3:4

po s.n. (1:2) (1:3, 1:0, 1:0 - 0:0)

09.10.2023, 17:30 • 10. kolo • Michal Heřman

Tipsport: 1.75 4.54 3.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dramatický zápas je u konce! Zlín po boji nakonec prohrál s Litoměřicemi 3:4 po nájezdech. Domácí v utkání vedli, následně prohrávali o dva góly, ale i tak dokázali zápas poslat gólem z poslední minuty do prodloužení. V něm gól nepadl, takže musely rozhodnout nájezdy. V nich rozhodla až 9. série a gól Kala Costy. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (20:34:20)

9. série 1:2

Mikuláš ZBOŘIL neproměňuje.

Kale COSTA

Kale COSTA proměňuje. Costa trefuje přesně prostor u tyče.

Martin LANG

Martin LANG proměňuje. Domácí střelec se trefil přesně mezi betony Paříka.

3. série 0:1

Filip KUŤÁK neproměňuje.

Michal GAGO neproměňuje.

Markus KORKIAKOSKI

2. série 0:1

Markus KORKIAKOSKI proměňuje. Rozhýbal si gólmana bekhendem proměnil.

Riku Sihvonen – 5 min., bitka.
Na závěr prodloužení diváci viděli ještě šarvátku Novotného a Sihvonena. Domácí hráč svého protihráče chvíli bouchal jeho helmou, což sudí pravděpodobně zohlední ve výši trestů. Následuje úprava plochy a poté samostatné nájezdy.

65:00

64:53

Domácí dostali puk do středního pásma a zápas tak budou muset rozhodnout nájezdy.

64:21

Hosté po trestu Köhlera budou mít nakonec ještě 39 sekund dlouhou přesilovku 4 na 3.

64:21

Bedřich Köhler – 2 min., příliš mnoho hráčů na ledě + 2 min., nesportovní chování.

64:19

Hosté vyhazují a rychle střídají.

63:46

Gago znovu pálil, tentokráte ale neuspěl. Zlín pokračuje v tlaku.

63:32

Zlín vyhrál buly a roztáčí přihrávkový kolotoč.

63:16

Petr Ton – 2 min., podrážení.

62:38

Gago mohl rozhodnout. Jel se spoluhráčem 2 na 1, vzal to na sebe, ale bohužel pro domácí branku minul!

62:04

Oba týmy střídají a následně to zkusí Litoměřice od svojí branky.

61:05

Ani protiútok Zlína ke střele nevedl, i tak domácí zůstávají v držení puku.

60:25

První zajímavější možnost měli hosté. Svoboda ale na přihrávku před branku nedosáhl.

60:01

Domácí celek v poslední minutě dokázal vyrovnat a zápas tak bude pokračovat. Vyrovnávací gól dal Michal Gago 40 sekund před koncem. Prodloužení, ve kterém se bude hrát 3 na 3 začne za malou chvíli.

60:00

59:20

59:20 Michal GAGO - 3:3

59:20

Zlín právě vstřelil branku!
MICHAL GAGO dostal výbornou přihrávku na vrchol kruhu, odkud se lépe trefit nemohl! Puk zamířil na milimetry přesně k tyči! Je srovnáno. Asistence: Aleksi Salonen a Denis Kindl.

59:01

Začala poslední minuta třetí třetiny.

58:51

Puk jde ihned po buly do středního pásma, Zlín spěchá zpět do útočné třetiny.

58:46

Tomáš Guman – 2 min., sekání.

58:43

Zlín obstřeluje branku, hosté zatím ale odolávají!

58:22

Domácí to zkusí v šesti!

57:23

Pařík raději podrží puk a bude se tedy vhazovat po jeho pravici. Zatím Zlín nechává Hufa v brance.

56:50

Zakázané uvolnění Litoměřic. Hra se vrací před Paříka.

56:21

Dvacetisekundový souboj u mantinelu nakonec vyhrávají Litoměřice, které puk vyhazují až k Hufovi.

