3:1

konec (1:0, 0:1, 2:0)

29.09.2023, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • Jan Prošek

Tipsport: 1.87 4.33 3.17 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Seattle Kraken vyhrává tento zápas 3:1, na domácí půdě dokázal porazit Vancouver Canucks. Domácí byli jednoznačně střelecky aktivnější, vyhráli na střely na branku 28:17. Tolvanen se na výhře podílel dvěma góly. (06:28:14)

59:30

Daccord vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale udržel ho před brankovou čárou.

59:00

Poslední minuta hry, domácí se brání bez problémů.

58:45

Hra je přerušená za brankou Krakenů. Hosté sice hrají aktivně, ale chybí jim střelba.

58:30

Garland minul branku z dobré pozice, následně jeho pokus byl zblokovaný.

57:28

Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. Hosté se pokouší s výsledkem něco udělat.

57:00

Hostující brankář je na střídačce.

55:54

55:54 Eeli TOLVANEN - 3:1

55:54

Seattle právě vstřelil branku!
Domácí celek navyšuje své vedení, na konci krásné akce byl a střelou do prázdné branky se prosazuje EELI TOLVANEN. Asistence: Oliver Bjorkstrand a Yanni Gourde.

55:01

Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině, Daccord kryje kotouč po střele od modré čáry. Komerční přestávka.

54:27

Domácí hokejsté mají jednobrankový náskok, nyní se ale musí bránit tlaku soupeře.

54:03

Dobrá rána Canucks, ale Beauvillier z bezprostřední blízkosti trefil jen brankáře soupeře.

53:07

Demko si počkal na poslední chvíli, a pak zastavil velkou šanci domácích. Následně se Seattle dostal do ofsajdu.

51:29

25:10, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají domácí hokejisté.

51:08

Wennberg zakončoval rychlou kombinaci svého celku, pokus o střelu byl zblokovaný.

50:09

Buly v útočném pásmu domácích, to jsme se už dostali do druhé poloviny třetí třetiny.

49:26

Beauvillier to zkoušel individuálně, ale k zakončení se přes obranu nedostal.

49:04

Hostující celek rozehrává od své branky, oba kluby střídají. Mnoho šancí nyní k vidění není.

48:04

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do střeleckých pozic.

47:23

Demko kryje kotouč, komerční přestávka.

46:01

Bjorkstrand to zkoušel individuálně, dostal se do zakončení, ale rána mu nesedla podle představ.

45:26

Sledujeme rychlý hokej, brankář Canucks vyrazil střelu nad branku, bude se vhazovat.

45:00

Hostující celek se pokouší usadit se v útočném pásmu, Hronkova střela nebyla přesná.

43:56

43:56 Eeli TOLVANEN - 2:1

43:56

Domácí celek proměnil přesilovku a dostává se do vedení, z mezikruží si na dobrý moment pro zakončení počkal EELI TOLVANEN. Jeho rána zapadla přesně do horní části branky.

43:35

Akci Krakenů zastavil ofsajd, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

43:25

Demko si poradil se střelou, následně jeho tým vyhodil přes všechny čáry.

42:48

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Ian Cole – 2 min., držení.

42:28

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu. Dries sice vyhrál buly, ale jeho tým se k šanci nedostal.

41:48

Rána domácích od modré čáry byla zblokovaná, gólman zasahovat nemusel.

41:18

Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí třetiny, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit před brankou soupeře.

40:39

Brock Boeser to zkoušel střelou příklepem, jeho rána končí vedle branky.

40:01

Střídání v týmu Vancouver Canucks:
ze hřiště odchází Grubauer, přichází Daccord.

40:01

40:00

39:10

Domácí rozehrávají od své branky, následně je hra přerušená.

38:22

Schultz mohl poslat domácí celek do vedení, ale jeho rána z ostré pozice končí vedle branky.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetině.

38:00

Demko si snadno dokázal poradit se zakončením, které vyslal od modré čáry jeden z domácích hráčů.

37:17

37:13

Olofsson pálil od modré čáry, jeho pokus nebyl vůbec povedený.

36:02

Domácí se nyní dostali do útočného pásma, kde kombinují.

35:17

Komerční přestávka.

35:17

J.T. Miller – 2 min., hákování.

34:50

Sledujeme poměrně rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se nemohou dostat do velké šance.

34:15

Demko má na svém kontě další střelecký pokus, dokázal si poradit se zakončením od modré čáry.

34:01

17:10, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, převahu mají domácí hráči.

33:19

31:33

Miiler vedl akci Canucks, ale po přechodu do útočného pásma jen nahodil kotouč za branku a šel střídat.

31:05

Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se snadněji dostávají do zakončení. Zatím ale čekáme na další velkou šanci.

30:01

Bjorkstrand se dostal do dobré střelecké pozice, jeho rána o malý kousek minula branku.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase, sledujeme rychlý hokej, kterým se oba kluby prezentují.

28:18

Max Sasson měl další zajímavou šanci Vancouveru, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

28:07

28:07 Conor GARLAND - 1:1

28:07

Vancouver právě vstřelil branku!
Stav zápasu je vyrovnaná, po pěkné kombinaci dostal kotouč do branky CONOR GARLAND. Asistence: Pius Suter.

27:00

Zakázané uvolnění vrátí hru před branku Seattlu.

26:29

Grubauer byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal od modré čáry dobře hrající Hronek.

26:09

25:40

Stejný hráč se dostal znovu do zakončení, Evans zblokoval jeho projektil.

25:06

Burakovsky hledal spoluhráče, ale Wennberg nedokázal přesněji vypálit.

24:20

Tolvanen to vzal na sebe, rychle po přechodu do útočného pásma vypálil, ale jeho rána končí vedle branky.

