2. liga skupina Západ

Piráti Chomutov – Mostečtí Lvi

4:2

konec (2:0, 1:1, 1:1)

19.10.2023, 17:30 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • 2 • Skupina Západ • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.22 7.0 6.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (19:59:02)
Je dobojováno. Ve třetí třetině navýšil vedení Pirátů na 4:1 Petr Eret a domácí měli tříbrankový náskok. V pětapadesáté minutě ještě vykřesal jiskru naděje Pavel Písařík, jenž využil přesilovou hru a snížil. Hosté se ale už ke kontaktní brance nedostali a domácí tak na svém ledě v dohrávce druhého kola vítězí 4:2 a zapisují další tři body do tabulky.

59:45

Hosté už nemají prakticky žádný čas na snížení, Piráti jsou stále v moci kotouče a nepouštějí hosty do zakončení.

59:06

Chomutov je v plném počtu.

58:44

Piráti drží puk na svých holích a dostávají ho do obranného pásma. Poté ho vyhazují až před Kliku a šetří cenné vteřiny.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny, Mostečtí mají další přesilovku. Využijí ji a dostanou se svému soupeři na dostřel jediné branky?

57:06

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Vít Seemann – 2 min., sekání.

57:05

Domácí jsou v plném počtu.

56:42

Piráti se ale dobře brání a svého soupeře do vážnějšího ohrožení branky Adama Horáka nepouštějí.

55:41

Ideální příležitost pro Most, který má další přesilovou hru a má šanci na vyrovnání.

55:05

Jakub Březák – 2 min., zásah do nohou.

54:48

Michal Steinocher sklepl na pravé straně puk a ten proskočil až před Adama Horáka, který ho kryje a zároveň pak přerušuje hru. Buly po jeho levé ruce.

54:08

54:08 Pavel PÍSAŘÍK - 4:2

54:08

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
Využitá přesilová hra a hosté snižují na rozdíl dvou branek. Do prostoru mezi kruhy dostal přihrávku PAVEL PÍSAŘÍK a jeho svižná rána pak zapadla za záda Adama Horáka – 4:2. Mostečtí se tak možná ještě vracejí zpět do hry o body. Asistence: Štěpánek Urbánek a Jakub Veselý.

Piráti právě vstřelili branku!
Chomutov jde do tříbrankového trháku. Přečíslení domácích zakončil po přihrávce od Martina Tůmy PETR ERET, který z levého kruhu trefil částečně odkrytou soupeřovou branku – 4:1. Asistence: Martin Tůma a Milan Kostourek.

4:2

Branky a nahrávky: 5. Kostourek (M. Tůma, Eret), 19. Chrpa (Remeš, Kadeřávek), 35. Zajíček (Koblížek), 52. Eret (M. Tůma, Kostourek) – 23. Řehoř (Šoustek, Veselý), 55. Písařík (Urbánek, Veselý)

Piráti Chomutov: A. Horák (Altrichter) – Březák, Kadeřávek, Záruba, Seemann, D. Kučera, Havel (A), Filip – T. Svoboda, Hübl (C), Lukeš (A) – M. Tůma, Eret, Kostourek – Zajíček, Koblížek, Mála – Chrpa, Remeš, Jouza – Putz.
Trenér: Martin Pešout

Mostečtí Lvi: Klika (Hosnedl) – Havlůj (C), Urbánek, Hocelík, Šoustek, Hoffmann, Steinocher, Rykl – Písařík, Řehoř, Veselý – J. Procházka, Daniel, Jindra – Mical, Böhm, Buberl – Král, Pačan.
Trenér: Vladimír Kýhos

Rozhodčí: Domský – Gabriel, Kučera