56:01

Dnešní utkání sleduje 2 352 diváků.

55:40

Ton mohl asi definitivně rozhodnout! Udělal Hufovi kličku, po které mířil mezi betony. Domácí gólman stačil reagovat a podržel Zlín!

55:02

Začala poslední pětiminutovka třetí třetiny. Jestli to bude i celého zápasu se dozvíme v následujících minutách.

54:23

Svoboda se dostal dopředu a zkusil vypálil skrz obránce. Huf musel být připraven a puk mířící někam nahoru dokázal lapit.

54:11

Po přerušení hry je tu komerční přestávka a po ní se bude vhazovat před Paříkem.

53:32

Köhler je také zpět na ledě. Pokračuje se 5 na 5.

52:54

Litoměřice teď dlouho udržely puk v útočném pásmu, což jim bohatě stačí.

52:41

Kroupa je zpět na ledě, začíná krátká přesilovka hostí.

52:01

Hraje se 4 na 4, zatím toho více využívají domácí. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat po levici Paříka.

51:32

Zbytečný krosček Köhlera před brankou připravuje domácí o přesilovou hru.

51:32

Bedřich Köhler – 2 min., krosček.

51:17

Čáp to zkusil od modré čáry, puk je tečován do rohu kluziště.

51:04

Zlín musel přesilovku zahájit po ofsajdu. Už je ale opět před Paříkem a kombinuje.

50:41

Jakub Kroupa – 2 min., podrážení.

50:27

Zlín vystřídává a posílá čerstvé síly. Stále více se tlačí dopředu, ženou ho i diváci.

49:52

Na druhé straně pálil nebezpečně Ton. Huf puk dokázal vyrazit.

49:33

Köhler dostal na buly upozorněni a i tak si následně pomohl bruslí. Sudí to ale neviděli a hra tak může pokračovat.

49:15

Zakázané uvolnění Litoměřic, Zlín nyní stupňuje tlak.

49:06

Novák si najel na přihrávku a z vrcholu kruhu pálil z první. Pařík se stačil přemístit a nadvakrát puk chytá.

48:54

Pařík musel být znovu v permanenci, nakonec je z toho ale lehký zákrok. Buly bude po jeho levici.

48:04

Litoměřice dokázaly dostat puk do středního pásma a mohou vystřídat.

47:28

Petr Ton jel sám na Hufa, zkusil udělat kličku, která mu moc nevyšla. Nakonec z tohoto souboje vyšel vítězně domácí brankář.

47:12

Paukku se trochu pošťuchoval před brankou s Gumanem. Vylučovat se ale tentokráte nebude.

46:41

Zdeněk Čáp – 2 min., nesportovní chování.

Jakub Kroupa – 2 min., hrubost.

46:41

Litoměřice pokračovaly v útoku, do šance se ale nedostaly. Na druhé straně zabrzdil Čáp před Paříkem a dal mu ledovou sprchu. Správně bude vyloučen, ale sudí vrátka se otevírají i na druhé straně.

45:08

Lang chtěl přihrávku před branku, ta bohužel pro domácí nepřišla. Na druhé straně je protiútok zastaven ofsajdem.

44:19

Čáp netrefil dobře skákavý kotouč, který tak na branku vůbec nezamířil.

43:35

Strejček to zkusil od modré čáry, Huf byl ale s výhledem v pohodě a puk tak bez problémů chytá.

43:12

Tečovaný puk končí mimo kluziště, vhazovat se bude ve středním pásmu.

42:59

Kapitán Husák přišel o helmu a musí rychle na střídačku.

41:44

Hostující tým je v plném počtu, oslabení odehrály Litoměřice velmi dobře.

41:04

Nepřesná rozehrávka Zlína znamená ztrátu puku, který následně Litoměřice vyhazují.

40:38

Litoměřice vyhazují a šetří cenné sekundy.

40:26

Šlahař se dostal do dvou střeleckých pozic. První srazil asi obránce, druhý už kryl Pařík.

