0:4

konec (0:2, 0:0, 0:2)

06.10.2023, 17:30 • ZŠ Michalovce • 7. kolo • Klaudia Kadlecová sk

Tipsport: 1.78 4.29 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Banská Bystrica zaslúžene vyhráva na michalovskom ľade vysoko 4:0. Hráčmi zápasu sú určite útočník Turnbull a brankár Krošelj. Banskobystrický forward dnes zaznamenal dva góly a na dva asistoval. Brankár hostí zatiahol roletu a nepustil za seba ani jeden puk a vychytal čisté konto. Z duelu je to na dnes všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok piatkového večera. (19:46:47)

59:50

Domáci v plnom počte.

58:40

Škorvánek sa stihol presunúť na opačnú stranu, keď naňho smerovala strela z ľavého krídla.

58:18

Puk domáci vyhodili.

57:50

Vylúčenie v tíme HK DUKLA Ingema Michalovce:
Paločko – 2 min., hákovanie.

57:12

Dnešné stretnutie sleduje 2767 divákov. Zakázané uvoľnenie Banskobystričanov.

56:00

Turnbull sa neulakomil, prihral ešte Faithovi, ale ten netrafil bránu.

55:47

Hostia v plnom počte.

55:26

Odrazený puk od mantinelu pokryl Krošelj.

54:45

Bezzubí domáci. Hostia vyhodili puk z obranného pásma.

53:47

Vylúčenie v tíme HC´ 05 Banská Bystrica:
Turnbull – 2 min., nešportové správanie.

53:47

Na os ihriska dostal puk Newton, vystrelil, ale ani z tohto nie je gól.

53:09

Nasleduje reklamná prestávka.

52:43

Dva strelecké pokusy zneškodnil opäť Krošelj.

52:06

Banskobystričania hrajú v úplnom kľude.

51:06

Banská Bystrica dala gól! Turnbull zastavil medzi kruhmi, posunul puk ADAMOVI STRÁNSKEMU, ktorý puk pekne zavesil do brány.
Asistencie: Turnbull, Wilkins.

49:54

Škorvánek nemal puk vo svojej moci, nakoniec si ho včas všimol a ho pokryl. Reklamná prestávka.

49:30

Daugavinš vychytaný Krošeljom.

49:07

Puk v lapačke má hosťujúci brankár.

48:41

Neuveriteľný Krošelj! Vychytal dvakrát dorážajúceho Kabáča.

48:25

Hrá sa dlhšie bez prerušenia.

47:33

Domáci sa snažia v útočnom pásme, ale chce to niečo viac.

45:45

Daugavinša podcenila obrana baranov, úplne poľahky prešiel s pukom spoza brány pred ňu, ale Krošelj je stopercentný!

45:00

Newton zlyhal na Krošeljovi! Tak brankár hostí si dnes zaslúži čisté konto.

43:53

Valach strieľal veľmi nepresne.

42:18

Banská Bystrica dala gól! Gól prakticky z ničoho nič. Turnbull prihrával spoza brány Horovi na modrú, ktorý vyslal strelu a tú pred bránou tečoval osamotený MARCUS VELA za Škorvánka.
Asistencie: Hora, Turnbull.

41:32

Hralo sa v pásme Michaloviec, Škorvánek preto hru radšej prerušil.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Druhá tretina ubehla ako voda a skóre sa v nej nemenilo. Hostia naďalej vedú 2:0. Líšky v tejto časti poriadne tlačili baranov, ale buď ich skvelo vychytal brankár Krošelj alebo svoju šancu prekombinovali. Tretia tretina sa začne približne o 19:09.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

37:21

Daugavinš mohol strieľať aj sám, keď sa k nemu dostal puk, ale prihrával ešte Paločkovi. Ten si neporadil s brankárom hostí.

36:51

Sprava strieľal Macejko, Krošelj puk vyrazil.

35:27

35:09

Z tlaku líšok opäť nie je nič, puk skončil na ochrannej sieti.

34:38

Daugavinšov pokus zblokovaný. Domáci sú naďalej rozostavení v pásme.
Rozhodca je späť na ľade aj za potlesku fanúšikov.
Hra je prerušená. Hlavný arbiter je ošetrovaný na domácej lavičke.

33:56

Hlavný rozhodca trafený pukom! Okamžite padol na ľad a nevyzerá to s ním dobre, keďže Acolatse to napálil priamo doňho.

33:27

Bíreš – 2 min., nedovolené bránenie.

33:20

Dve šance Hearda! Dnes domácim nie je súdené.

32:35

Pearson bol rýchly a prenikal po ľavej strane a dostal sa aj k zakončeniu, ktoré nebolo úspešné.

29:34

Individuálne sa dostal do šance Santos, ktorý bránu minul!

29:19

Hostia sa opäť oslobodili.

29:03

Brankár hostí s dôležitým pokrytím puku, domáci nie a nie dostať puk do brány.

28:35

Úspešné vyhodenie puku baranov.

28:01

Krošelj vyrazil ramenom puk po strele od Daugavinša.

27:48

Bíreš – 2 min., podrazenie.

27:18

Strela Acolatseho zblokovaná brániacim hráčom.

27:09

26:34

Paločko a ani Acolatse neuspeli.

26:09

Icing na domácej strane.

25:43

Krížna prihrávka bola tečovaná jedným z Banskobystričanov rovno na brankára, hostia mali teraz šťastie.

