vše prostřelil a rozhodl.

35:08

35:08 Ryan O'REILLY - 2:2

35:08

Autorem branky je RYAN O'REILLY. Asistence: Filip Forsberg a Luke Evangelista.

Nashvillu se nedařilo dostat do pásma Toronta, ale poté jim stačila chvilka. Forsberg na pravé straně naznačil střelu a poslal puk na hůl O'Reillyho, který jej tečoval za záda Samsonova.

32:46

32:46 Mark GIORDANO - 1:2

32:46

Toronto právě vstřelilo branku!
Autorem branky je MARK GIORDANO. Asistence: David Kämpf a Max Domi.

Toronto teď zavřelo Pred v jejich pásmu téměř na minutu. Klingberg třikrát vyzkoušel Sarose, ale ten držel. Poté začaly Maple Leafs více kombinovat a Kämpf našel Domiho na levé tyči, Ten vystřelil a puk se odrazil k dorážejícímu Giordanovi.

15:05

15:05 Ryan O'REILLY - 1:1

15:05

Autorem branky je RYAN O'REILLY. Asistence: Roman Josi a Filip Forsberg.

Predátoři to teď dobře sehráli. Sice neměli ani jednu střelu na branku a Toronto jim nedalo v přesilovce vydechnout. Jose však chytře předa puk O'Reillymu, který byl sám u levé tyče Samsonova. Puk poslal po ledě do mezírky mezi jeho betony.

13:32

13:32 William NYLANDER - 0:1

13:32

Autorem branky je WILLIAM NYLANDER. Asistence: Auston Matthews.

Toronto jde do vedení. Hosté vyhráli buly a začali kombinovat. Pouze hru roztáhli do stran a Matthews nabil na střelu z první Nylanderovi, který puk uklidil bombou za Sarose, který se nestihl přesunout.

3:2

Branky a nahrávky: 16. O'Reilly (Josi, F. Forsberg), 36. O'Reilly (F. Forsberg, Evangelista), 63. Josi (Evangelista, Novak) – 14. Nylander (Matthews, Marner), 33. Giordano (Kämpf, Domi)

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, McDonagh (A), Barrie, Lauzon – Pärssinen, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Novak, Sherwood – Co. Smith, Sissons, Trenin – Tomasino, Nyquist.
Trenér: Andrew Brunette

Toronto Maple Leafs: Samsonov (Woll) – Brodie, Rielly (A), Liljegren, Giordano, Klingberg – Marner, Matthews (A), Järnkrok – Nylander, Tavares (C), Bertuzzi – Domi, Kämpf, Knies – Reaves, Holmberg, Gregor.
Trenér: Sheldon Keefe

Rozhodčí: Hebert, Sandlak – Murray, Hughes

12:46 NSH 2 F. Forsberg, sekání
13:32 TOR 0:1 Nylander (Matthews, Marner)
14:11 TOR 2 Brodie, hrubost
15:05 NSH 1:1 O'Reilly (Josi, F. Forsberg)
17:23 TOR 2 Klingberg, podrážení
32:46 TOR 1:2 Giordano (Kämpf, Domi)
34:06 TOR 2 Järnkrok, podrážení
35:08 NSH 2:2 O'Reilly (F. Forsberg, Evangelista)
35:30 NSH 2 Sissons, sekání
42:18 TOR 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Reaves
47:53 NSH 2 A. Carrier, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
50:13 TOR 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Bertuzzi
51:22 NSH 2 Barrie, podrážení