9:3

konec (2:0, 3:1, 4:2)

23.10.2023, 20:30 • Ostrava, Multifunkční hala • 5. kolo • Vít Káňa

Tipsport: 2.21 4.71 2.24 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tým BO Ostrava Vítkovice Steel doma vyhrál nad celkem Riders Univerzita Pardubice 9:3. Domácí dostal do vedení Filip Byčkov, který se prezentoval skvělým blafákem v 10. minutě. Dvoubrankový náskok zajistil BO David Sysala o dvě minuty později po šťastném odrazu od brusle brankáře. Střelecký účet druhé dějství otevřel Marek Kovalski, který se prosadil po úniku při přesilovce domácích. V polovině utkání přidal čtvrtý korálek Martin Kubík, ten propálil Novotného bekhendem. Pátá odbila v Ostravě ve 33. minutě, to pálil do černého opět Martin Kubík, tentokrát ale volil bekhend. No a v samotném závěru dostal hosty po pěkné individuální akci po levé straně na střeleckou listinu Lukáš Hebek, ten ostrý projektil umístil nad rameno bezmocného gólmana. Brankové hody pokračovaly i ve třetí dvacetiminutovce. V jejím úvodu se prosadil Patrik Mikula pumelicí, 6:1. Ostravané ale neměli dost, v 52. minutě propálil brankáře nikým neatakovaný David Sysala. Chvíli po něm prostřelil všechno, co mu stále v cestě Radek Pilný. Jenže domácí odpověď přišla po necelé minutě, Vojtěch Tomsa pálil sám z osy hřiště, 8:2. Riders se vrhli do útoku a byli za svou aktivitu odměněni, Ondřej Šťastný si vyměnil černou gumu s parťákem a pálil do odkryté branky. Skóre zápasu uzavřel po střele z osy hřiště Vojtěch Tomsa, 9:3. (23:00:29)

59:56

Kopecký nezpracoval, ale pro BO už vypršel čas.

59:27

Ostrava dostala touš za branku Riders, hosté mají možná poslední útok.

59:16

Martin Kubík si na buly pomohl přikopnutím, to se bude potřetí opakovat.

59:13

Riders mají přesilovku a na ledě je první lajna.

59:13

Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
Béreš – 2 min., držení hole.

59:07

Riders vyhodili do středního pásma.

58:54

Právě Béreš se dostal poté ke střele z mezikruží, ale nepřekonal brankáře Novotného.

58:37

Béreš ukázal rychlé nohy a nebude to zakázané uvolnění.

58:17

Mikula nahodil před bránu, ale jeho parťák trefil jenom hruď gólmana Novotného.

57:55

Pohl si pomohl hákováním, ale vylučovat se už nebude.

57:29

Riders jsou v pásmu BO a rozevírají útočný deštník.

57:18

Štohanzl to zkusil od modré, jenže Daňa vyčapal tečované nahození. Bude se vhazovat po levici brankáře BO.

56:49

David Sysala hledal nalevo volného parťáka. Jenže Marek Kovalski si touš v plné jízdě nezpracoval.

56:25

56:25 TOMSA - 9:3

56:25

Tým BO Ostrava právě vstřelil branku!
Kubík ujel ve dvojici se svým parťákem. VOJTĚCH TOMSA jel sám na ose hřiště a prostřelil Novotného mezi betony. Asistence: Martin Kubík.

56:01

Gřesík měl volný prostor, ale nadvakrát neprostřelil hradbu těl.

55:36

Daňa nadvakrát vyčapal střelu Pilného.

55:21

Ostravané se konečně dostali z vlastního pásma.

54:55

Riders pokračují v tlaku na branku Ostravanů.

54:05

Tým Riders Univerzita Pardubice právě vstřelil branku!
Hosté snižují po pěkné souhře. Novotný si vyměnil dvakrát touš s ONDŘEJEM SŤASTNÝM, který nakonec střílel do odkryté branky domácího celku. Asistence: Adam Novotný.

53:42

Lukáš Novotný už ležel na zemi, jenže domácí nedokázali zvednout puk nad jeho beton.

