Rytíři Kladno – HC Tábor

2:4

konec (2:1, 0:1, 0:2)

23.10.2023, 16:45 • ČEZ stadion, Kladno • 15 • Skupina A • Vít Káňa

Rytíři doma prohráli s Táborem, v souboji celků z chvostu tabulky, poměrem 4:2. Hosté se dostali do vedení díky Strachotovi, který v první minutě dostal se štěstím puk do branky Voráčka. Kladno se ale nevzdalo a už ve 14. minutě se prosadil Beran. No a pro hosty bylo ještě hůře jejich laxnost totiž potrestal Valuš v 17. minutě. Slívko zajistil Kohoutům druhou branku, ve 23. minutě totiž skóroval ve vlastním oslabení. Jenže pak oba celky střelecky utichly a poté kralovali gólmani. To platilo až do 56. minuty, když dostal Kohouty do vedení Pánek, který zakončoval na zadní tyčce do prázdné klece. O třech bodech pro hosty definitivně rozhodl brankou do prázdné klece v samotném závěru Robin Šustík. (18:51:25)

59:38

Kohouti se dostali na touš a nikam nespěchají.

59:25

59:25 Robin ŠUSTÍK - 2:4

59:25

Tábor právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto. ROBIN ŠUSTÍK dobře napadal hráče Kladna, kterému sebral puk a pak jej poslal do opuštěné branky domácího týmu. Bez asistence.

59:09

Robin Mohyla (Tábor) upadl při střele, ale Kohouti nabídnuté šance nevyužili a zahráli jenom na icing.

58:53

Kladno ztratilo, ale Kohouti zahráli jenom na zakázané uvolnění.

58:36

Branka Kladna je prázdná, Adam Voráček (Kladno) je na střídačce.

58:36

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

58:06

Dva hráči se střetli na modré Kohoutů, ale hraje se dál.

57:53

Ondřej Slívko (Tábor) se dostal na puk za brankou Kladna a dobře tahá čas.

57:26

Matěj Slabý (Tábor) přerušil na levém mantinelu akci Kladna.

56:53

Kladno mělo touš dvacet vteřin v pásmu hostů, ale opět tomu chybělo zakončení.

56:29

Václav Svoboda (Tábor) skončil na ledě po dalším nevybíravém zákroku. Hra je přerušena.

56:15

Ofsajd zastavil snahu Kladna.

56:09

Adam Suchan (Tábor) poslal puk od modré na branku Kladna a Kohouti mohli střídat.

55:55

Vylučovat se ale nebude.

55:55

Moustafa drží puk po nahození od mantinelu. No a nyní na ledě propukly emoce.

55:50

Ondřej Polášek (Kladno) ujel po levé straně a dostal přihrávku na vrcholu kruhu, jenže pálil jenom do Moustafy.

55:37

55:37 Sebastian PÁNEK - 2:3

55:37

Konečně to tam spadlo. Kohouti se dostávají do vedení po pěkné souhře. Tu zakončil na zadní tyčce SEBASTIAN PÁNEK, který pálil do odkryté sítě. Asistence: Václav Svoboda a Ondřej Kostka.

54:48

Ondřej Slívko (Tábor) se hodně zlobí, ale faul na jeho osobu po nájezdu z pravé strany pískán nebyl.

54:17

Ofsajd zastavil útočné snažení Kladna.

54:05

Je to boj, oba celky si na ledě nic nedarují.

53:35

Kohouti se dostali na puk v pásmu Kladna, ale jeto po dvaceti vteřinách bez střely na branku.

53:06

Robin Šustík (Tábor) skončil po střele na ledě, ale vylučovat se nebude.

52:37

Jan Rizák (Tábor) posílal z pravé strany puk do ohně, ale do jeho přihrávky vložil hůl padající obránce Kladna.

52:05

Oba týmy předvedly v krátkém čase dvě nepřesnosti. Na touši jsou hosté.

51:37

Jan Šťastný (Tábor) od mantinelu minul branku Voráčka.

51:23

Jan Valuš (Kladno) to přehnal s razancí a poslal touš na další zakázané uvolnění.

51:16

Adam Voráček (Kladno) šel rychle k pravé tyčce a vzal hostům svou lapačkou možnost dorážky.

50:46

Adam Moustafa (Tábor) dobře zasáhl beton proti nájezdu domácích z pravé strany.

50:06

49:50

Kladno trefilo boční konstrukci branky Moustafy.

49:32

Tohle není dobrá přesilovka. Tábor se opět osvobozuje.

