05.10.2023, 21:00 • Fortuna Arena, Praha-Vršovice • 2 • Skupina G • Adam Kolář

Tipsport: 1.36 5.12 10.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

71

Slavia právě vstřelila branku!
Slávisté pokračují v drcení svého soka! Po rohu se míč několikrát poodrážel ve vápně Tiraspolu, Van Buren se do střely otočit nedokázal, stříleným pasem vrátil odražený balon do ohně Holeš a jeho přihrávku protečoval pod břevno MOJMÍR CHYTIL.

58

58. David DOUDĚRA - 5:0

58

Slávisté přidávají pátou branku a tohle už je hodně solidní debakl! Chytil pálil z úhlu z levé strany, Koval vyrazil míč ramenem k druhé tyči, kde se balon snesl k DAVIDU DOUDĚROVI, který jednoduše z voleje zakončil do takřka prázdné brány hostů.

47

47. Ivan SCHRANZ - 4:0

47

Začátek druhého poločasu zvládli sešívaní ještě lépe než úvod toho druhého, respektive prosadili se ještě dříve. Hosté propadli a Pražané postupovali snad ve čtyřech proti jedinému obránci, Douděra posunul míč na IVANA SCHRANZE, jenž ho jednoduše poslal do poloprázdné brány.

39

39. Munashe GARANANGA - 3:0

39

Zčistajasna vede Slavia 3:0! CHRISTOS ZAFEIRIS vypálil z levé strany, střela se ještě zřejmě otřela o jednoho z bránících hráčů Šeriffu a zapadla k zadní tyči.

7

7. Igoh OGBU - 2:0

7

Je to 2:0! Ostrý centr Masopusta razantní hlavičkou poslal za záda bezmocného brankáře soupeře IGOH OGBU!

4

4. Mojmír CHYTIL - 1:0

4

Sešívaní využívají divokých prvních minut k vedoucí brance! Po hezké kombinace na levé straně předal Wallem míč pod sebe MOJMÍRU CHYTILOVI, který střelou z první propálil přesouvajícího se Kovala mezi nohama.

6:0

konec (3:0)

Branky: 4. Chytil (Wallem), 7. Ogbu (Masopust), 39. Garananga (Zafeiris) (vla.), 47. Schranz (Douděra), 58. Douděra, 71. Chytil (Holeš)

Karty:   35. Tovar (TRS), 44. Kiki (TRS), 68. Mbekeli (TRS), 68. Bordin (TRS)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 11:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 8:14.

SK Slavia Praha: Mandous – Masopust (79. Bořil), Ogbu, Holeš (C) – Douděra (65. Tomič), Zafeiris (66. Provod), Oscar, Dumitrescu – Schranz (66. Van Buren), Wallem (66. Ogungbayi), Chytil.
Náhradníci: Sirotník, Kolář – Jurásek, Jurečka, Tijani, Trédl, Vlček.

Trenér: Jindřich Trpišovský

Šeriff Tiraspol: Koval – Garananga, Kiki, Tovar (46. Badolo), Zohouri – Artunduaga (56. Apostolakis), Talal (C), Ademo (46. Vardar), Ricardinho (56. Ankeye), Mbekeli – Luv. Henrique.
Náhradníci: Pașcenco, Străistari – Colis, Novicov.