53:03

Ostrava opět vede o šest branek. Byčkov byl sice dohrán, ale ještě zabojoval o puk, který se přesunul z levé strany na osu hřiště. Tam byl VOJTĚCH TOMSA, který z první poslal kotouč do sítě. Asistence: Martin Kubík.

52:22

Hosté jsou při chuti, opět zkoušejí zasypat Daňu dávkou střel.

52:03

Hosté se prosazují podruhé v zápase. RADEK PILNÝ se dostal na touš hned po buly, ihned jej expedoval forhendem na branku Daňy a ten si jej zřejmě na kalhotách dovezl až do branky. Asistence: Jan Stolín.

51:41

Nahození od modré šlo na Daňu, který měl zakrytý výhled. Pak propukly lehké emoce, ale opět zůstalo jenom u slov.

51:18

51:18 SYSALA - 7:1

51:18

Tak nyní obránci gólmanu Novotnému vůbec nepomohli. DAVID SYSALA dostal touš na levou stranu, kde nikdo z hostů nebyl. Ostravský šikula se podíval na brankáře a pak poslal prudký projektil nad jeho lapačku. Asistence: Jan Bernát.

51:07

Marek Kovalski ujel po pravé straně, najel si na brankáře. Jenže nadvakrát nepřekonal Novotného.

50:43

Kubík nezachytil přihrávku, ale vzrušení bylo zbytečné. Jednalo se totiž o icing.

50:35

Riders dostali v tísni touš do třetiny hostů.

50:15

David Gřešík to zkusil z levé strany, ale jeho jedovka svatyni hostů netrefila.

49:57

Rider šli po pravé straně, jenže Martin Kubík vybojoval touš pro BO.

49:27

Pláňka dobře napadá rozehrávku hostů.

49:09

Béreše tvrdě dohrál obránce. Poté šli hosté do brejku, ten ale vyčapal Daňa.

48:52

Na ledě zůstal ve středním pásmu ležet jeden z hráčů hostů. Hra je přerušena.

48:34

Filip Zapletal se proháčkoval až před branku hostů, jenže k pořádnému zakončení se nedostal.

47:58

Adamczyk šel do třech hráčů a dostal pořádně naloženo. Poté ještě střílel ještě Spurný, ale jeho střela se do svatyně Riders nevešla.

47:28

Hebek šel po levé straně, ale tam bylo obsazeno. K puku se dostal Pilný, ten to zkusil forhendem. Jenže Ostrava má Daňa, který dostal touš do svého držení. Poté došlo na lehké emoce, jenže zůstalo jenom u slov.

46:55

Sysala se dostal přes dva hráče Riders a nahodil do pásma Riders. Ostrava střídá.

46:35

Vacek si rozmyslel přihrávku. Hosté začínají od vlastní branky.

46:04

Vacek se dostal ke střele od modré, ale výborný Daňa dostal touš betonem mimo ohrožený prostor.

45:46

Hosté se ještě nedostali ze své třetiny.

45:28

Pardubice rozehrávají od vlastní branky mezi obránci. Byčkov ale dobře napadá.

45:09

Filip Byčkov se dostal k zakončení po pěkné stahovačce na ose hřiště. Jenže domácí šikula trefil jenom masku brankáře Novotného.

44:46

Ostrava dobře napadá rozehrávku Riders.

44:07

Domácí mají po zásahu ochranné sítě k dispozici buly v pásmu hostů.

43:55

43:55 MIKULA - 6:1

43:55

BO už vstřelilo šestou branku. Pohl poslal z levé strany černou gumu do mezikruží. Tam se dostal k puku PATRIK MIKULA, jenž vyslal pumelici, která zapadla k tyčce. Asistence: Přemysl Pohl a Adam Spurný.

43:22

Spurný našel Pohla, který byl sice napadán, ale touš nakonec udržel.

43:08

Riders pobyli v pásmu deset vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

42:43

Marek Kovalski uspěl v souboji jeden na jednoho po přihrávce Sysala. Jenže první jmenovaný ve slotu neuspěl.

42:37

Vondrák jel po levé straně, ale trefil jenom Zajíce.

42:09

Marek Kovalski měl sice rychlost, ale byl dobře vystínován obráncem Riders.

41:44

Riders jsou ve třetině BO, ale ke střele se nakonec nedostali.