25:09

Matoušek – 2 min., podrazenie.

24:32

Valach prihrával voľnému Bjalončíkovi na pravom kruhu, ktorému ale nevyšla strela, keď poriadne puk ani netrafil!

23:54

Od modrej nahodil Macejko, Krošelj má puk v lapačke.

22:51

Domáci poriadne zatlačili, hostia to zatiaľ zvládajú.

21:44

Daugavinš pracoval pred bránou, puk tam poskakoval, ale chýbalo mu málo, aby vyrovnal.

21:29

Zakázané uvoľnenie banskobystrických baranov.

20:47

Michalovské prečíslenie 4 na 1, ale vôbec im nevyšlo. Mohli to vymyslieť aj lepšie.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Banská Bystrica po úvodnej tretine vyhráva v Michalovciach 2:0. O oba presné zásahy sa postaral Turnbull. Škorvánek je v bráne neistý, ale naopak Krošejl je rozchytaný, čo robí problémy domácim útočníkom. Druhá tretina sa začne približne o 18:19.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:00

Posledná minúta prvej tretiny.

17:44

Valach sa dostal až pred bránu s pukom, ale mal to len na bekhend.

16:14

Banská Bystrica dala gól! Wilkins na ľavej strane prihral CARTEROVI TURNBULLOVI, ktorý vystrelil na bránu a Škorvánkovi prepadol puk až za bránkovú čiaru.
Asistencia: Wilkins.

15:33

Líšky aktívne napádajú v obrannom pásme Banskobystričanov.

14:43

Škorvánek prerušil hru a nasleduje reklamná prestávka.

14:33

Bjalončík strieľal na bližšiu žrď a Krošelj si nebol istý svojím zákrokom.

13:38

V týchto chvíľach sa bojuje len o puk.

11:51

Krošelj je rozchytaný, keďže zatiaľ dokáže zneškodniť sľubné šance domácich.

11:00

Strelecký pokus spoza domáceho obrancu Škorvánek vyrazil betónom.

10:01

09:51

Postavenie mimo hry Michaloviec.

09:32

Barani s dobrým bránením, hrajú už vo štvorici.

08:40

Ani Pearson neuspel z tesnej blízkosti.

08:25

Heard na modrú pre Acolatseho, ten pálil z prvej, ale Krošelj chytá!

08:01

Bačík – 2 min., podrazenie.

07:13

Hostia získali puk po buly, ktorý okamžite vyhodili až za Škorvánka.

07:10

Vela – 2 min., hrubosť.

05:48

Škorvánek s pukom v lapačke po strele z ľavého kruhu.

04:03

Banská Bystrica dala gól! CARTER TURNBULL si nakorčuľoval medzi kruhy a strelou švihom to triafa nad betón Škorvánka priamo do brány.

03:28

Daugavinš sa obtočil okolo brány, ale s pukom ju ani neohrozil.

03:07

Krošelj so zákrokom, keď chytil puk nastrelený od modrej čiary.

02:05

Čas na vystriedanie, puk majú Banskobystričania.

00:45

Oba tímy na to idú zhurta, na úvodný gól sme nemuseli dlho čakať, ale zatiaľ sa skóre nemení.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HK DUKLA Ingema Michalovce: Škorvánek (Glosár) – Cibák, Acolatse – Korenčík, Macejko – Mihalik, Michalčin – Pišoja, Fedor; – Paločko, Newton, Daugavinš – Heard, Pearson, Santos – Bjalončík, Buc, Valach – Kabáč, Suja, Solenský
Tréner: Peter Kúdelka

HC´ 05 Banská Bystrica: Krošelj (Belányi) – Bačík, Hora – Ďatelinka, Wilde – Dame-Malka – Pavúk – Žabka; – Wilkins, Vela, Turnbull – Žitný, Bíreš, Matoušek – Macek, Stránsky, Faith – Plančár, Sojka, Štrauch
Tréner: Douglas Shedden

Rozhodca: Rojík, Orolin – Šoltés, Bogdaň.
V 7. kole Tipos Extraligy hostia Michalovce Banskú Bystricu. Stretnutie sa začína o 17:30.

Michalovce sa nachádzajú na 5. mieste, doposiaľ získali 10 bodov. Po troch prehrách v rade v minulých dvoch dueloch zvíťazili, naposledy zdolali Košice tesne 5:4.

Banskobystričanom patrí štvrtá priečka, na konte majú po šiestich odohraných zápasoch 12 bodov. Ťahajú šnúru štyroch zápasov bez straty bodu. V minulom kole vyhrali nad L. Mikulášom 3:1.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

0:4

Branky a nahrávky: 5. Turnbull (Wilkins), 17. Turnbull (Wilkins), 43. Vela (Hora, Turnbull), 52. Stránsky (Turnbull, Wilkins)

Trenér: Peter Kúdelka

HC MONACObet Banská Bystrica: Krošelj (Belányi) – Bačík, Hora – Ďatelinka, Wilde – Dame-Malka – Pavúk – Žabka; – Wilkins, Vela, Turnbull – Žitný, Bíreš, Matoušek – Macek, Stránsky, Faith – Plančár, Sojka, Štrauch
Trenér: Douglas Shedden

Rozhodčí: Rojík, Orolin – Šoltés, Bogdaň

04:03 BBY 0:1 Turnbull (Wilkins)
07:10 BBY 2 Vela, hrubost