DHL Extraliga juniorů

Mountfield HK – HC Škoda Plzeň

3:5

konec (2:2, 1:2, 0:1)

28.10.2023, 12:30 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 20 • Skupina Západ • Tomáš Kalas (@tomascipy)

55:40

Viselo to ve vzduchu, teď se to jenom potvrdilo. Jakub Šiler (PLZ) a Matěj Havlíček (MHK) dostávají dvě minuty za vzájemný ostrý souboj u mantinelu. Šiler má dvojku za krosček, Havlíček za hrubost.

42:04

Zbytečné dvě minuty na domácí straně. Valdis Dommers (MHK) dostává menší trest za nesportovní chování poté, co trochu vypéroval hlavního rozhodčího.

38:46

Vyloučení v týmu Mountfield HK:
Štěpán Černý – 2 min., vysoká hůl.

33:24

Přesilovka vydržela Škodovce necelou minutu. Marek Soukup (PLZ) zahákoval na modré Pavelku, za což dostává dvě minuty.

32:31

Jaroslav Prášek – 2 min., hákování.

23:42

Vyloučení zanedlouho přichází na hradecké straně. Valdis Dommers (MHK) dostává dvě minuty za faul kolenem ve středním pásmu.

21:06

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň:
Daniel Hála – 2 min., držení.

16:09

Aleš Mazanec (PLZ) jde jako druhý Plzeňák na trestnou lavici. Dopustil se totiž za vlastní brankou sekání a Hradec může v přesilovce srovnat.

12:17

Adam Novotný (MHK) už míří taktéž na trestnou. V útočném pásmu se snažil dostat k puku, přitom ale viditelně podsekl jednoho z Plzeňských. Proto to má za dvě minuty.

03:33

Střet dvou talentů své generace skončil vyloučením. Adam Novotný nabral rychlost a Adam Benák (PLZ) jej musel zezadu podrazit, pokud jej nechtěl pustit do šance. Hradec má první přesilovku.

3:5

Branky a nahrávky: 6. V. Aschenbrenner (Dommers, Bezpalec), 17. Ma. Beneš (Š. Černý, A. Novotný), 40. Mi. Beneš (Mrázek) – 6. Čančura (M. Soukup), 14. Čančura (Pešek), 28. Benák (Šiler), 31. Mazanec (Pešek, M. Houdek), 60. Šiler (Mazanec, M. Soukup)

Mountfield HK: Mrázek (Tuček) – Š. Černý, Havlíček, Bezpalec, Pavelka, J. Aschenbrenner, Hrbek, Zámečník – Ma. Beneš, Mi. Beneš, A. Novotný – Dommers, T. Hora, V. Aschenbrenner – Jón, Matašovský (C), Mach – Hrdlička, Vencl (A), Prášek.
Trenér: Martin Vágner

HC Škoda Plzeň: D. Jansa (Lokajíček) – Skok, Dolhý (C), Hromádka, Cícha, Čančura, M. Houdek (A), Prošek – Šiler, Benák, M. Soukup – Hála, Mazanec (A), Pešek – M. Hořejší, Šimák, Řehoř – Sabiniok, Tchaliov, J. Matějka.
Trenér: Petr Vojan

Rozhodčí: Veselý, Červenka – Hradil, Figer