41:13

Kopecký jel po pravé straně a měl rychlost, jeho bekhend ale Daňa dostal hlavou mimo ohrožený prostor.

40:55

Vacek ztratil rovnováhu ve třetině BO, ale o faul se nedostalo. Poté Hebek trefil jenom ochrannou síť.

40:29

Spurný se dostal ke střel z levé strany, ale Novotný šel do rozkleku a lapil černou gumu do košíku.

40:15

Frühbauer to zkusil po rychlém nájezdu, ale Daňa byl úspěšný.

40:01

Tým BO Ostrava Vítkovice Steel doma po čtyřiceti minutách hry vede nad celkem Riders Univerzita Pardubice 5:1. Domácí dostal do vedení Filip Byčkov, který se prezentoval skvělým blafákem v 10. minutě. Dvoubrankový náskok zajistil BO David Sysala o dvě minuty později po šťastném odrazu od brusle brankáře. Střelecký účet druhé dějství otevřel Marek Kovalski, který se prosadil po úniku při přesilovce domácích. V polovině utkání přidal čtvrtý korálek Martin Kubík, ten propálil Novotného bekhendem. Pátá odbila v Ostravě ve 33. minutě, to pálil do černého opět Martin Kubík, tentokrát ale volil bekhended. No a v samotném závěru dostal hosty po pěkné individuální akci po levé straně na střeleckou listinu Lukáš Hebek, ten ostrý projektil umístil nad rameno bezmocného gólmana.
Další třetina začne přibližně ve 22:07.

40:00

39:50

39:50 HEBEK - 5:1

39:50

Pardubice se dostali na střeleckou listinu v přesilové hře. LUKÁŠ HEBEK přebruslil na levé straně obránce a poté poslal zápěstím ostrý projektil nad rameno gólmana Daňi. Asistence: Dominik Kopecký a Ondřej Šťastný.

39:34

Spurný dostal touš za branku hostů.

39:17

Hepnar nedostal touš do střední třetiny. Riders staví útočný deštník.

39:02

Pohl – 2 min., držení.

38:45

Riders se dostali ke střele z pravé strany, ale Frühbauer nebyl přesný.

38:15

Daňa vyčapal střelu hostů od modré čáry.

37:29

Ostrava dobře dobruslila nájezd Riders. Gřešík si dál bazén zpátky a dostal touš do svého držení.

36:54

Marek Kovalski jel po levé straně, ale Lukáš Novotný zastavil jeho pokus vyrážečkou.

36:43

Dvořák – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Riders Univerzita Pardubice:
Novotný – 2 min., hrubost.

36:41

Tomsa jel po pravé straně na branku Riders, ale zazněl hvizd. Bude se vylučovat na obou stranách.

36:27

Michal Dvořák poslal touš při pokusu o dlouhou rozehrávku jenom do icingu.

35:54

Byčkov dostal touš do pásma hostů a Ostrava tahá čas.

35:12

Béreš jel po levé straně, ale už byl na ledě dlouho a neměl rychlost.

34:47

Daňa dokázal v leže vyrazit betonem touš do bezpečí.

34:38

David Sysala byl zřejmě při zakončení hákován, ale hrálo se dál. Vzápětí se dostal v mezikruží ke střele Pilný, ale Daňa na brankové čáře ukryl touš na své hrudi.

33:38

Marek Kovalski jel po levé straně sám na branku, ale jeho střela byla vyražena Novotným.

33:25

Riders vystřídali a jdou do pásma.

32:55

Emil Adamczik v oslabení dobře tahá čas při oslabení Ostravanů.

32:02

32:02 KUBÍK - 5:0

32:02

Obrana hostů připomíná průtokový ohřívač a v Ostravě odbila pátá. Filip Zapletal měl volno a z vlastního pásma oslovil rozjetého MARTÍNA KUBÍKA, ten si najel před brankáře a poslal mu forhendem touš přesně k tyčce. Asistence: Filip Zapletal.

31:54

Tomsa – 2 min., sevření puku rukou.

31:54

Bude se opět vylučovat, tentokrát na straně domácích. Tomsa sevřel touš a půjde si na dvě minuty odpočinout.

31:29

Ostravané mají k dispozici minutu klasické přesilovky.

