1:3

konec (0:0, 0:1, 1:2)

18.10.2023, 18:00 • ZS Přerov • 13. kolo • Daniel Doležal

Tipsport: 2.37 4.09 2.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přerov si na úvod třetího dějství vybojoval přesilovku, tu ale zmrazilo zaváhání Jakuba Svobody na modré. Do brejku se poté řítil Vodný, který sice nezakončil, puk se ale odrazil k Martinu Dočekalovi, který ladným bekhendem poslal puk po ledě mezi Postavovy betony. Zubry chtěl po ledové sprše ohřát Zeleňák, jeho projektil ale orazítkoval pouze spojnici Mičánovy branky. V 52. minutě se ale dočkali vydřeného snížení při dvojnásobné přesilovce. Tomiho chytrý pokus končil znovu na tyči, následného chaosu ale využil Darek Hejcman, jenž konečně snížil. V 55. minutě už Hanáci chtěli slavit, Jakub Svoboda ale do třetice nastřelil tyč. V závěru přišla třebíčská pojistka do prázdné branky z hole Antonína Bořuty. Já se s vámi pro dnešek loučím a příště se budu zase těšit! Na počtenou. (20:23:20)

59:49

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
David Michálek – 2 min., hákování.

59:39

Zakázané uvolnění Horácké Slavie, ochozy přerovského stadionu se rychle vyprazdňují a Postava už zůstává ve svém území.

59:09

59:09 Antonín BOŘUTA - 1:3

59:09

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
O třech bodech pro hosty je s největší pravděpodobností rozhodnuto, husarský kousek ze Zlína, tedy srovnání 3 sekundy před koncem, Přerov nezopakuje! Třebíč získala buly a přes celé kluziště se následně trefil ANTONÍN BOŘUTA. Asistence: Martin Dočekal.

59:01

Zeleňák se poněkolikáté ve třetí třetině dostal do akce se svým nápřahem. Mičán na něj dobře viděl a hru opět přerušil.

58:54

Mičán přikryl puk, který mu vypadl z výstroje. Menší roztržku přešli rozhodčí bez vyloučení. Buly v pásmu hostů.

58:31

Indrákovi se odkryla branka, naneštěstí pro Přerov se ale od kotouče nacházel daleko, a tak nemohl pořádně zareagovat!

58:01

Hanáci jsou v útočném pásmu.

57:45

Puk má na holi Černý, Postava peláší zpátky na střídačku.

57:38

Nepřesná rozehrávka Přerova končí na zakázaném uvolnění, Postava se vrací mezi tři tyče.

57:28

Přerov sice na buly uspěl, hostům se ale přesto podařilo dostat kotouč z pásma.

57:23

Oddechový čas pro Zubry, kteří to zkusí v šesti. Postava zůstává na střídačce.

57:16

Puk skončil na třebíčské střídačce, buly se odehraje právě před jejím obranným pásmem.

56:48

Zubrům se čas na srovnání krátí, hosté k nim přistupují velmi natěsno.

54:57

Domácí fanoušci už slavili branku, střela z mezikruží ale podruhé ve třetí třetině končí na tyči!

53:23

Baláž chtěl vyhodit vzduchem, Goiš ale jeho puk zachytil. Pro Zubry se už rýsovalo bleskové přečíslení, Baláž ale hosty zachránil pohotovou reakcí.

52:29

1:3

Branky a nahrávky: 52. Hejcman (Tomi, Zeleňák) – 22. Dočekal (Psota), 43. Dočekal (Vodný), 60. Bořuta (Dočekal)

HC ZUBR Přerov: Postava (Stuchlík) – R. Černý, Zeleňák, Chroboček, Krisl (C), Kudělka (A), J. Adámek, Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – Jak. Svoboda, Hejcman, Tomi – Jan Svoboda, Chludil, Goiš – Mácha, Ministr, Hradil.
Trenér: R. Svoboda

SK Horácká Slavia Třebíč: Mičán (Pakarinen) – Bořuta, Furch, Baláž, Vodička, Kříž, Poizl – Dočekal, Bittner, Psota – Vodný, Malý, Michalčuk – Frömel, Michálek, Ferda – Matě. Svoboda, Maty. Svoboda, L. Stehlík.
Trenér: K. Pokorný

Rozhodčí: Úlehla, Obadal – Menšík, Kráľ

13:19 PRE 2 Chludil, podrážení
17:22 PRE 2 Pechanec, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
21:19 PRE 2 Hejcman, krosček
21:46 TRE 0:1 Dočekal (Psota)
24:20 PRE neuznaná branka
24:20 TRE 2 Psota, zdržování hry / posunutá branka
42:32 TRE 2 Maty. Svoboda, sekání
42:53 TRE 0:2 Dočekal (Vodný)
49:34 TRE 2 Ferda, podrážení
50:29 TRE 2 Furch, podrážení