49:01

Icing zastavil snahu Kladna o rychlý brejk. Hra se vrací před Voráčka.

48:51

Hosté se opět osvobodili.

48:23

Kohouti jsou na puku u branky Kladna ve vlastním oslabení.

48:02

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Václav Svoboda – 2 min., hákování.

47:52

Adam Moustafa (Tábor) byl venku z branky, ale puk projel před jeho brankovištěm.

47:35

Václav Svoboda (Tábor) nebyl úspěšný při nájezdu z pravé strany.

47:22

Ofsajd zastavil útočnou snahu Kladna.

46:48

Adam Moustafa si poradil se střelou z pravého kruhu. Oba týmy odchází střídat.

46:19

Dominik Pytlík (Kladno) trefil v pádu jenom beton Moustafy.

45:56

Robin Šustík (Tábor) byl volný na pravém kruhu, ale touš mu na poslední chvíli sjel.

45:24

Oba celky ve trojicích bojují o puk v pásmu Kohoutů.

44:51

Václav Svoboda (Tábor) jel po pravé straně, ale jeho forhend nebyl přesný.

44:10

Václav Svoboda (Tábor) se netrefil při pokusu švihem, ale Kohouti drží pásmo.

43:41

Jeden z Rytířů zůstal ležet na za brankou Kohoutů, ale vylučovat se nebude.

43:27

Pokus o rychlý brejk ztroskotal v případě Kladna na zakázaném uvolnění.

43:13

Matěj Slabý (Tábor) tečoval střelu do modré mimo branku Kladna.

42:53

42:42

Antonín Pufr (Tábor) na pravé straně jenom promáchl. Kladno se osvobozuje.

42:16

Hosté se sami vyhnali z útočné třetiny.

41:48

Rytíři se po nepřesném pokusu Kohoutů od modré osvobodili.

41:38

Antonín Pufr (Tábor) dostal přihrávku od obránce Kladna, ale jeho pokus švihem se do branky Voráčka nevešel.

41:10

Kladno se hned osvobodilo.

40:49

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Adam Klempíř – 2 min., nedovolené bránění.

40:36

Adam Klempíř (Kladno) jel na ose hřiště, ale přihrávku dostal jenom do špeku.

40:10

Václav Svoboda (Tábor) jel na branku po buly, ale hned mu obránci sebrali touš.

40:01

Rytíři doma po druhém dějství hrají s Táborem nerozhodně 2:2. Hosté se dostali do vedení díky Strachotovi, který v první minutě dostal se štěstím puk do branky Voráčka. Kladno se ale nevzdalo a už ve 14. minutě se prosadil Beran. No a pro hosty bylo ještě hůře jejich laxnost totiž potrestal Valuš v 17. minutě. Strachota zajistil Kohoutům i druhou branku, ve 23. minutě totiž skóroval ve vlastním oslabení. Jenže pak oba celky střelecky utichly a po zbytek druhé periody kralovali gólmani.
Další třetina začne přibližně v 18:16.

40:00

39:46

Ofsajd zastavil útočné snažení hostů.

39:35

Zpětná přihrávka se Kohoutům nepovedla, ti se sami dostali ze třetiny.

39:23

Jiří Strachota (Tábor) vysoko napadá rozehrávku Kladna.

38:58

Adam Suchan (Tábor) ujel ve dvojici, ale k zakončení na zadní tyčce se nedostal.

38:15

Jakub Kulich (Kladno) najížděl na branku Tábora, ale k odraženému puk se nedostal. Moustafa byl totiž o fous rychlejší.

37:59

Denis Beran (Kladno) při pokusu o přihrávku trefil jenom brusli obránce.

37:05

Kladno mělo v krátkém sledu dvě střely, ale Moustafa zůstal nepřekonám. V prvním případě zasáhl betonem. V tom druhém bomba od modré minula jeho svatyni.

36:45

Antonín Pufr (Tábor) nahodil touš za branku Kladna.

36:23

Václav Svoboda (Tábor) se otočil na ose, ale jeho švih minul branku Voráčka.

35:46

Adam Suchan se už zvedá z ledu a vypadá to, že bude moci pokračovat v utkání.

35:46

Adam Suchan (Tábor) osvobodil Kohouty, ale pak dostal strom na modré Rytířů. Hra je přerušena.

35:16

Karel Müller (Kladno) poslal touš za branku Kohoutů, Kladno stále drží pásmo.

34:56

Adam Moustafa (Tábor) raději podržel touš ve své lapačce.