31:29

Bernát – 2 min., sekání.

Šťastný – 2 min., sekání.

31:21

Riders se dokázali dostat ke střele od modré.

31:03

Riders dokázali díky Davidu Kopeckému dostat puk do bezpečí.

30:46

Bernátův příklep z levého kruhu skončil jenom na brusli hráče Riders.

30:31

Hebek – 2 min., sekání.

30:16

Daňa už ležel na ledě, ale hosté nedokázali zvednout černou gumu nad jeho beton.

29:37

29:37 KUBÍK - 4:0

29:37

Zmatky v obraně Riders skončily čtvrtou brankou Ostravanů. Tomsa jel po pravé straně a dostal touš na osu. Tam byl najetý MARTIN KUBÍK, který si přehodil puk na bekhend a poslal jen přesně k levé tyčce. Asistence: Vojtěch Tomsa a Filip Zapletal.

28:57

Daňa si poradil po rychlém brejku hostů. Pak stačil i na dorážku z pravého kruhu.

28:33

Béreš byl sám na levé straně, ale ani napodruhé se mu nepodařilo dostat touš nad beton Novotného.

28:07

Riders se dostali po napadání na touš. Daňa ale zlikvidoval dvě střely. Tu třetí zablokoval Tomsa.

27:19

Daňa má touš ve svém držení a po jeho zásahu jsme viděli lehké emoce. Zůstalo to ale jenom u slovní přestřelky.

27:08

Zapletal posílal ze strany touš do ohně, ale jeho kolega v útoku se na puk nedostal.

26:38

Zapletal to zkusil z pravého kruhu, ale Novotný dobře zasál proti příklepu svým betonem.

26:12

Hostující útočník zablokoval střelu Ostravanů od modré čáry.

26:02

Novotný lapil střelu po úniku Béreše, který ujel po levé straně.

25:53

Ostravané zahráli na další icing.

25:47

Michal Dvořák zachránil touš a poslal jej na Spurného. Jenže ten ve snaze o rychlou rozehrávku zahrál na zakázané uvolnění.

25:17

Michal Dvořák to zkoušel z levého kruhu, ale Novotný zasáhl betonem.

24:42

Daňa dostal další touš do své lapačky. Poté vypukly na ledě emoce. Vylučovat se ale nebude.

24:29

Zajíc vypíchl touš na levém kruhu. Hosté jsou stále v držení touše.

24:11

Riders zůstávají po dvou nepřesnostech na puku.

23:57

Ofsajd zastavil útočné snažení Byčkova.

23:29

Matyáš Daňa zůstává stoprocentní, bude se vhazovat po jeho levici.

23:01

Riders to zkusili po levé straně, ale prezentovali se jenom špatnou přihrávkou.

22:08

22:08 KOVALSKI - 3:0

22:08

Tým BO Ostrava právě vstřelil branku! Jenže Ostrava se v přesilovce prosadila. MAREK KOVALSKI dostal parádní pas do jízdy a překonává Novotného střelou nad beton. Asistence: David Gřešík

21:55

Riders se dostali na touš ve vlastním pásmu a osvobodili se.

21:32

Marek Kovalski nezachytil touš a Pardubice jdou tahat čas.

21:05

Oba týmy po dalším vyhození Riders střídají.

20:47

Hosté se po další střele Byčkova osvobodili.

20:33

Byčkov to zkoušel z levého kruhu, ale neuspěl.

20:18

Kopecký J. – 2 min., krosček.

20:12

Ostrava po buly jela po pravé straně, ale jejich snažení zastavil nedovolený zákrok Kopeckého.

20:01

BO Ostrava Vítkovice Steel doma po prvním dějství vede nad celkem Riders Univerzita Pardubice 2:0. Domácí dostal do vedení Filip Byčkov, který se prezentoval skvělým blafákem v 10. minutě. Dvoubrankový náskok zajistil BO David Sysala o dvě minuty později po šťastném odrazu od brusle brankáře. Pak nasazení Ostravanů lehce povolilo, ale Riders skvělého Daňu prozatím nepřekonali. Druhá perioda začne ve 21:17.

20:00

19:55

Stolín dostal na dvakrát touš do střední třetiny.

