Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Tábor

3:1

konec (1:1, 1:0, 1:0)

10.10.2023, 18:00 • Sportovní hala Fortuna, Praha - Holešovice • 12 • Skupina A • Lucie Citterbartová

Je konec. Sparťané dokázali ve třetí třetině zásluhou přesné rány Filipa Nováka náskok ještě navýšit a z dnešního zápasu si odnášejí všechny tři body. Domácí tak vyhráli i druhé vzájemné měření letošní sezony a zároveň Táboru odskakují na rozdíl právě tří bodů. Pod výhru sparťanů se nejvýrazněji podepsal dvěma brankami Filip Novák. (20:05:19)

59:01

Filip Novák sebral puk z hokejky soupeřům těsně před brankou a poslal ho na Moustafu – ten si puk našel a zakryl lapačkou.

58:31

Vysoká střela Malínka od modré si našla Moustafovu lapačku.

57:55

Pufrova střela končí v Tvrzníkově lapačce.

57:35

Zakázané uvolnění Sparty.

56:42

55:50

Hrubý se ve svém vlastním oslabení dostal až k brance soupeřů, ale nakonec přestřelil.

54:53

Strachota z levého kruhu trefil lapačku Tvrzníka.

54:42

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
Tobiáš Tvrzník – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Timofej Žukovskij.

54:04

Zakázané uvolnění domácího týmu.

53:23

53:23 Filip NOVÁK - 3:1

53:23

Sparta právě vstřelila branku!
FILIP NOVÁK projel sám až do útočné třetiny, odkud ze slotu přesně trefil levý horní roh Moustafovy branky a zvyšuje tak vedení. Asistence: Tomáš Malínek.

52:19

Z ostrého úhlu nahodil na Moustafu Hrubý, brankář puk vyráží ramenem.

51:40

Malínkův pokus se od tyčky odrazil vysoko do ochranné sítě.

51:01

Hlinka a Tudor Bolocan doráželi v přesilovce na branku, Moustafa puk chytá.

50:28

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Antonín Pufr – 2 min., hákování.

49:54

Zakázané uvolnění hostů.

3:1

Branky a nahrávky: 12. F. Novák (Nestrašil), 26. Hlinka (F. Novák), 54. F. Novák (Malínek) – 16. S. Pánek (Slívko, Bačo)

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Malínek (C), Hoznourek, Cichoň, Já. Novák, Dufek (A), T. Bolocan, Kincl – Nestrašil (A), D. Novotný, F. Novák – M. Bolocan, Prikhodko, Hrubý – Hlinka, Žukovskij, Čížek – Volodin.
Trenér: Richard Žemlička

HC Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Pufr, Rob. Mohyla, Bačo, Špaček, Céza (A), V. Mašek, J. Šťastný – Suchan, Strachota, Hlavín (C) – Kostka, Slabý, Šustík – Slívko, Pánek, Pícha – Bušta.

53:23 SPA 3:1 F. Novák (Malínek)
54:42 SPA 2 Tvrzník, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Žukovskij