34:43

Vít Mašek (Tábor) zastavil útočnou akci Kladna, ale Kohouti se stále neosvobodili.

34:36

Je tady další zakázané uvolnění hostů.

34:29

Matěj Slabý (Tábor) dostal touš do jízdy na ose, ale k zakončení se nakonec nedostal.

34:10

Kohouti ve snaze o rychlý brejk zahráli jenom na icing.

33:53

Ofsajd zastavil útočné snažení Kohoutů.

33:39

Václav Svoboda (Tábor) jel po pravé straně, ale nakonec skončil přišpendlen u mantinelu.

33:11

Adam Moustafa (Tábor) se vrhl k pravé tyčce a přerušil tak manévry před svou brankou. Oba celky střídají.

32:49

Kladno už drží pásmo přes půl minuty. Jenže je to pomalé a bez střely.

32:10

Barnabáš Novák (Kladno) posílal z vrcholu kruhu puk před branku, tam na něj nedosáhl nikdo v bílém.

31:49

Jiří Strachota (Tábor) se pustil do dvou obránců, ale přes ně nakonec nepřešel.

31:23

Jiří Strachota (Tábor) byl volný na zadní tyčce, ale touš se k němu nedostal.

30:46

Vít Mašek (Tábor) napravil své zaváhání a poslal puk na branku Kladna.

30:20

Matěj Slabý (Tábor) to zkusil lehkým nahozením na branku domácích, ale Voráček raději podržel touš.

29:56

Oba celky si vyměnily touš, ale šanci jsme neviděli.

29:26

Ofsajd zastavil se rodící se šanci domácích.

29:16

29:06

Robin Mohyla (Tábor) chyboval na vlastní modré, ale Rytíři se do šance nedostali.

28:33

Adam Voráček (Kladno) se jen ohlédl za střelou od mantinelu, která těsně minula jeho svatyni.

28:17

27:55

To není pro Kohouty dobrá přesilovka, Ondřej Polášek (Kladno) poslal Moustafovi další pozdravení.

27:25

Adam Moustafa (Tábor) zlikvidoval nájezd Kladna, které hraje v oslabení.

27:09

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Jan Valuš.

26:46

Richard Háž (Kladno) se od modré netrefil. Kohouti jdou útočit.

26:05

Matěj Slabý (Tábor) byl volný před brankou Voráčka, ale puk nedokázal zpracovat.

25:41

Robin Mohyla (Tábor) zastavil rychlý brejk Kladna po pravé straně kluziště.

25:16

Rytíři se opět na chvíli osvobodili z tlaku Kohoutů.

24:59

Matěj Rambousek (Kladno) dostal na chvíli touš z pásma Rytířů.

24:22

Antonín Bačo (Tábor) trefil od modré jenom obránce Kladna.

23:17

To byly zmatky. Matěj Rambousek (Kladno) byl sám před brankou hostů, ale puk přes ležícího Moustafu nedokázal zvednout.

22:58

Kohouti se osvobodili a mohou jít střídat.

22:35

Adam Klempíř (Kladno) pálil v přesilovce jenom do obránce Kohoutů.

22:22

22:22 Ondřej SLÍVKO - 2:2

22:22

Kohouti srovnali při vlastním oslabení. ONDŘEJ SLÍVKO jel rychle za kotoučem, který dostihl v mezikruží a poté poslal puk do horního rohu branky Voráčka. Asistence: Václav Svoboda a Vojtěch Špaček.

21:43

Jan Valuš (Kladno) udržel pro domácí pásmo a Kladno roztahuje útočný deštník.

21:33

Robin Mohyla – 2 min., podrážení.

21:03

Icing zastavil pokus hostů o rychlý brejk.

20:53

Kohoputi pobyli v pásmu Kladna přes dvacet vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

20:35

Matěj Rambousek (Kladno) dobře napadá rozehrávku Kohoutů.

20:01

Rytíři doma po první třetině vedou nad Táborem 2:1. Hosté se dostali do vedení díky Strachotovi, který v první minutě dostal se štěstím puk do branky Voráčka. Kladno se ale nevzdalo a už ve 14. minutě se prosadil Beran. No a pro hosty bylo ještě hůře jejich laxnost totiž potrestal Valuš v 17. minutě.
Další třetina začne přibližně v 17:32.

20:00

19:53

Václav Svoboda (Tábor) jel po pravé straně, ale k přihrávce se nedostal.

19:16

Jiří Strachota (Tábor) už lej po levé straně, ale volného Jiřího Strachotu (Tábor) svou přihrávkou nenašel.