19:47

Riders se prezentovali dalším zakázaným uvolněním.

19:39

Kovalski nahrál Sysalovi, ale jeho nahození do slotu nebylo přesné.

19:19

Oba týmy si vyměnily touš, ale pořádnou šanci jsme neviděli.

18:55

Byčkov to zkusil betony, ale Novotný rychle zaklapl své betony.

18:38

Byčkov už je zpět, Ostravé mají na ledě pět bruslařů.

18:13

Ostrava opět dostala touš do bezpečí.

17:49

Ostrava se opět osvobodila.

17:25

Šťastný byl sám před domácím brankou, ale přihrávku do jízdy dostal jenom na dlouhou hokejku.

17:05

Riders se ani nedostali do pásma. Nepřesnost střídá nepřesnost.

16:45

Zapletal osvobodil BO v oslabení.

16:36

Byčkov – 2 min., nedovolené bránění.

16:25

Kubík se dostal po nahození k dorážce, ale jej vychytal gólman Novotný.

16:11

16:01

Dvořák dostal v oslabení touš do bezpečí.

15:38

Štohanzlovi se nepovedla přihrávka, ale Riders jsou stále na touši.

15:14

Bo se po lehkém tlaku hostů osvobodilo.

14:48

Marek Kovalski jel v úniku, ale přihrávka do slotu se mu nepovedla.

14:26

Ostravané dostali v oslabení touš před brankou Riders.

14:09

Paško – 2 min., hákování.

13:54

Daňa dostal střelu z pravého kruhu lapačkou do rohu.

13:15

Bo je v pásmu Riders dvacet vteřin, ale je to bez střely na branku.

12:48

Spurného nahození se neujalo, ale BO je stále v držení touše.

12:07

Daňovi skočilo nepříjemně nahození z dálky, ale ostravský fantom jej dokázal s trochou štěstí vyrazit.

11:30

11:30 SYSALA - 2:0

11:30

Ostrava se prosadila v přesilovce. K odraženému puku se dostal na pravém kruhu DAVID SYSALA, ten chtěl původně hledat lépe postaveného spoluhráče. Jenže trefil jenom brusli obránce, od kterého šel touš do branky zaskočeného Novotného. Asistence: David Gřešík.

11:05

Riders se osvobodili a jdou střídat.

10:45

Ostrava má k dispozici klasickou přesilovku pět na čtyři.

09:54

Ostravané jdou do vedení. FILIP BYČKOV dostal touš do mezikruží a po pěkné kličce do forhendu překonal brankáře Novotného. Asistence: Martin Kubík.

09:17

Béreš neprokličkoval přes obránce, hra je ve střední třetině.

08:56

Bernát hledal svého kolegu ve slotu, ale touš z jeho hole byl příliš prudký.

08:35

Jan Berná srdnatě bojuje v rohu o touš v pásmu Riders.

08:16

07:47

Pilný byl volný ve slotu, ale Matyáš Daňa vykopl touš svým betonem.

06:59

Béreš jel sám na branku Riders, ale jeho zakončení forhendem nebylo přesné. Novotný zasáhl svým betonem.

06:40

Béreš dostal puk do pásma hostů.

06:25

Ostravané dostali v oslabení touš do střední třetiny.

06:16

Sysala – 2 min., hákování.

06:08

Marek Kovalski získal pro BO touš v pásmu hostů.

05:31

Kovalski si ukázal, kam chce touš, jenže přihrávka na jeho osobu skončila na zakázaném uvolnění.

05:07

Zajíc se snažil dostát do pásma, ale stopku mu vystavil na modré centr Riders.

04:37

Daňa rychle dostal hokejkou touš z nebezpečného prostoru. Riders poté zahrál na icing.

04:18

Tomsa se nedostal na rychlou přihrávku z vlastní třetiny. Bo se provinilo dalším zakázaným uvolněním.

04:02

Zapletal zachránil situaci po nepřesné přihrávce svého kolegy. Bo poté zahrálo jenom na icing.

03:17

Spurný nechal touš za sebou, ale Riders se k puku před brankářem Daňou nedostali.

02:48

Novotný rychle zklapl své betony po nepříjemné odrazu. Bude se vhazovat po jeho pravici.

