0:2

konec (0:1, 0:0, 0:1)

27.09.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 6. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.27 4.25 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec! I přes drtivý konec při hře bez brankáře se Dynamu skórovat nepovedlo a Slavia si tak odváží první výhru v sezoně a se čtyřmi body se dotahuje právě na dnešního soupeře Pardubice B. Vítězství 2:0 pojistil ve 49. minutě po protiakci gólem do prázdné brány Tomáš Knotek. (20:20:39)

59:29

Puk letí přes všechny čáry, ale vypadá to, že to hosty už nemusí mrzet a výsledek si pohlídají.

59:10

Slavia zpátky v pěti. Tím, že ale Dynamo hraje neustále s prázdnou bránou, tak je stále ve výhodě o hráče navíc.

58:56

Daniel Bukač si dlouho rovnal puk a obránce k němu stačil přistoupit.

58:24

Zemanovu čitelnou přihrávku křížem vystihl Průžek.

58:01

Žálčík jen ze strany nahodil puk, Volevecký ho přikryl. Dojde k dalšímu vhazování.

57:30

Pochobradský před prázdnou bránou rychlý puk promáchl!

57:04

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Vladimír Kremláček – 2 min., krosček.

57:04

Urban dvakrát dorážel jen do betonů brankáře, byl přitom ale dost ošklivě zasažen a bude se ještě na straně Slavie vylučovat!

56:35

Kremláček vyhazuje na další icing, hra se stěhuje před Voleveckho. Dynamo stále bez gólmana.

56:29

Dobrá šance na snížení! Voleveckému Bukačova střela vypadla přímo na hůl Dominika Hrníčka, který ale nezasunul do brány.

55:59

Zakázané uvolnění hostů.

55:54

Není proč čekat, Dynamo to hraje bez brankáře!

55:54

Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

55:26

Pokud chce Dynamo ještě s utkáním něco udělat, musí vrhnout všechny své zbytky sil do útoku.

54:57

František Hrdinka pálí mimo, Dynamo přečkalo dlouhé oslabení.

53:45

Urban v oslabení vybídl Tomáše Kauta, kterému se ale puk zastavil a ke střele se nedostal.

53:28

Žejdl zakončoval na přední tyč nepřesně.

52:26

Souboj u mantinelu nakonec vyšel lépe pro hosty.

51:26

Slávisté se ale do pásma téměř vůbec nedostali, Dynamo slušně brání.

50:49

Po čtyřminutovém trestu po nešetrném zásahu Pavola Štetky to budou mít hosté hodně usnadněné.

50:37

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Pavol Štetka – 2+2, vysoká hůl.

48:22

48:22 Tomáš KNOTEK - 0:2

48:22

Slavia právě vstřelila branku! Nedáš, dostaneš v plné kráse! Dynamo prostřídávalo v ten nejhorší možný okamžik a Průžek přihrál na úplně volného TOMÁŠE KNOTKA, který měl před sebou pouze opuštěnou klec. Slavia je velmi blízko k první výhře v sezoně – 0:2! Asistence: Jiří Průžek

47:53

Jenže hosté chybovali při přechodu a gól na hokejce měl Josef Mikyska, který těsně minul břevno!

47:46

Žejdl vyšťoural puk přímo na hůl Hrdinky.

47:12

Tomáš Urban nakonec poslal puk sám na bránu, ale netrefil se.

45:40

Daniel Herčík tečoval, ale puk se snesl za bránu.

45:20

Dlouhá přihrávka na Dominika Hrníčka od druhého mantinelu.

44:11

Holý neudržel puk na modré čáře.

43:49

Všetečka kouzlí s pukem v rohu.

43:31

Hosté teď jenom vyčkají, co si domácí připraví za akci.

42:41

Dynamo se osvobozuje za cenu zakázaného uvolnění.

42:32

Slavia zavřela domácí celek v pásmu na více než minutu, ale zatím z toho žádné vážnější ohrožení brány není.

41:19

Nadzvednutá hokejka neumožnila Knotkovi zakončit.

40:47

Kremláček vyčkává s rozehrávkou, slávisté už jsou ale v pásmu.

40:01

Třetí třetina začne přibližně v 19:43.
Na rozdíl od první třetiny se ve druhé dvacetiminutovce skóre nepohnulo a je potřeba dodat, že ani moc šancí prostřední perioda nenabídla. Nejblíž byl k navýšení Průžek, který ale chybu nepotrestal, protože ani z dorážek neprocpal puk pod betony Honzíka.

40:00

39:47

Nakonec puk z brankoviště odklízí Mikyska.