19:13

Tábor zahrál při pokusu o rychlý brejk jenom na icing.

19:11

18:52

Adam Suchan (Tábor) dobře tahal čas a málem se dostal ke střele.

18:33

Tábor se v oslabení osvobodil.

18:15

Dominik Pytlík (Kladno) byl volný po nahození v mezikruží, ale k puku se nedostal. Moustafa jej rychle přikryl.

17:55

Ani nyní se hostů nepodařilo vyhodit touš z vlastní třetiny.

17:35

Kladno už roztahuje přesilovkový deštník.

17:16

Adam Moustafa (Tábor) raději přikryl nahození z levého kruhu. Kladno je nyní v laufu.

17:09

Adam Moustafa – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník.

16:35

16:35 Jan VALUŠ - 2:1

16:35

Kladno právě vstřelilo branku!
Domácí jdou ke konci prvního dějství do vedení. Jakub Kulich byl za brankou a poslal touš před brankoviště. Tam byl připraven JAN VALUŠ, který z první prostřelil Moustafu. Asistence: Jakub Kulich.

16:13

Adam Moustafa musel opět zasahovat po buly Rytířů.

16:05

Adam Moustafa (Tábor) se jen ohlédl po nahození od modré, to skončilo v ochranné síti.

15:33

Denis Beran (Kladno) najížděl po pravé straně, ale jeho přihrávka na osu hřiště nebyla přesná.

15:10

Ofsajd zastavil útočné snažení Rytířů.

14:59

Adam Klempíř (Kladno) dobře napadá rozehrávku Kohoutů.

14:35

Sebastian Pánek (Tábor) to zkusil z pravé strany, ale jeho pokus nebyl přesný.

13:38

13:38 Denis BERAN - 1:1

13:38

Kladno dostalo touš do předbrankového prostoru, kde se nejlépe zorientoval DENIS BERAN, který dostal puk do branky Kohoutů. Asistence: Barnabáš Novák a Ondřej Polášek.

13:20

Ať nyní se Tábor osvobodil a může střídat.

12:59

Adam Moustafa (Tábor) se jenom ohlédl po střele od modré. Kladno stále drží pásmo.

12:35

Ondřej Polášek (Kladno) to zkusil od modré, ale jeho pokus nebyl přesný.

12:06

Tomáš Kozák (Kladno) číhal na modré čáře, ale puk se k němu nedostal.

11:49

Matěj Slabý (Tábor) vybojoval touš na pravé straně mantinelu, ale jeho přihrávka do mezikruží nebyla přesná.

11:24

10:59

Jakub Pícha (Tábor) dostal puk po levé straně do pásma Kladna, ale Voráček jeho pokus vytěsnil betonem.

10:45

Adam Moustafa (Tábor) podržel puk, oba celky střídají.

10:36

09:36

Rytíři se dostali ze svého pásma v oslabení.

09:05

Adam Voráček (Kladno) podržel puk, bude se vhazovat po jeho pravici.

08:46

Kladno dostalo puk ze své třetiny.

08:29

Adam Klempíř – 2 min., sekání.

07:02

Richard Háž (Kladno) bodyčekem zastavil nájezd hráče Tábora.

06:05

Adam Moustafa raději podržel nahození od modré. Oba týmy střídají.

05:39

Adam Voráček (Kladno) po inkasované brance raději podržel černou gumu ve své lapačce.

05:19

Jakub Kulich (Kladno) se dostal na touš za brankou Tábora, ale jeho zpětná přihrávka neoslovila žádného Rytiře.

04:50

Vojtěch Špaček (Tábor) udržel pro hosty pásmo, ale ti o něj vzápětí přišli.

04:32

Přihrávka hostů rukou, hra se stěhuje do třetiny Kohoutů.

04:05

Adam Moustafa (Tábor) poslal betonem nahození od modré do rohu kluziště.

03:42

Robin Mohyla (Tábor) si lehl do střely domácích od modré. Kotouč se od něj dostal do rohu kluziště.

03:05

Jeden z hostů zůstal ležet po kontaktu na ledě, ale nepískalo se.

02:36

Denis Beran (Kladno) dobře napadá rozehrávku Kladna.

02:05

Kohoutil pobyli v pásmu Rytířů dvacet vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

01:20

01:20 Jiří STRACHOTA - 1:0

01:20

Tábor jde do vedení po chybě obránce Kladna. JIŘÍ STRACHOTA prošel z levé strany do předbrankového prostoru hostů. Útočník Tábora nevěděl, kde má puk a ten se nakonec dostal pod tělem Voráčka do branky Rytířů. Asistence: Sebastian Pánek a Vít Mašek.