23:56

Hronek pálil dvakrát od modré čáry, oba jeho pokusy byly zblokované.

23:35

Hraje se především ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej.

23:10

Miller se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána končí nad brankou.

22:40

Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se tlačí se do zakončení.

20:44

Gólman Demko si dokázal poradit se střelou od modré čáry, puk vyrazil do ochranné sítě nad brankou

20:32

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Canucks. Ti vyhráli souboj o puk, a tak mohou hru otočit,

20:01

Melanson je jediným střelcem první třetiny, po které vede domácí celek těsně 1:0.

20:00

19:42

19:41

Grubauer si nyní dokázal dobře vybruslit a zastavil střelecký pokus, který vyslal Wolanin.

19:20

Hosté rozehrávají od své branky, mnoho času v přesilovce a třetině už nemají.

19:08

Grubauer si poradil se střelou Millera.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

18:30

Hronek dostal přihrávku, jeho pokus o zakončení bez přípravy byl zblokovaný.

17:42

Vyloučení v týmu Seattle Kraken:
Jacob Megna – 2 min., krosček.

17:24

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinoval. K zakončení se Canucks nedostali.

16:51

Sledujeme rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Střídání probíhají za hry.

14:50

Po krátké přestávce pokračuje hra dál, dostáváme se do finální fáze hry v úvodní třetině.

14:35

Hra je ve středním pásmu přerušena pro přihrávku rukou, komerční přestávka.

14:16

Hostující obrana byla pozorná a na poslední chvíli dokázala zblokovat střelecký pokus domácích.

13:23

Jejich snahu nyní zastavilo zakázané uvolnění, a proto se bude vhazovat před jejich vlastní brankou.

13:00

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Více ze hry mají domácí hokejisté, kteří se marně pokouší navýšit své vedení.

11:36

Komernčí přestávka poté, co kotouč zastavil brankář Demko.

10:40

Domácí hokejisté pokračují v aktivní hře, naopak hosté se nemohou dostat do tempa v tomto utkání.

09:26

09:26 Jacob MELANSON - 1:0

09:26

Zhruba v polovině první třetiny se zaslouženě dostávají do vedení domácí hokejisté, Wright našel výbornou přihrávkou spoluhráče, kterým byl JACOB MELANSON. Jeho zakončení zapadlo přesně do odkryté části branky. Asistence: Shane Wright a Devin Shore.

08:58

Grubauer kryje kotouč poté, co zakončoval z dobré pozice obranou neobsazený Miller.

08:29

Beauvillier postupoval do útočného pásma, ale jeho pokus od modré čáry byl zblokovaný obranou soupeře.

08:00

Domácí měli další zajímavou šanci, ale obrana si dokázala poradit. Následná rána nebyla přesná.

07:19

06:38

Vancouver se sice usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, ale nemůže se dostat do střelecké pozice.

05:49

Ofsajd hostů, vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:19

5:1. tak vypadá oficiálně statistika střel na branku v tomto zápase, jasná převaha na straně domácího celku.

04:15

Demko kryje kotouč, následovala šarvátka před jeho brankou. Tanev se dostal do střelecké pozice.

04:00

Úvodní minuty zápasu patří domácím, jsou aktivnější, tlačí se do zakončení a mají převahu.

02:26

Domácí Justin Schultz se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankář Demko si připsal dobrý zákrok rukavicí.

02:00

Hostující celek hraje oslabení, nyní se mu podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry až k brance soupeře.

01:50

Vasily Podkolzin – 2 min., podrážení.

01:08

Andre Burakovsky šikovně tečoval puk před brankou, ale Demko v brance Canucks byl pozorný.

00:48

Sledujeme rychlý hokej v úvodu zápasu, více ze hry mají domácí hokejisté.

00:15

Eeli Tolvanen se dostal do střelecké pozice, tečoval puk před brankou, ale jeho rána končí vedle.

00:01

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Oleksiak, Evans, Megna, Schultz, Olofsson Fleury – Burakovsky, Wennberg, Yamamoto – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Kartye, Bellemare, Tanev – Shore, Wright, Melanson

Vancouver Canucks: Silovs (Demko) – Hronek, Hirose, Juulsen, Irwin, Brosebois, Cole, Wolanin – Boeser, Garland, Miller, Dries, Suter, Sasson, Di Giuseppe, Beauvillier, Bains, Joshua, Podkolzin, Karlsson.
Vancouver Canucks odehrál dva přípravné zápasy a oba prohrál. Nestačil na Calgary 0:10 a na Edmonton 1:2 v prodloužení. Seattle sehrál dva zápasy. Nejprve porazil Calgary 5:3, a pak nestačil na stejného soupeře 2:3 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Seattle Kraken a Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:1

Branky a nahrávky: 10. Melanson (Wright, Shore), 44. Tolvanen, 56. Tolvanen (Bjorkstrand, Gourde) – 29. Garland (Suter)

Seattle Kraken: Grubauer (40. Daccord) – Oleksiak, Evans, Megna, Schultz, Olofsson Fleury – Burakovsky, Wennberg, Yamamoto – Bjorkstrand, Gourde, Tolvanen – Kartye, Bellemare, Tanev – Shore, Wright, Melanson
Trenér: Dave Hakstol

Vancouver Canucks: Demko (Silovs) – Hronek, Hirose, Juulsen, Irwin, Brosebois, Cole, Wolanin – Boeser, Garland, Miller, Dries, Suter, Sasson, Di Giuseppe, Beauvillier, Bains, Joshua, Podkolzin, Karlsson
Trenér: Rick Tocchet

Rozhodčí: Kozari, Hamilton – Hunt, Gawryletz

01:50 VAN 2 Podkolzin, podrážení
09:26 SEA 1:0 Melanson (Wright, Shore)
17:42 SEA 2 Megna, krosček