3:4

konec (0:0, 1:1, 2:3)

07.10.2023, 18:00 • ZS Kralupy nad Vltavou • 5 • Skupina Západ • pavlas.k

Tipsport: 1.27 6.0 6.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ani závěrečná přesilovka HK Kralupy nedovedla k bodům. Nic to nemění na tom, že hokej v podání kralupských borců baví a mužstvo se nevzdává do posledních sekund. Dnes si chtělo dopomoci i odvoláním brankáře na závěr utkání a to ukazuje velkou chuť vítězit. Nutno dát kredit hostům, kteří bojovali příkladný způsobem a zkušenosti borců jako Vítězslav Bílek byly na ledě znát. Utkání které po dvou třetinách nabídlo skóre 1-1 tak na svou stranu převážili hosté, kteří odskočili až na vícebrankový rozdíl. Tlak domácích už přinesl pouze snížení. Děkuji za pozornost a věřím, že průběh zápasu ocenili všichni fanoušci. (20:17:28)

Kralupy právě vstřelily branku!
Tak přece se domácí dočkali a jak jsme u nich zvyklí – nevzdali se. VÁCLAV ZÍDEK propálil vše a snižuje na 3-4. Asistence: Josef Zajíc.

59:00

Zídek trefil Janečka, ale tomu únik nevyšel, Kralupy pokračují v pásmu.

58:56

01:04 přesně tolik zbývá domácím na zdramatizování utkání.

58:50

Sochůrek na střídačce, domácí to zkusí v šesti. Time out.

58:00

Máme před sebou poslední 2 minuty základní hrací doby

57:47

Patyk se připomenul Sochůrkovi svou střelou z pravého kruhu.

57:05

Bomba Davida od modré míjí pravou tyč!

56:58

Hostující brankář teď raději podržel puk, který se k němu doslova došoural.

56:12

Strakovo nahození od modré se teď zjevilo před Zeithamlem, ten našel puk ve výstroji.

55:23

Tak přeci jen se domácí fanoušci dočkali snížení – z přesilovky trefuje ranou od levého kruhu MICHAL BEZOUŠKA. Asistence: Vojtěch Šilhavý, Ondřej Hampl.

54:32

Hrala před brankou tečuje pouze mimo.

54:02

Petr Patyk – 2 min., podrážení.

53:59

Domácí golman na střídačce a budeme svědky vyloučení Řisut.

53:34

A další zákrok fantoma Řisut, přes kterého neprošel puk po nabídce do brankoviště.

52:55

Vyrážečka Zeithamla jim ale kazí radost ze snížení.

52:40

Po sérii vyloučení po delší době hra 5 na 5. Kralupy se nevzdávají a tlačí se do pásma co to jde.

52:05

51:36

Hrala promáchl po nabídce Kellersteina z pravého kruhu.

50:45

Krátká přesilovka domácích potrvá zhruba ještě minutu.

50:40

50:05

Jiskřička naděje pro domácí po vyloučení Jandy.

49:29

Patykovu střelu vytěsnil Sochůrek lapačkou mimo. Hosté už bezhlavě neútočí a hlídají náskok. Přesto se povedl domácím kontr zakončený střelou Zajíce z předbrankového prostoru.

49:11

Pokračuje hra domácích ve čtyřech.

48:39

A toto je už pro domácí zlé – další vyloučení v jejich řadách. Emoce nám na stadionu zvedly teplotu na 15 stupňů.

48:22

Sami se však o pásmo připravili, když vycestovali za modrou čáru i s pukem.

47:58

Hosté jsou v pásmu a kombinují.

47:33

Zkušenému Bílkovi proskočil podél mantinelu Hrala a na chvíli osvobodil domácí.

47:03

Vyloučení v týmu HK Kralupy nad Vltavou:
Václav Zídek – 2 min., vysoká hůl.

47:03

Najdou ještě Kralupy zbytky sil na změnu skóre? Nevypadá to, vyloučení pro domácí i přes nevoli domácích fanoušků.