02:36

Zajíc čekal na nahrávku na modré, ale Sysala jej nenašel.

02:12

Novotný se drží za hlavu, ale vypadá to, že bude v pořádku.

01:55

Kolalski trefil Novotného do hlavy, ale hraje se dál.

01:37

Kopecký nahodil touš za branku Daňa, oba celky střídají.

01:07

Filip Byčkov jel po levé straně, ale jeho pokus zápěstím šel přímo na střed branky Riders.

00:41

Adam Novotný to zkusil z levé strany na branku BO, ale Matyáš Daňa byl pozorný.

00:19

Ostrava se dostala na touš po buly a začíná trpělivě od vlastní branky.

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

BO Ostrava Vítkovice Steel: Daňa (Halouzka) – Dvořák, Gřešík (C), Spurný, Paclík, Šmatelka, Zapletal, Zajíc – Sysala (A), Kovalski (A), Adamczyk, Byčkov, Bernát, Pohl, Béreš, Paško, Mikula, Plánka, Tomsa, Kubík, Hepnar.
Trenér: Jan Dětský

Riders Univerzita Pardubice: Novotný (Sodomka) – Lenoch, Kopecký D., Kopecký J, Štohanzl, Vacek (C), Frühbauer, Pražák (A) – Novotný, Kopecký, Vinkler, Hebek (A), Voldán, Pilný, Stolín, Šťastný, Skryp.
Trenér: Martin Šejba

Rozhodčí: Václav Šutara – Michal Vengřín, Filip Návrat.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Univerzitní liga ledního hokeje pokračuje v pondělí 23 října 5. kolem. V něm na sebe narazí týmy BO Ostrava Vítkovice Steel a Riders Univerzita Pardubice. Úvodní buly bude vhozeno ve 20:30.
BO Ostrava Vítkovice Steel, 9. místo, 2.z. (0 – 0 – 0 – 2), skóre 1:13, 0 bodů

Ostravané mají za sebou v soutěži dva odehrané zápasy. Proti favoritům z Plzně a Prahy se BO příliš nedařilo, a tak je na samotném chvostu devítičlenné tabulky ULLH. Ostrava nejprve padla ve venkovním duelu s úřadujícími mistry 1:6, kde hosty plzeňští hokejisté zasypali 53 střelami na branku. Druhý duel dopadl hůře, domácí utkání proti UK Kings Prague nezvládli a padli jasně 0:7. Neujala se ani jedna ze dvaadvaceti střel na branku. Produktivitu Ostravanů vede tedy jediný střelec Jiří Hepnar. Bod za asistenci si do statistik zapsal i Patrik Mikula.
Riders Univerzita Pardubice, 7. místo, 4.z. (1 – 0 – 1 – 2), skóre 10:12, 4 body
Hokejisté z východu Čech mají za sebou kompletní čtyři ligová kola s bilancí jedné výhry, jedné prohry v nájezdech a dvěma prohrami po základní hrací době. V posledním meči se Riders představili na domácím ledě. No a TOP ZÁPAS SEMESTRU zavítalo 1383 příznivců univerzitního hokeje. Ti ale pardubický celek k výhře nedotlačili. Pardubice padli s MUNI poměrem 1:2.Týmovou produktivitu vede Lukáš Hebek s pěti body za gól a čtyři asistence. Těsně za ním jsou čtyřbodoví hráči Ondřej Šťastný a Adam Novotný. Nejproduktivnějším obráncem je toho času Jan Vacek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

9:3

Branky a nahrávky: 10. Byčkov (Kubík), 12. Sysala (Gřešík), 23. Kovalski (Gřešík), 30. Kubík (Tomsa, Zapletal), 33. Kubík (Zapletal), 44. Mikula (Pohl, Spurný), 52. Sysala (Bernát), 54. Tomsa (Kubík), 57. Tomsa (Kubík) – 40. Hebek (D., Šťastný), 53. Pilný (Stolín), 55. Štastný (Novotný)

Rozhodčí: Václav Šutara – Michal Vengřín, Filip Návrat

06:16 BOO 2 Sysala, hákování
09:54 BOO 1:0 Byčkov (Kubík)
10:23 RUP 2 J., hákování
10:34 RUP 2 Vacek, sekání