39:38

V posledních několika vteřinách může Slavia ještě zahrozit, protože se vhazuje před Honzíkem.

39:04

Herčík v dobré pozici před bránou těsně minul.

38:01

Příliš prudká přihrávka přeskočila hokejku domácím a následné přečíslení skvěle vykombinovali Všetečka se zakončujícím Lukášem Žejdlem, proti kterému se ale opět zaskvěl fenomenální Honzík!

37:09

Další nevyužitá početní výhoda Pardubic.

36:23

Bukačovi přeskočil puk hokejku, Dynamo se snažilo vrátit bleskově do pásma, ale ještě Žálčík zůstal v pásmu zapomenut.

35:55

Střela Bukače zblokována nad bránu.

35:32

Teď chytře nalákal soupeře Hrníčko, hosté s k němu stáhli v domění, že bude střílet, ale ještě našel hráče před bránou, který už byl ale moc blízko k přehození jeho betonu!

35:09

Robin Všetečka – 2 min., podrážení.

34:51

Slavia je zpět v plném počtu a už je u Honzíka.

33:50

Žovinec při své střele zlomil hokejku.

33:19

Ani Pochobradský nepřešel modrou čáru s pukem na hokejce.

32:36

Vyhrané vhazování domácích, ale následně vyhození k Honzíkovi.

32:31

Vladimír Kremláček – 2 min., sekání.

32:16

Další nahození končí v moci Voleveckého, nikdo nebyl před bránou.

29:14

Souboj na brankovišti nakonec pro Zdráhala a Dynamo otáčí hru do útočného pásma.

28:11

Tvrdík obětavě skočil do přihrávky, jenže tak otevřel prostor pro Jiřího Průžka, který se řítil na Honzíka, ale ten nepustil střelu mezi betony, ani následně dorážky! Poté hbitého útočníka srazil k ledu Voženílek.

26:51

Nepříliš tvrdou Zdráhalovu střelu od modré čáry si Volevecký ve vzduchu našel.

26:20

Dynamo se po delší době snaží kombinovat v pásmu.

25:15

Nebezpečno uteč Strnada Honzík vyráží nad sebe.

24:22

Ne, dneska to Dynamu vůbec nejde, hráči nedokáží vyzrát na blok ve středním pásmu.

24:00

Štetka natlačil do brány Žejdla, branka je posunutá.

23:37

Puk ujel z hokejky v obranném pásmu Koudelkovi, Honzík měl ale naštěstí k němu blíž než Všetečka!

23:15

Tomáš Kaut posílal puk do brankoviště, ale nebylo to nic nebezpečného.

22:47

Zpracování puku vysokou holí na domácí straně posílá buly do středního pásma.

22:27

Tahle přesilovka vypadá slušně, ale ani poslední střela Kubíčka od modré se neujala.

21:12

Karel Křepelka – 2 min., hákování.

21:12

Puk se teď po individuální Daniela Herčíka dostal do brány společně s ním, ale rozhodčí nejprve pískal faul!

20:49

Honzík se přesunul proti Brožovi a vyráží do rohu.

20:24

Dynamo se uchytilo v pásmu.

20:01

Druhá třetina začne přibližně v 18:48.
První třetina je za námi a tempo hlavně v úvodu v ní udávali hosté, kteří se i díky využité přesilové hře dostali v 9. minutě do vedení. Domácí příliš velkých šancí neměli, nicméně ta v předposlední minutě volala po srovnání, jenže beton Voleveckého byl proti.

20:00

19:43

Hrdinka z jízdy netrefuje bránu.

18:06

Mohlo být srovnáno 1:1! Kubíček odrazil puk o zadní mantinel a nejblíž u něj byl Michal Pochobradský, jenž dorážel do poloprázdné brány, ale Volevecký tam ještě natáhl beton a zachránil svůj tým.

17:12

Teď chtěl právě Hrníčko protečovat puk, ten mu ale podjel pod patkou hole.

17:05

Hrníčko už nedostihne puk, další zakázané uvolnění.

16:24

Lukáš Strnad střílel na zadní tyč.

15:41

Dynamo v pěti.

15:34

Lichtag ve vlastním oslabení střílel na Volveckého, který se nenechal nachytat.

15:01

Teď byla Slavia nepřesná při přechodu pásma – ofsajd.

12:39

Herčík si pro sebe zpracoval puk, který poté poslal na Bukače, jenž nepřesně pálil.

11:55

Střelu Závory z úhlu vyráží Honzík vyrážečkou.

11:25

Další velká šance na navýšení skóre! Na hraně brankoviště jednoho z hostujících útočníků vychytal opět Honzík, když včas sklapl betony!