46:40

Od modré to zkoušel i další obránce domácích Kučera – opět pouze trefuje brankáře.

46:01

Střela Zajíce od modré alespoň pomohla domácím získat pásmo po zákroku Zeithamla, ale to je nyní pro Kralupy málo.

45:12

A zdá se rozhodnuto! Na ledě teď rozhodly zkušenosti. Vítězslav Bílek a jeho řada kombinovali až se ke střele dostal hostující PETR PATYK a skóruje! Asistence: Vítězslav Bílek, Petr Janeček.

44:38

Straka bez nabídky spoluhráčů jen namířil od modré do gólmana hostí.

44:28

Na ledě teď rozhodně nevidíme ten tým Řisut, který v předchozích zápasech dostával gólové příděly. Hosté příkladně bojují.

43:38

Domácí se snaží se zápasem něco udělat, ale Zajícova střela k Zeithamlovi neprošla po bloku hostujícího hráče.

43:03

Odpovědět se pokoušel Adam Kellerstein ale mířil pouze mimo branku.

42:40

Řisuty právě vstřelily branku!
Bleskové využití přesilovky střelou PETRA PATYKA! Hosté evidentně chtěli víc než získat čas a odskakují na rozdíl dvou branek. Asistence: Vítězslav Bílek, Adam Zich.

42:25

Hosté teď mají výhodu a mohou tahat čas po vyloučení Davida.

42:04

Za to z protiútoku uspěl hostující PETR JANEČEK a posílá HC Řisuty do vedení střelou z mezikruží! Asistence: Adam Zich, Petr Patyk.

41:50

Zmatky v obraně Řisut využívá domácí snajpr Husarik střelou do brankáře.

41:28

A znovu Zídek v souboji s Zeithamlem neuspěl svou střelou z levého kruhu.

41:02

Neuspěli nám zde nyní Zídek ani Šilhavý z předbrankových prostor.

40:43

Následně 2 střely domácích mimo a jedna na Zeithamla – konkrétně z levého kruhu.

40:17

Bílek se prokličkoval až před Sochůrka ale z protiútoku míří rána i hostující svatyni.

40:01

Druhá třetina nám nabídla pokračování vyrovnané partie. Jeden z nejzkušenějších borců na ledě vzal zodpovědnost na sebe a poslal hosty z úniku do vedení – nebyl jím nikdo jiný než Vítězslav Bílek. Z následné snahy se podařilo HK Kralupy srovnat zásluhou přesilovkové teče střely od modré čáry v podání Martina Davida a skórujícího Kryštofa Hraly. K vítězství tak mají oba týmy dnes stále stejně daleko i blízko, ač to předzápasové predikce nenaznačovaly.
Další třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

39:28

Sochůrek si situaci nekomplikoval a lob na svou bránu chytá. Vhazování před domácím brankářem.

39:10

Z protiútoku střela Šilhavého z levého kruhu jen do brankáře!

38:45

Kralupy začínají z obrany, ale Řisuty je dokázaly o puk připravit.

38:39

Domácí Hrala zkoušel protlačit z bezprostřední blízkosti puk za Zeithamla neúspěšně!

37:32

37:21

Dvě střely teď likviduje Sochůrek, první z pravého kruhu a druhou z mezikruží, obě spolehlivě. Přesilovka Řisut končí.

36:38

Dispečer Bílek rozdává přihrávky na své spoluhráče z čehož střílí mimo Volráb.

36:15

Domácí vyhazují.

35:33

David Bradáček – 2 min., hákování.

35:33

Už v plném počtu se hnali hosté za další brankou a střílí Pavlem Řepkou z mezikruží.

34:59

A máme tu bleskové vyrovnání z přesilovky, když Davidovu střelu od modré na její cestě k brankáři tečuje KRYŠTOF HRALA v oblasti mezikruží do sítě! Asistence: Martin David.

34:53

Jan Strnad – 2 min., hákování.