40:01

Skončila druhá třetina zápasu Zlín – Litoměřice, která přinesla jednu branku. V samém závěru ji dal domácí kapitán Bedřich Köhler a stav je tak těsný 2:3. Zlín navíc bude třetí třetinu začínat v početní výhodě. Hráči se vrátí zpět na led v 19:17.

40:00

39:58

Zlín se v krátké přesilovce prosadit nedokáže, Litoměřice pokryly střelecké pozice.

39:44

Matěj Toman – 2 min., podrážení.

38:44

38:44 Bedřich KÖHLER - 2:3

38:44

V závěru druhé třetiny je tu domácí snížení! Gago šikovně přiťukl zpoza branky puk na BEDŘICHA KÖHLERA, který se nemýlil a poslal puk na vzdálenější tyč! Asistence: Michal Gago a Martin Novotný.

38:31

A další zakázané uvolnění Litoměřic. Hra se opět stěhuje před Paříka.

37:56

Další icing. Tentokráte na straně Litoměřic, které tak nemohou vystřídat.

37:33

Domácím se teď nepovedl přechod a je z toho zakázané uvolnění.

36:57

Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazovat se bude po levici Hufa.

36:27

Lang mohl snížit, jeho pokus ze strany Pařík vyrazil a navíc mu pak pomohla obrana, která zastavila možnou dorážku.

35:23

Pomalu se blíží konec druhé třetiny, oba týmy se ženou dopředu a diváci se rozhodně nemohou nudit.

34:52

Ofsajd hostujícího týmu, následuje komerční přestávka.

34:28

Na druhé straně byl už ve střelecké pozici Vitouch. Na poslední chvíli mu v tom zabránil Novák.

33:12

Lang mohl dát kontaktní branku! Najížděl mírně ze strany a zkusil to na vzdálenější tyč. Pařík byl připraven a puk vyrazil do rohu kluziště.

32:52

Litoměřice stále drží dvougólový náskok, aktivnější Zlín se ale ve druhém dějství tlačí stále více dopředu.

32:12

Sedláček to zkusil z velkého úhlu, Pařík bez problémů kryje.

31:42

Köhler vyhrál buly ve vlastním pásmu a Zlín může založit nový útok.

30:25

V útoku jsou teď Litoměřice, domácí obránci ale soupeře natlačili na mantinel, kde se bojuje o puk.

29:01

Pařík vyrazil kotouč do ochranné sítě, Zlín tak zůstane v útoku.

28:34

Puk je v ochranné síti, vhazovat se bude před Hufem.

28:09

Paukku je zpět na ledě, pokračuje se v pěti.

27:40

Guman kombinuje se Svobodou, zatím ale bez střeleckého pokusu.

26:57

Salonen znovu vyhazuje a Zlín částečně střídá.

26:33

Domácí celek se dobře brání a vyhazuje.

26:09

Jesse Paukku – 2 min., napadení.

25:31

Husák nahrál Tomkovi, který vyzkoušel pozornost Hufa. Domácí brankář puk v pohodě kryje.

25:00

Zlín vybojoval puk u hrazení a pokračuje v obléhání branky Litoměřic.

23:52

Pařík bude ale v pořádku a hra tak může pokračovat.

23:52

Šlehař se dostal do zakončení a najel při tom do brankáře Paříka. Ten je otřesen a jelikož Cichoň není nyní ani na střídačce, tak by případně do brankoviště musel některý hráč.

22:57

Pokračuje se ve svižné hře, dopředu jdou teď Litoměřice.

21:42

Ton se dostal ke střele z levé strany, brankář Huf, který vystřídal Kořénka, s jeho pokusem neměl žádný problém.

21:18

Zlín se stejně jako v první třetině pokusil mít aktivní nástup. Ke střele ti ale nevedlo a naopak dopředu jdou hosté.

20:01

Máme tu zajímavou situaci, kdy oba týmy sáhly k výměně brankářů.

20:01

Střídání v týmu Berani Zlín:
ze hřiště odchází Michal Kořének, přichází Daniel Huf.

