1:2

konec (0:0)

27.09.2023, 18:00 • Štadión MFK Ružomberok • 5. kolo • Ján Kmeť sk

Tipsport: 4.13 3.66 1.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po zmene strán prišli aj góly. Najskôr Čavrić poslal do vedenia hostí, následne Chrien vyrovnal, no posledné slovo mali Belasí, ktorí dohrávali od 67. minúte v početnej výhode po vylúčení Mrvu. O rozhodujúci gól sa v 74. minúte postaral Strelec a Slovan si po výhre 2:1 z Ružomberka odváža všetky tri body.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (20:13:11)

90+5

90+4

Domáci center si hostia vo svojej šestnástke postrážili.

90+3

Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Guram Kašia).

90+3

Kucka to skúsil spoza šestnásty. Jeho strela míňa horný roh.

90+2

Krajčírik si vyslúžil potlesk tribún, keď sa na neho rútil Abubakari vyrazil jeho strelu a následne zneškodnil aj Marcelliho zakončenie.

90+1

Chrien potiahol útok po pravom krídle. Následne hľadal v šestnástke Boďu, pred ním stihol zasiahnuť obranca.

90+1

Nadstavovať sa bude päť minút.

90

Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava:
z ihriska odchádza Vladimír Weiss, prichádza Guram Kašia.

89

Žltá karta pre tím MFK Ružomberok (Martin Chrien).

89

Striedanie v tíme MFK Ružomberok:
z ihriska odchádza Jan Hladík, prichádza Martin Boďa.

88

z ihriska odchádza Marek Zsigmund, prichádza Adam Tučný.

88

Slovan sa dopúšťa útočného faulu a stráca loptu.

86

Na opačnej strane teraz domáci odvracajú center hostí z hranice svojho veľkého vápna.

86

Liptáci hľadali centrom z ľavej strany Hladíka. Pred ním ukryl center v náručí brankár hostí.

84

Zsigmund páli spoza šestnástky. Jeho strelu chytá Borjan.

82

z ihriska odchádza Aleksandar Čavrić, prichádza Malik Abubakari.

82

Strelec dostal peknú prihrávku pred domácou bránou. V páde zakončuje tesne vedľa.

79

Po faule v strede ihriska majú loptu Ružomberčania.

1:2

konec (0:0)

Branky: 65. Chrien (Hladík) – 58. Čavrić (Wimmer), 75. Strelec (Čavrić)

Karty:   49. Mrva (RUZ), 57. Gerec (RUZ), 70. Zsigmund (RUZ), 89. Chrien (RUZ) – 9. Weiss (SBA), 53. Lovat (SBA), 65. Borjan (SBA), 70. Kankava (SBA), 90+3. Kašia (SBA), 90+5. Wimmer (SBA)   68. Mrva (RUZ)

MFK Ružomberok: Krajčírik – Mrva, Malý, Gabriel, Selecký – Zsigmund (88. Tučný), Lavrinčík (74. Maslo) – Chrien – Hladík (89. Boďa), Gerec (74. Luterán), Šefčík (74. Múdry).
Náhradníci: Frühwald – Domonkos, Chobot, Úradník.

Trenér: Peter Tomko

ŠK Slovan Bratislava: Borjan – Blackman, Bajrić, Wimmer, Lovat (70. Zmrhal) – Savvidis (71. Marcelli), Kankava, Kucka – Barseghjan (70. Strelec), Čavrić (82. Abubakari), Weiss (C) (90. Kašia).
Náhradníci: Ma. Trnovský – Sharani, Pauschek, Lichý.

Trenér: Vladimír Weiss ml.

Rozhodčí: Očenáš – Bednár, Polaček