5:4

konec (1:1, 1:1, 3:2)

04.10.2023, 20:00 • 2. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 9.19 8.81 1.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Cavaliers vyhrávají po 19 porážkách a UK Kings Prague poráží 5:4 po dramatické třetí třetině. (22:12:16)

59:10

Buchal nahodil na branku, gólman si v pohodě poradil.

58:27

Hosté se nemohou dostat do útočného pásma, více ze hry mají nyní domácí.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, domácí hrají takticky velmi dobře.

57:28

Nyní začíná brněnská přesilovka, která potrvá až do konce třetiny.

57:11

Domácí uspěli na vhazování, ale nemohou se dostat do útočného pásma stabilněji.

56:32

56:32 Matyáš POLEJ - 5:4

56:32

Cavaliers právě vstřelili branku!
Domácí celek se dostává do vedení, tvrdou ránou po šikovném pasu spoluhráče se prosazuje MATYÁŠ POLEJ. Asistence: Filip Cekr.

55:38

55:38 Jakub LELEK - 4:4

55:38

Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
Krásná kombinace v přesilovce pět na tři a hostující celek srovnává stav zápasu, prosazuje se dobře hrající JAKUB LELEK. Asistence: Vojtěch Málek a Martin Dlabola.

54:34

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
Jan Malíř – 2 min., hrubost.

54:34

Benjamin Kolder – 2 min., nedovolené bránění brankáři.

54:34

Zlatnický po Hradilově střele dokázal zasáhnout, bude se vhazovat před brankou Brna.

54:02

Hosté se usadili v útočném pásmu, pokouší se něco vymyslet před brankou.

53:08

Jan Malý – 2 min., krosček.

52:57

Hosté mají ponechanou výhodu.

52:06

Mašek se zapojil do kombinace svého celku, ale jeho přihrávka na spoluhráče nebyla přesná.

50:50

Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, sledujeme dobrou akci Brna, ale k zakončení to nevedlo.

5:4

Branky a nahrávky: 13. Pejkovič (Jančí), 26. Janči (Běhal), 48. Pernický (Charvát), 49. Jančí (Slováček), 57. Polej (Cekr) – 3. Rudolph (Gebell, Hradil), 33. Volf (Čmejda, Moucha), 49. Hradil (TS), 56. Lelek (Málek, Dlabola)

VUT Cavaliers Brno: Zlatnický(Běhal Adam) – Man, Cekr, Buchal, Orsech, Pejkovič, Běhal Antonín, Viskot, Pernický – Polej, Jančí, Slováček, Malíř, Rogozník, Charvát, Novák, Balát, Jaroš, Malý, Šišma, Kolder
Trenér: Štěpán Koukal

UK Kings Prague: Mašek (Novák) – Vávra, Lelek,Dlabola, Piskáč, Gebell, Rudolph, Hradil, Čermák, Volf, Konopásek, Málek, Glitta, Škoda, Čmejla, Moucha, Sochir
Trenér: Aleš Hybner

Rozhodčí: Karpíšek – Komínek, Zábršová