1:2

po s.n. (0:1) (0:0, 0:0, 1:2 - 0:0)

03.10.2023, 18:00 • Ostravar Aréna - Ostrava • Adam Čuba

To už je ode mne pro tuto chvíli vše, děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (20:04:24)
Dlouho jsme v Ostravě čekali na gól. A ačkoli to bylo spíše trápení, závěr utkání už stál za to! Ve druhé třetině se přidaly velké šance, pak branky. V prodloužení Češi na svého soupeře bušili, trefovali ale tyče a brankáře Jena Lee.

V nájezdech pokračovalo střelecké trápení a to na obou stranách, vše vyřešil až zkušený útočník Michal Geier – 1:2.

Nejlepším hráčem utkání byl zvolen kapitán Radek Zelinka, na druhé straně teprve patnáctiletý Liam Cunningham! Brankář Patrik Sedláček odchytal za českou repre svůj první zápas po přesunu z útoku a byl opravdu výtečný. Na nájezdy jej sice vystřídal zkušenější Martin Kudela, to ale nic nemění na tom, že Sedláček byl dnes českou hvězdou!

Nejlepší hráči:

Liam Cunningham (IPH)

Radek Zelinka (Česko)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko.
Hotovo! Bylo to v nájezdech velké trápení, nakonec se ale rychle rozjel MICHAL GEIER, naznačil a zavěsil přesně pod víko – 1:2sn. Češi vyhrají!