2. liga skupina Západ

HC Řisuty – HC Slovan Ústí nad Labem

1:3

konec (1:1, 0:0, 0:2)

14.10.2023, 19:00 • Zimní stadion, Slaný • 7 • Skupina Západ • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 4.8 5.3 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Hokejisté ústeckého Slovanu prolomili nepříznivou sérii čtyř porážek a ze Slaného si odvážejí výhru 3:1 nad místním celkem HC Řisuty.

Po první třetině se šlo do kabin za stavu 1:1 po přesilovkových trefách hostujícího Martina Dubského a domácího Petra Janečka, který srovnal 17 sekund před přestávkou. Toto skóre pak platilo až do 49. minuty, kdy v další početní výhodě strhl vedení na stranu Severočechů Jan Kloz. Ten se prosadil poté, co se k němu kotouč odrazil od zadního mantinelu po nepřesné střele Popely. Domácí už pak vyrovnat nedokázali. 5 sekund před koncem naopak potrestal jejich hru bez brankáře veterán Jaroslav Roubík. (21:15:02)

59:55

59:55 Jaroslav ROUBÍK - 1:3

59:55

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
A ještě gól hostí! JAROSLAV ROUBÍK trefil od pravého mantinelu a červené čáry opuštěnou branku Řisut – 1:3. Asistence: Lukáš Sýkora.

59:52

Hosté vyhráli buly v obranném pásmu a tenhle zápas pro ně dopadne dobře!

59:48

Jeden z trenérů si vyžádal oddechový čas.

59:35

Nyní už domácí v šesti hráčích na ledě jsou!

59:16

Hosté drží hru daleko od své branky a čas rychle ubíhá. Řisuty nemohou ani do power-play.

58:38

Pánek ukradl rychlým vyjetím hostům další šanci rozhodnout zápas!

58:19

Jaroslav Roubík jel sám na domácí branku, ale Pánek jeho forhendový blafák přečetl!

57:40

Stahl vyráží do rohu nahození Jakuba Hajného.

57:18

Ještě diskuse rozhodčích s hosty. Podle sudího Karel Kubát po zakázaném uvolnění skočil na střídačku a musí se vrátit zpátky na led.

57:18

Zakázané uvolnění hostí. Zatím domácích zůstává na ledě pět a brankář.

56:52

Domácí se nadechují k závěrečnému náporu. Dá se očekávat, že půjdou i do hry bez brankáře.

56:09

Řepka zahnal svou přihrávkou spoluhráče z obrany těsně za útočnou modrou. Domácím tak byl odpískán ofsajd.

55:03

Posledních pět minut třetí třetiny. Ústí je tak poměrně blízko, aby protrhlo sérii nedobrých výsledků.

54:21

Střelu Lukáše Popely od pravého mantinelu pokryl Pánek. Hra je po jeho zákroku přerušena.

54:05

Hosté jsou už v plném počtu.

53:38

Vyrovnání nepřinesla ani Zichova střela od modré čáry. Puk se odrazil do rohu.

1:3

Branky a nahrávky: 20. Janeček (Janda, Čech) – 4. M. Dubský (Popela, Roubík), 49. Kloz (Popela, Kubát), 60. Roubík (L. Sýkora)

HC Řisuty: Pánek (Zeithaml) – Volráb, Zich, Janda, Řepka, Malovický, Strnad, Jakubec – Janeček, Wimmer, Bílek (C) – K. Pejchal, Čech, Chamrád – Okegawa, Pulda, Mulač – Hajný, V. Procházka.
Trenér: Pavel Křepelka

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Štěpka) – L. Sýkora, Kubát (A), Gottfried, Trefný (C), Funk, Popela, V. Hynek, Polata – M. Dubský, Roubík (A), Kloz – Rudovský, Petráš, Kuchynka – J. Tůma, Berčík, Bartoš – Špaček, Krédl.
Trenér: Jiří Merta

Rozhodčí: Battěk – Kurtin, Beneš

00:22 UNL 2 L. Sýkora, nedovolené bránění
02:30 RIS 2 Strnad, držení
03:49 UNL 0:1 M. Dubský (Popela, Roubík)
04:24 UNL 2 Petráš, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
16:31 RIS 2 Bílek, hákování
17:18 UNL 2 Trefný, podrážení
19:38 UNL 2 Kuchynka, podrážení
19:43 RIS 1:1 Janeček (Janda, Čech)
29:45 RIS 2 K. Pejchal, držení
31:59 UNL 2 J. Tůma, podrážení
36:38 UNL 2 Roubík, hákování
47:57 RIS 2 Hajný, vysoká hůl