34:25

Hostující Řepka pálí na Sochůrka neúspěšně z mezikruží.

33:40

Po kombinaci Bílka a Patyka palí nad Volráb!

33:03

Jenže nechávají okénka v obraně za což je mohl z brejku potrestat Patyk!

32:52

Davidova zblokovaná střela vrací bude před Zeithamla. Kralupy touží po vyrovnání.

32:47

A jsou tu opět domácí se snahou o změnu skóre, Zajíc ale střelou z pravého kruhu neuspěl.

31:23

Zídkova rána na Zeithamla byla zblokována a tak si puk vzal VÍTĚZSLAV BÍLEK a bez rozpakování posílá hosty ze samostatného úniku do vedení. Asistence: Petr Janeček, Petr Patyk.

31:02

Přesilovka domácí nakopnula a Zajíc trefuje rukavici brankáře střelou z levé strany.

30:36

30:10

Zídkova rána na brankáře neprošla. Následná Pejchalova už ano, ale to je už po přesilovce.

30:00

Tečovaná rána Pejchala úspěch také nepřinesla na domácí hokejky. Následně Zeithaml přerušuje.

29:33

David kombinoval na modré se Zajícem, ten se následně posunul až na pravý kruh a dvěma pokusy prověřil Zeithamla!

29:04

Kralupy se do pásma dostávají jen těžko.

28:36

Petr Patyk – 2 min., hrubost.

28:36

Binko z bezprostřední blízkosti mířil mezi betony neúspěšně. Bude tu přesilovka Kralup

27:45

Strakova rána od modré byla hostujícím hráčem tečována mimo. Vzápětí další střelu kryje Zeithaml správným postojem.

27:05

Puldova rána od modré Sochůrka neohrozila. Před brankářem nikdo na dorážku nebyl.

26:40

Hosté v přesilovce nebezpeční nebyli.

26:15

24:15

Adolf Straka – 2 min., podrážení.

24:11

Domácí se osvobodili pouze vyhozením a sudí vrací hru do jejich obrany. Řisuty teď rotovaly v pásmu.

23:30

Sochůrek zachraňuje domácí po ráně Patyka z mezikruží! Hostující útočník už byl před ním sám.

23:06

Hostující Bílek přišel o hůl, ale vyloučení se po jeho proskočení do pásma nekoná.

22:20

Bradáček se pošťuchoval s Puldou a následně hostující Švec vyzkoušel pozornost Sochůrka.

21:47

Obrovská šance Zídka na druhé straně volala po prvním gólu.

21:40

Střela Čecha mezi kruhy pouze našla Sochůrka.

20:48

Sochůrek holí odráží puk po průniku Patyka.

20:18

A další jeho rána od modré do klubka před brankářem.

20:10

Ondřej Volráb ranou od modré jen sestřelil svého spoluhráče.

20:06

Icing domácích posílá hru před Sochůrka.

20:01

Domácí si návrat do soutěže po dlouhých 23 letech užívají a snaží se připravit program pro fanoušky i během přestávky. Na ledě tak nyní sledujeme krasobruslařské představení. Ačkoliv jsme tak gólové hody, jako v předchozích utkáních zatím neviděli, o zábavu je postaráno.
V první třetině jsme sledovali vyrovnaný hokej, kdy se oba týmy střídaly v protiútocích. Ani během přesilových her jsme však branku neviděli, ačkoliv na ni šance byly. A když už se následně ke konci třetiny domácí nadechovali k trvalejšímu náporu, soupeř z Řisut vždy dokázal najít protizbraň a také zahrozit. V poslední minutě navíc pálil na Sochůrka jeden puk za druhým. Většinu však z dálky a tečované rány brankář vyřešil.
Další třetina začne přibližně v 18:45.

20:00

19:45

Poslední buly už si domácí v obraně pohlídali a Kellerstein se vypravil do útoku, ve kterém se jen podíval na rozhodčí po zákroku ze kterého musel vyklepávat rukavici.