00:54

Tábor to zkusil po pravé straně, akce hostů měla jepičí život.

00:23

Kladno nahodilo po buly touš za branku Tábora.

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Rytíři Kladno: Voráček (D. Šrámek) – Hausner, Borkovec, Müller (A), Krása, Dörfl, Háž, Raulič – Klempíř, Rambousek, Pytlík (C) – D. Beran I (A), B. Novák, Polášek – Valuš, Kulich, T. Kozák – V. Trojna.
Trenér: Radek Hlavatý

Hockey Club Tábor: Moustafa (Brož) – Bačo, Rob. Mohyla, Pufr, V. Mašek, J. Ryšavý, Špaček, J. Šťastný – Strachota, Suchan, S. Pánek – Rizák, Kostka, Pícha – V. Svoboda, Šustík, Slívko – Slabý.
Trenér: Milan Dančišin

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Patrik Goltsch, Václav Kubíček.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Nejvyšší dorostenecká soutěž v Česku pokračuje v pondělí 23 října 15. kolem. V něm na sebe narazí týmy Rytíři Kladno a Hockey Club Tábor. Úvodní buly bude vhozeno v 16:45.
RYTÍŘI KLADNO

Kladenská U17 se snaží, jak může. No ale i tak v konkurenci ostatním mančaftům dorostenecké extraligy nestačí. Se dvěma body se krčí toho času na desátém, posledním místě, tabulky. Rytíři nebyli daleko od dalšího bodového zisku v předposledním kole proti Slavii, sešívaní si ale ohlídali hubené vítězství 3:2. No ale v sobotu se hráči Kladna mohli radovat z dalšího bodu do sbírky. Na domácím ledě padli s Motorem 2:3 po samostatných nájezdech.
Sestava Kladna z posledního utkání:
D. Šrámek (Voráček) – Borkovec, Hausner, Krása (A), Müller, Háž, Dörfl, Raulič – Pytlík (C), Rambousek, Klempíř – Polášek, B. Novák, D. Beran I (A) – Valuš, Kulich, Pěch – V. Trojna.
Hockey Club Tábor

Kohoutil jsou toho času na 9. místě tabulky se dvanácti body, na osmou Spartu ztrácí čtyři body a na desáté Kladno mají desetibodový náskok. Oproti svým konkurentům má ale Tábor o jeden odehraný zápas méně. Skóre mají hráči z jihu Čech výrazně pasivní v poměru 36:57. V desátém kole sice dokázali na domácím ledu porazit Plzeň na nájezdy, pak ale došlo na porážky s Karlovými Vary (2:7) a Litvínovem (2:10), na Spartě si domů dovezli porážku v poměru 1:3. Naposledy Kohouti doma vyzvali Mladou Boleslav a dlouho hráli s favoritem vyrovnanou partii, jenže nakonec přišla prohra v poměru 3:4.
Sestava Tábora proti Mladé Boleslavi:
A. Spálenka (Brož) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, V. Mašek, J. Šťastný – Suchan, S. Pánek, Strachota – Slívko, Hlavín, V. Svoboda – Šustík, Slabý, Pícha – Rizák, Kostka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.

2:4

Branky a nahrávky: 14. D. Beran I (B. Novák, Polášek), 17. Valuš (Kulich) – 2. Strachota (S. Pánek, V. Mašek), 23. Slívko (V. Svoboda, Špaček), 56. S. Pánek (V. Svoboda, Kostka), 60. Šustík

HC Tábor: Moustafa (Brož) – Bačo, Rob. Mohyla, Pufr, V. Mašek, J. Ryšavý, Špaček, J. Šťastný – Strachota, Suchan, S. Pánek – Rizák, Kostka, Pícha – V. Svoboda, Šustík, Slívko – Slabý.

Rozhodčí: Tomáš Battěk – Patrik Goltsch, Václav Kubíček

01:20 TAB 1:0 Strachota (S. Pánek, V. Mašek)
08:29 KLA 2 Klempíř, sekání
13:38 KLA 1:1 D. Beran I (B. Novák, Polášek)
16:35 KLA 2:1 Valuš (Kulich)
17:09 TAB 2 Moustafa, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník
21:33 TAB 2 Rob. Mohyla, podrážení
22:22 TAB 2:2 Slívko (V. Svoboda, Špaček)