4:1

konec (1:0, 0:0, 3:1)

14.10.2023, 15:00 • Sutor aréna • 7 • Skupina Západ • Petr Pracný

Tipsport: 2.1 4.6 2.39 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je dobojováno. Viděli jsme boj od začátku do konce, který rozhodli domácí ve třetí třetině. na 2:0 zvýšil z přesilové hry Marek Havlík. Vzápětí předvedl pohlednou akci David Jindra, který vymetl pavučinu v brance Jakuba Červinky. Na 3:1 snížil Jan Kerekanič. Do prázdné branky při power play zakončil Pavel Písařík a domácí se můžou radovat ze tří bodů (17:18:16)

58:15

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! PAVEL PÍSAŘÍK trefuje prázdnou branku. Prodlužovat se nebude. Asistence: Ivan Řehoř a Aleš Havlůj

Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí:
Martin Kozák – 2 min., držení + 2 min., napadání rozhodčích.

55:13

55:13 Jan KEREKANIČ - 3:1

55:13

Vrchlabí vstřelilo branku! Hosté snižují. Neprůstřelnost Lukáše Hosnedla protrhl JAN KEREKANIČ. Asistence: Filip Moník a Tomáš Bláha

51:16

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Nádherná kombinační akce domácích. Na jejím konci byl DAVID JINDRA, který vymetl pavučinku v brance Jakuba Červinky. Asistence: Jaroslav Šimeček a Jakub Procházka

50:52

50:52 Marek HAVLÍK - 2:0

50:52

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! Domácí využívají přesilovku!. Autorem branky je MAREK HAVLÍK. Asistence: Ivan Řehoř a Aleš Havlůj

49:44

Adam Jirků – 2 min., podrážení.

49:02

Zakázané uvolnění hostů

48:56

Je přerušeno. Vítězslav Nedrda předvedl tvrdý, ale čistý zákrok. Hostující hráč zůstává ležet

47:32

Domácí se ubránili oslabení tři na pět. Kotouč je v síti za brankou Lukáše Hosnedla

44:57

Zarputilí fanoušek domácích je neúnavný se svoji vuvuzelou. Všechny už jeho "líbezná! muzika vytáčí

40:01

Boj, boj a zase boj. To nám přinesla druhá třetina. Branka sice žádná nepadla, ale viděli jsme hokej, který se musí líbit. Nikdo nevypustil žádný souboj a skvostné výkony předváděli oba brankáři. Hosté vstoupili do třetiny lépe, když měli územní převahu. Ovšem domácí srovnali krok a poté měli více ze hry oni. Třetí třetina určitě nuda nebude

36:37

David Chalupa ve vyložené šanci nevymýchal Lukáše Hosnedla. Domácí brankář je zatím neprůstřelný

36:10

David Jindra vyhazuje, domácí jsou ve čtyřech

35:56

Ivan Řehoř – 2 min., sekání.

35:39

Při střele Filipa Krska je posunutá branka Lukáše Hosnedla. Domácí nesmí střídat

29:24

Teč Tomáše Bláhy zůstala se štěstím mezi betony Lukáše Hosnedla. Ten je včas sklepl

27:09

Jaroslav Šimeček potřebuje potrénovat trochu baseball. Přihrávku od Davida Jindra netrefil ve vzduchu přesně

26:26

A opět ve střehu domácí brankář. Připisuje si další úspěšný zákrok

26:01

Střelu od modré tečoval hodně nebezpečně před Lukášem Hosnedlem Lukáš Bláha. Těsně vedle

24:17

Filip Krsek ve vyložené šanci nepřekonal výborného Lukáše Hosnedla

23:17

Radim Šlaicher v další dobré šanci nepřekonává Lukáše Hosnedla. Nyní mají hosté převahu

20:01

Viděli jsme v první třetině zajímavý souboj. Chvílemi to vypadalo jako závody v rychlobruslení, na druhou ligu dobré nasazení. Jedinou branku vstřelil hned z první akce domácí David Jindra, kterému to dobře bruslí. Největší šanci hostů měl Albert Cerman, který orazítkoval tyč Lukáše Hosnedla. Oba brankáři předvedli několik skvělých zákroků a tak odcházíme do kabin za stavu 1:0

20:00

19:39

David Jindra šlápnul do plných a ujel společně s Davidem Procházkou. Kotouč mu mírně přeskočil hokejku a netrefil ho, jak chtěl. Pohledná akce

11:39

Daniel Šoustek se dostával do dobré šance. Ovšem v rozhodující chvíli mu sjel kotouč

10:00

Michal Steinocher zachytil rozehrávku hostů. Filip Moník vysprintoval z trestné a směřovala na něj přihrávka

04:28

Jakub Veselý nádherně vystřelil a Jaroslav Šimeček dorazil odraženou střelu. Jakub Červinka našel kotouč z vnitřní strany betonu na brankové čáře

01:49

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku! To je bleskový start. DAVID JINDRA si vzal kotouč, projel všemi pásmy a zavěsil. Asistence: Jakub Procházka

01:12

Do útoku se vrhl jako utržený vagón Daniel Šoustek. Jeho tečovaná střela končí mimo

00:01

Boj začal. Jdeme na to

00:01

Vážení sportovní přátelé, 2. hokejová liga západ pokračuje a nás čeká souboj mezi celky MOSTEČTÍ LVI a HC Stadion Vrchlabí. Hosté z Vrchlabí sehráli šest zápasů a mají to padesát na padesát, tři vyhráli a tři prohráli. Naposledy ve středu 11.10.2023 prohráli doma se silnými Letňany 3:4 (0:2, 1:1, 2:1). Před týdnem v sobotu 7.10.2023 si doma smlsli nad Chebem, který rozstříleli 11:0 (5:0, 3:0, 3:0).
Domácí tým je na tom podobně. Má sice odehráno pouze pět utkání, s bilancí tři výhry a dvě prohry. 11.10.2023 prohráli na ledě Tábory 2:1 (2:0, 0:0, 0:1). 5.10.2023 vyhráli na ledě Benátek 2:4 (1:0, 0:2, 1:2).
Dnes se tedy utkají čtvrtý tým se šestým týmem. Lze očekávat vyrovnaný souboj.
Jak jsou na tom hosté HC Stadion Vrchlabí s kanadským bodováním?

Utkání začíná v 15:00 hodin a náš onlajn je pro vás k dispozici
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:1

Branky a nahrávky: 2. Jindra (J. Procházka), 51. Havlík (Řehoř, Havlůj), 52. Jindra (Šimeček, J. Procházka), 59. Písařík (Řehoř, Havlůj) – 56. Kerekanič (Moník, T. Bláha)

Mostečtí Lvi: Hosnedl (Tuhý) – Havlík, Havlůj (C), Šoustek, Nedrda (A), Hoffmann, Steinocher, Hocelík – Böhm, Řehoř, Písařík – Jindra, Daniel, J. Procházka – Veselý, Šimeček, Mical – Buberl.
Trenér: Vladimír Kýhos

HC Stadion Vrchlabí: Červinka (Holubec) – Abraham, D. Sýkora, Kynčl, Hladík, Bendík (A), Boukal, Perička, Kerekanič – D. Chalupa, Jirků, Kastner – Krsek, P. Urban (C), Matějček – T. Bláha (A), Chrtek, Moník – Cerman, Kozák, Šlaicher.
Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Glanc – Janíček, Sýkora