Liga mistrů

BSC Young Boys – Manchester City

1:3

konec (0:0)

25.10.2023, 21:00 • Stade de Suisse, Bern • 3 • Skupina G • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 16.6 7.11 1.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky zápasu:
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 4:13. Střely mimo: 2:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 10:7. (23:02:14)
Citizens tak vyhráli také třetí zápas a s devíti body vedou tabulku skupiny. Druhé je po vítězství nad CZ Bělehrad se šesti body Lipsko. Young Boys i zmínění Srbové zůstávají na jediném bodu a zřejmě se poperou o třetí místo, které znamená účast v jarní části EL.
Utkání mezi Young Boys a Manchesterem City končí výsledkem 1:3. Favorit tedy nezaváhal.

Góly padaly až ve druhém poločase. Hosté šli do vedení ve 48. minutě po rohovém kopu, když po hlavičce Diase dorážel Manuel Akanji. Vedení však Citizens udrželi jen čtyři minuty. Hostující obraně utekl Meschak Elia, který své sólo zakončil lobem přes vybíhajícího Edersona. Bleděmodrým pak pomohl až nešťastný zákrok kapitána Bernu Camary, který v pokutovém území přišlápl Rodriho, a nařízenou penaltu proměnil Erling Haaland. Ten se po několika neproměněných šancích nakonec prosadil i ze hry. V 86. minutě převzal míč v pokutovém území a střelou pod břevno své spoluhráče definitivně uklidnil.

90+5

90+5

Tak Jack Grealish ještě přihrávkou pod sebe vytvořil příležitost pro Juliána Álvareze, proti jehož ráně musel na zem Racioppi!

90+4

Už se nikam nepospíchá. Domácí ani příliš nenapadají. Zápas se spíše dohrává.

90+3

Na půlce byl ještě faulován Darian Males. Domácí tak budou rozehrávat.

90+2

I nastavení se zatím hraje na útočné polovině Manchesteru City, jehož hráči tak kontrolují závěr.

90+1

Rozhodčí Krogh přidá čtyři minuty!

90

Střídání v týmu Manchester City:
ze hřiště odchází Rodri, přichází Kalvin Phillips,
ze hřiště odchází Erling Haaland, přichází Sergio Gómez.

89

Janko nedokázal odcentrovat přes hostující dvojblok. Míč byl sražen do autu.

88

Hosté už mohou hrát v klidu. Míč navíc drží na svých kopačkách.

86

86. Erling HAALAND - 1:3

86

Manchester City právě vstřelil branku!
A je zřejmě hotovo! Rodri nahrál do šestnáctky ERLINGOVI HAALANDOVI. Ten se uvolnil přes Niasseho a tvrdou střelou pod břevno nedal Racioppimu šanci na další zákrok. Tentokrát se gólman Young Boys už jen ohlédl – 1:3.

85

Saidy Janko centroval z pravé strany a míč chytil rotaci směrem do brány. Ederson si povykročil na centr, ale stačil se vrátit a lapit balón do rukavic.

84

Na pravém křídle se dobře uvolnil Bernardo Silva. Ten dokázal přes Perssona i vystřelit a jen těsně minul vzdálenější tyč! Bylo to o pár decimetrů.

83

Domácí stále cítí šanci alespoň na remízu. Každou jejich snahu o přechod do útoku tak doprovází hlasitá reakce zaplněných tribun.