Střídání v týmu HC Stadion Litoměřice:
ze hřiště odchází Oldřich Cichoň, přichází Lukáš Pařík.

20:01

Máme za sebou úvodní část, která v úvodu patřila sice Zlínu, jenže domácí po třech gólech soupeře prohrávají nakonec 1:3. Viděli jsme hodně svižný hokej a jistě se máme na co těšit i v dalším průběhu zápasu. Druhá třetina začne přibližně v 18:23.

20:00

19:25

Hosté už jsou opět v útoku, rádi by ještě zkusili před první sirénou ohrozit branku.

19:07

19:07 Tomáš GUMAN - 1:3

19:07

Litoměřice právě vstřelily branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vedou 3:1! TOMÁŠ GUMAN si vybruslil na vrchol levého kruhu, odkud vypálil přesně na vzdálenější tyč! Asistence: Michael Krutil a Přemysl Svoboda.

18:52

Zlín se osvobozuje, hosté musí začít až od svého brankáře.

18:34

Mikuláš Zbořil – 2 min., sekání.

17:49

Zakázané uvolnění je teď pískáno Zlínu. Hra se vrací před domácí branku.

17:10

Costa to šikovně zkusil ihned po vhazování, Kořének puk vyrazil do ochranné sítě.

17:07

Je pískána hra vysokou holí, následuje komerční přestávka.

16:45

Zakázané uvolnění Litoměřic. Hra se vrací před Cichoně.

16:08

Svoboda v protiútoku neuspěl, hosté ale vystřídali a na ledě mají čerstvé síly.

15:47

Zlín se snaží o vyrovnání, kombinuje v útočném pásmu, ke střele se ale nemůže dostat.

14:21

Toman byl další hostující hráč, který byl ve velké šanci. Sice byl tísněn obráncem, ale v miniúniku mohl dát třetí gól Litoměřic. Kořének nyní podržel svůj tým.

13:01

Hostující Kroupa je zpět na ledě, pokračuje se 5 na 5.

12:25

To jsou věci! Kuťák se dostal do úniku a sám proti Kořénkovi neuspěl! Následně do brankáře po pádu najel a tím se hodně zdržel. Domácí tak měli chvíli pomyslnou přesilovku 5 na 3, jenže tuto možnost vůbec nezužitkovali a na branku nevystřelili.

11:53

Další domácí útok zastavuje ofsajd.

11:30

Süss pálil po přihrávce skrz pásmo z první. Puk dokázal zablokovat jeden z obránců.

11:01

10:14

10:14 Petr TON - 1:2

10:14

Hosté otáčí stav zápasu! Z nenápadné střely z levého kruhu vymetl PETR TON přesně horní roh branky! Asistence: Riku Sihvonen a Filip Kuťák.

09:49

Salmio si počkal na dobrý pas před branku a tečí se pokusil překvapit brankáře. Ten ale pokus kryje.

09:10

Salmio v souboji finských hráčů neuspěl proti Korkiakoskimu. Puk ale i tak ale mají domácí.

08:21

Martin Novotný – 2 min., hrubost.

Matěj Toman – 2 min., hrubost.

06:40

06:40 Přemysl SVOBODA - 1:1

06:40

Blesková odpověď hostujícího týmu! Litoměřice ujely do protiútoku 2 na 1, který řešil výbornou přihrávkou Toman. PŘEMYSL SVOBODA následně už jen trefil odkrytou část branky. Asistence: Tomáš Guman.

06:13

06:13 Martin LANG - 1:0

06:13

MARTIN LANG využil po 62 sekundách přesilovku a otevírá skóre utkání. Zpoza branky ho perfektně našel Salmio, po jehož pasu Lang prostřelil Cichoně mezi betony. Asistence: Mikko Salmio a Martin Novák.

05:48

Hosté šli ve vlastním oslabení do útoku, zastavuje je ofsajd.