19:41

Nabídka před branku z levého křídla rezultuje v další střelu z dálky, kterou nenechávají hosté domácího brankáře vychladnout – teplota na stadionu krásných 14 stupňů.

19:20

Tohle už Kralupy zvládnou a hrnou se do útoku.

19:11

Hostující Volráb si následně počíná stejně a trefuje pouze brankáře Kralup.

19:06

A další rána v rukavici Sochůzka po střele Zicha!

19:02

Janeček teď tečoval před Sochůrkem pouze nad – po střele svého spoluhráče od modré čáry.

18:58

Nebezpečný protiútok hostí namířil Bílek jen do ramene Sochůrka!

18:23

Husarikova lajna v útoku neuspěla a Kralupy zakládají další akci ze své obrany.

17:13

Po akci 2 na 2 a efektní zadovce měl Sochůrek obrovské štěstí že puk nedoklouzal za jeho záda!

16:45

Domácí pevně usazeni v pásmu a střela Kapouna se zastavila až o Zeithamla. Stejně tak následný pokus Zídka. Další vhazování v obraně hostí.

16:21

Máme tu posunutou branku za Zeithamlem. Vhazování v útočné třetině domácích provede Šilhavý.

16:06

Dobré napadání domácích po průniku Kellersteina po pravé straně k ničemu nevedlo.

15:28

Ale i hosté zlobí když mají možnost, jako střelou od modré nyní Janda Sebastina.

15:13

Kralupy se opticky dostávají do větší pohody a chodí do pásma častěji.

14:40

Další střela od modré na Zeithamla neuspěla, zaduněly pouze jeho betony.

14:18

Z protiútoku se nabídka Řisut neujala a přihrávku hosté před bránou nevyužili.

13:40

Bezouška přebruslil obránce hostí ale Zeithaml perfektní.

13:30

Na Sochůzka nyní mířily 2 střely od modré. Obě ale byly tečovány a brankář situace vyřešil v klidu. Vhazování po jeho levici pro Řisuty a následně vidíme další zásah Sochůrka.

13:03

Icing domácích, vhazování ve středu kluziště.

12:45

12:41

Šance před brankou hostí zlikvidována Zeithamlem.

12:31

I tak byl v útoku nebezpečný hostující Janeček.

11:59

Teď se situace otáčí a krátká přesilovka pro změnu pro Kralupy.

11:47

10:42

Sebastian Janda – 2 min., podrážení.

10:40

Hosté se usadili v pásmu ale následně nezvládli přihrávku a po úniku Kralup se síly na ledě vyrovnají.

09:46

A máme tu první trest pro domácí tým za hákování.

09:00

Domácí Zídek od modré pálí pouze nad.

08:45

Sledujeme vyrovnaný průběh třetiny, kdy se hra přelévá na obě strany. Týmy si zatím trvalý tlak nevytvořili.

08:12

Sochůrek se svou širokou holí zapojuje do rozehry domácích.

07:15

Aleš Chamrád pouze vyvezl puk z pásma, ale hra opět před brankářem hostí.

06:30

Kryštof Pejchal vyzkoušel z levého úhlu Sochůrka neúspěšně. S takovou střelou nemá domácí gólman problém.

05:50

Obrovská šance Kralup, kdy soupeřův brankář již ležel bezmocně na zemi. Střela z pravé strany ale do sítě nepronikla.

05:15

Pejchal ztratil puk v obraně a rezultuje z toho další zákrok Sochůrka.

04:35

A opět domácí usazeni v útočném pásmu, ale bez efektu.

03:50

Skvělý zákrok Sochůrka po střele Patyka.

02:37

Domácí Soukup se prokličkoval až před gólmana hostí, ale neuspěl. Následně Zeithaml přerušuje a bude se konat buly po jeho levici.

02:07

Máme tu další přerušení, vhazuje se ve střední části kluziště.

01:45

První velká šance Kralup. Po přihrávce z pravé strany se kotouč pohyboval brankovištěm, ale hostující gólman vše zvládl vyřešit.

