DHL extraliga juniorů

HC Sparta Praha – HC VERVA Litvínov

6:3

konec (1:0, 2:3, 3:0)

26.10.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • 19 • Skupina Západ • Matyáš Smola

Tímto se s vámi loučím. (20:20:46)
Sparta si odváží po divokém utkání s Vervou z domácího ledu vítězství po základní hrací době. Pražané zvládli lépe třetí třetinu, v které si třemi góly zajistili výhru 6:3.

59:52

59:52 Tomáš HOLEČEK - 6:3

59:52

Sparta právě vstřelila branku!
TOMÁŠ HOLEČEK si najel sám před branku, kde v souboji 1 na 1 překonal brankaře Stránského. Asistence: Albert Bareš.

58:00

Sparta drží puk v útočné třetině, do větších akcí se nepouští, ale drží soupeře od své branky.

56:02

Tůma přijel zpoza branky do pravého kruhu, odkud zkusil střelu z otočky. Ta skončila na břiše brankaře Litvínova.

55:30

Zakázané uvolnění domácích.

54:30

Fábry si po najetí do útočného pásma připravil střelu z mezikruží, Stránský ho vychytal lapačkou.

Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Antonín Scafari – 2 min., nedovolené bránění.

50:15

Hora zkusil střelu z první hned po vhazování, Vedral musel být na pozoru, puk zadržel na hrudi.

50:00

46:46

46:46 Albert BAREŠ - 5:3

46:46

Culek z levého mantinelu našel na kraji kruhu ALBERTA BAREŠE, který poslal střelu do horního rohu branky. Asistence: Ondřej Hrabík.

45:15

Litvínov ubránil oslabení.

43:56

Z levé části branky zkusil po vhazování vystřelit z blízka Fábry, brankář ale zasáhl vyrážečkou.

43:15

Denis Horský – 2 min., nedovolené bránění.

6:3

Branky a nahrávky: 5. Culek (Bareš, Holeček), 21. Žmola (Daníček, Krupička), 37. Theimer (Fábry, David), 41. Samson (David, Hrabík), 47. Bareš (Hrabík), 60. Holeček (Bareš) – 29. Scafari (Vopat), 35. Vopat (M. Hora, O. Postl I), 36. O. Postl I (Prokeš, Vopat)

HC Sparta Praha: Vedral (Tvrzník) – J. Červenka (A), J. Tůma, David (A), Samson, T. Bartoň, Culek, Mack – Krupička, Žmola, Daníček – Theimer, Fábry (C), Hrabík – Bareš, Hamršmíd, Holeček – S. Pavlák, Novák, Hrubý.
Trenér: Tomáš Netík

HC VERVA Litvínov: Stránský (Kubík) – Vyhlídal, Vaverčák, Re. Kubíček, Prokeš, Werner, Soušek, M. Hora (A) – Dohnal, Peroutka, D. Horský – Vopat, Dej (C), Ducháček – Bednařík, Višněvskij, O. Postl I – Hauptvogel, Scafari.
Trenér: Martin Tvrzník

Rozhodčí: Valda,Hacaperka – Šimánek,Figer

01:09 SPA 2 Fábry, vysoká hůl
02:55 LIT 2 Ducháček, příliš mnoho hráčů na ledě
04:53 SPA 1:0 Culek (Bareš, Holeček)