05:24

Litoměřice se osvobozují, vybojovaly puk za vlastní brankou a posílají ho přes všechny čáry.

05:11

David Aubrecht – 2 min., krosček.

04:34

Obrovská šance domácího týmu gólem nekončí! Kindl našel na druhé straně branky volného Langa, který pravděpodobně odkrytou branku minul!

04:13

Až nyní je tady první přerušení. Pokračovat v útoku budou domácí.

03:48

Paukku si najel do mezikruží, jeho pokus ale zablokovala obrana Litoměřic.

03:13

Kapitán Köhler výborně zapracoval ve středním pásmu a získal puk pro svůj tým.

02:44

Hraje se zatím bez přerušení. Puk je aktuálně ve středním pásmu, do útoku půjdou znovu domácí hráči.

01:35

Zlín byl znovu před Cichoněm, hostující brankář ale ani tentokráte nemusí zasahovat.

00:57

Vidíme svižný úvod do zápasu, oba týmy už měly náznak šance. Obrany ale zatím pracují velmi dobře.

00:01

Hráči jsou na ledě, Zlín bude hrát v tradiční žluté variantě. Litoměřice mají tmavě modré dresy.

Berani Zlín: Kořének (Huf) – Hrbas (A), Salonen, Čáp, M. Novotný, Zbořil, Suhrada, Riedl – Paukku, Werbik, Salmio – M. Lang, Kindl, Šlahař – Süss, Vlach, Novák – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C).
Trenér: Miloš Říha

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Pařík) – Krutil, Kroupa, Strejček, Husák (C), Tomek, Aubrecht, Pavlák – P. Svoboda, Korkiakoski, Guman (A) – Ton, Kuťák (A), Sihvonen – M. Toman, Costa, Chlubna – Kordule, Vitouch, Hrabík.
Trenér: Miroslav Přerost

Rozhodčí: Koziol, Grygera – Kleprlík, Král.
HC Stadion Litoměřice má v tabulce o dva body méně než Zlín. Od začátku sezony dokázal Stadion vyhrát za plný počet bodů čtyřikrát, jednou prohrál na nájezdy a čtyřikrát odjel bez bodu. V aktuální sérii prohrály Litoměřice s B-týmem Pardubic (2:5), Porubou (2:3 po nájezdech), Přerovem (0:3) a porazily Jihlavu (7:2) a Sokolov (4:1). Nejproduktivnějším hráčem Litoměřic je šikovný finský útočník Riku Sihvonen, která má již 13 bodů za dvě branky a 11 asistencí. Vévodí tak celému bodování soutěže spolu se vsetínským Lubošem Robem a třebíčským Martinem Dočekalem.
Berani Zlín mají za sebou slušnou sérii zápasů, který pokazilo až minulé kolo, ve kterém nestačili v derby na druhý Vsetín (2:4). Postupně předtím porazili Prostějov 4:1, Kolín 5:1, Slavii Praha 3:2p a Třebíč 3:1. V tabulce Chance ligy jsou s bilancí čtyř výher za tři body, jedné za dva, jedné prohry za bod a tří proher na osmém místě s 15 body. Nejproduktivnějším hráčem zlínského celku je útočník Jakub Šlahař, který zaznamenal šest bodů za dva góly a čtyři asistence. Nejlepším střelcem Zlína je Bedřich Köhler se čtyřmi trefami.
Přejeme hezké odpoledne při sledování 10. kola hokejové Chance ligy, v jehož rámci na sebe narazí aktuální tabulkoví soupeři Berani Zlín a HC Stadion Litoměřice. Oba týmy ve druhé nejvyšší soutěži dělí pouze dva body, v roli mírného favorita do zápasu ale půjdou domácí hráči.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

3:4

Branky a nahrávky: 7. M. Lang (Salmio, Novák), 39. Köhler (Gago, M. Novotný), 60. Gago (Salonen, Kindl) – 7. P. Svoboda (Guman), 11. Ton (Sihvonen, Kuťák), 20. Guman (Krutil, P. Svoboda)