2. liga skupina Západ

HC Letci Letňany – HC Benátky nad Jizerou

1:2

konec (1:1, 0:0, 0:1)

18.10.2023, 18:00 • Praha - Letňany, ICE ARENA • 8 • Skupina Západ • Michal Heřman

Tipsport: 1.15 8.5 8.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatický závěr zápasu hostující Benátky ustály a vezou z ledu Letňan cenné tři body. Letci se nedokázali prosadit ani přes velký tlak. V utkání šli sice domácí v první třetině do vedení, hosté ale rychle skóre vyrovnali a navíc ve třetí třetině i otočili. To je z utkání vše, děkujeme za pozornost a přejeme pěkný zbytek večera. (20:26:29)

59:35

Další střela od modré od Drtiny. Brázdil ale na puk viděl a chytá ho do lapačky.

59:22

Velký závar po nahození Drtiny! Puk nakonec končí po několika tečích mimo!

59:04

Poppel se neprosadil ani jednou ze svých tří střel!

58:52

Poppel pálil z levé strany vedle branky. Domácí zůstávají v útoku.

58:35

Letci hrají vylepšenou přesilovku 6 na 4!

58:32

Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou:
Václav Čížek – 2 min., podrážení.

58:06

Domácí si vzali oddechový čas a zkouší to v šesti!

57:46

Domácí celek se stále tlačí dopředu, hosté ale dobře brání.

56:57

Letcům rychle utíká čas, případný konec utkání se blíží.

55:32

Hraje se teď hodně nahoru – dolu. V útoku jsou domácí, zatím ale nemají střelecké pozice.

54:44

Hostující branka je po dalším souboji posunutá. Hra je přerušena.

53:25

Domácí se stále snaží probojovat do zakončení, zatím se jim to ale příliš nevede.

51:58

Hostující kapitán Šafránek dobře zavezl puk do útočné třetiny a po otočce zkusil vypálit. Puk Němečkovi vypadl a hra tak pokračuje v rohu u mantinelu.

50:01

Začala poslední desetiminutovka třetí třetiny. Bude o celého zápasu? Uvidíme během následujících minut.

49:57

Aktivní Mrňa se dostal do zakončení, které končí mimo branku. Poté došlo k souboji a posunutí branky, hra je vykázána do středního pásma.

48:04

Hra je pro ofsajd přerušena, během pár desítek sekund jde o několikáté přerušení hry.

47:49

Domácí celek i v dalším průběhu přesilovky držel puk kolem Brázdila. Moc střel na něj ale nešlo. Mezitím Hozák naskakuje na led.

1:2

Branky a nahrávky: 17. Arnošt (Drtina, Mrňa) – 18. Jankovský (Zumr, Klodner), 45. Šafránek (Zumr, Klodner)

HC Letci Letňany: J. Němeček (Nečas) – L. Chalupa (A), D. Němeček, Kolářík, Fiala, Drtina, Gurjevskij, Háva, Ducháč – Theimer, Sklenář (A), Korčák – Poppel, Arnošt (C), Mrňa – Pšenička, Labuzík, D. Straka – Jobánek, Mácha, Uhlík.
Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Benátky nad Jizerou: Brázdil (Šuhájek) – V. Čížek, Klodner, Lytvynov, Antoš, M. Němeček, Knesl – Zumr, Šafránek (C), Jankovský – Řepík, L. Kučera, Hozák (A) – Plíšek, Havlas (A), J. Dvořák – Hejňák.

29:36 LET 2 D. Němeček, nedovolené bránění
29:48 BEN 2 Brázdil, zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník, odpyká Jankovský
33:18 BEN 2 Klodner, krosček