01:04

Také hosté nesměle zkoušejí svou útočnou třetinu.

00:15

Kralupy se už z prvního útoku pokoušely usadil v obraně hostí.

00:01

Vítám Vás u dnešního textového přenosu ze Zimního stadionu v Kralupech, na kterém se odehraje souboj mezi domácím HK Kralupy a hosty z HC Řisuty. Oba týmy do utkání nastupují v zajímavém rozpoložení. Zatímco domácí poprvé bez bodu odešli z minulého zápasu, hosté naopak ve svém posledním střetnutí brali první bod. Zápas nám začal. Kapitánem hostí, mnoha soutěžemi ostřílený, Vítězslav Bílek, na straně domácích s kapitánským "C" nastupuje Martin David.

00:01

Dobrý den všem hokejovým fanynkám a fanouškům, dnes nás čeká duel v rámci 2. ligy skupiny západ, kdy domácí HK Kralupy nad Vltavou vyzvou na svém ledě HC Řisuty. Utkání, které se odehraje na zimním stadionu v Kralupech nad Vltavou, bude řídit pan Josef Barek.
HK Kralupy nad Vltavou

Hráči Kralup nad Vltavou mají na svém kontě o jeden zápas více, než jejich dnešní soupeř. Ze 4 zápasů vydolovali 6 bodů za 1 tří bodovou výhru, 1 výhru v prodloužení a 1 prohru v prodloužení. Toto snažení jim přineslo úctyhodné 5. místo tabulky. V ofenzívě se dnes budou moct domácí spolehnout na Pavla Husarika, ten ve 4 zápasech vstřelil 4 branky.

Poslední 3 utkání:

04. 10. 2023 Děčín – HK Kralupy nad Vltavou 2:1
30. 09. 2023 Písek – HK Kralupy nad Vltavou 2:3
27. 09. 2023 HK Kralupy nad Vltavou – Vrchlabí 5:6 (p)
HC Řisuty

Hokejistům Řisut start soutěže vůbec nevyšel, po třech odehraných kolech jsou na posledním místě a mají pouhý jeden bod. Ten získali tuto středu na ledě Chebu po prohře v prodloužení 5:4. Utkání se nevyvíjelo pro Řisuty vůbec dobře, jelikož prohrávaly po první třetině 4:1. Pak ale chytli hosté druhý dech a po brankách Čecha, Patycha a Bílka srovnali na 4:4 a dostali zápas do prodloužení. To ale rozhodl hráč Chebu Petr Rozhon.

04. 10. 2023 Cheb – HC Řisuty 5:4 (p)
30. 09. 2023 HC Řisuty – Hronov 1:7
27. 09. 2023 HC Řisuty – Příbram 2:14
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

3:4

Branky a nahrávky: 35. Hrala (David), 56. Bezouška (Šilhavý, Hampl), 60. Zídek (Zajíc) – 32. Bílek (Janeček, Patyk), 43. Janeček (Zich, Patyk), 43. Patyk (Bílek, Zich), 46. Patyk (Bílek, Janeček)

HK Kralupy nad Vltavou: Sochůrek (L. Novotný) – David (C), Zajíc, Kapoun, T. Pejchal, Chládek, A. Straka, J. Kučera – Kellerstein, Husarik, Hrala – Bradáček, Šilhavý (A), Zídek – Soukup, Hampl, Bezouška (A) – T. Prášek, Broš, Binko.
Trenér: Martin Příhoda

HC Řisuty: Zeithaml (Pánek) – Zich, Volráb, Řepka, Janda, Strnad, Malovický, Jakubec – Janeček, Patyk, Bílek (C) – K. Pejchal, Čech, Chamrád – Okegawa, Pulda, Mulač – Švec, V. Procházka.
Trenér: Pavel Křepelka

Rozhodčí: Barek – Hlinka, Tuháček

09:46 KRA 2 Bezouška, hákování
10:42 RIS 2 Janda, podrážení
24:15 KRA 2 A. Straka, podrážení