11:15

Nahození ze středního pásma raději brankář Pardubic dál neposílá.

10:27

Po dlouhé době je Dynamo nastěhováno v útočném pásmu, Slavia je ale hodně dotěrná a nedává prostor ke kombinaci.

09:19

Obránci Dynama si teď dali pohov a nechali vyniknout Davida Honzíka, který v téměř beznadějné pozici natáhl lapačku proti kličce Dušana Žovince. Fantastický zákrok!

08:37

08:37 Robin VŠETEČKA - 0:1

08:37

Slavia právě vstřelila branku! Hosté naopak svoji nabídnutou šanci proměnují a dostávají se do vedení! Neposedný puk na brankovišti u tyče uklidil za Honzíka ROBIN VŠETEČKA – 0:1! Asistence: Filip Helt

08:19

Před bránou se snažil puk zasáhnout Lukáš Žejdl, ale bránu minul!

07:53

Jan Holý střílel přes klubko těl, ale Honzík si puk našel.

07:23

2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Pavol Štetka.

07:02

Hosté první přesilovou hru soupeře přečkali.

06:34

Skákající puk se snažil na brankovišti zasáhnout Tomáš Urban, ale byl na trefení moc vysoko!

06:01

Lukáš Žálčík dostal od Bukače nabito na kruh, ale Volevecký se stačil přesunout.

05:20

Puk šel sice na brankoviště, ale Havrda ho vyhazuje.

05:02

Karel Křepelka – 2 min., nedovolené bránění.

04:48

Žovincovo nahození nenadělalo žádné problémy Honzíkovi.

04:21

Pardubice posílají puky jen ven z pásma a do nějaké větší kombinace to zatím není.

02:49

Zakázané uvolnění domácích, hosté jsou na puku zatím sebevědomější.

02:30

Stela Jana Holého neprošla k Honzíkovi.

01:42

Zeman spěchá pro kotouč za bránu, ale Volevecký tam bude dřív.

00:53

Jiří Průžek posouval nebezpečně puk před bránu, tam ho ale stačil před hráčem hostů sebrat domácí obránce a odstavit do bezpečí!

00:24

První nahození od mantinelu nadvakrát zkrotil brankář domácích.

00:05

Urban vyhrál buly až na soupeře.

00:01

Domácí už jsou v bílé sadě dresů na ledě, čeká se ještě na hosty.

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal (A), Kubíček, Kaštánek, Bukač, Voženílek, Koudelka, Tvrdík – J. Mikyska, Urban, Žálčík (A) – Štetka, Pochobradský, Herčík – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Hrníčko, Zeman, Rouha.
Trenér: Richard Král

HC Slavia Praha: Volevecký (R. Málek) – Žovinec (A), Křepelka, Kremláček, Holý, Eliáš, Hrdinka – Všetečka, Žejdl (A), J. Brož – Průžek, Knotek (C), Kulda – Helt, Závora, Strnad – Havrda, Slavík, Simon – V. Polák II.
Trenér: Daniel Tvrzník

Rozhodčí: Petružálek, Hucl – Juránek, Pěkný.
HC Slavia Praha v začátku ligy nemůže najít optimální výkony. Z pěti zápasů ani jednou nevyhrála. Celek z hlavního města bodoval pouze proti Přerov, když na soupeře následně nestačil v prodloužení. Do zápasu proti Sokolovu, který mimochodem odehrál druhý zápas ve dvou dnech, vstoupili slávisti střelecky aktivněji, ale do vedení se dostali zásluhou Csamanga hosté. A ty si díky třígolové smršti ve druhé části došli k poklidné výhře. A jen díky slušné třetí třetině Slavie z toho nebyl debakl, snížil nejlepší střelec týmu Tomáš Knotek. „Jsou to neustále opakující se výpadky, kdy inkasujeme strašně laciné góly a jsme nedůrazní v předbrankových prostorech na obou stranách. My jsme se o výsledek začali rvát až v půlce zápasu za stavu 0:3. Do té doby jsme si mysleli, že se to odehraje samo a góly z toho vyplynuly. Dokud nezačneme tvrdě pracovat a rvát se o body celých šedesát minut, tak do té doby to nepůjde,“ zhodnotil zápas trenér Daniel Tvrzník.
HC Dynamo Pardubice B po vydařené přípravě se v prvních kolech trápilo, nepomohli k tomu ani tři těsné prohry. Až na čtvrtý pokus se Dynamu povedlo naplno bodovat, na ledě Litoměřic to bylo ve 24. minutě 1:1, ale dva bleskové góly v rozmezí 14 sekund zcela otočily směr zápasu a poté bylo na ledě prakticky jedno mužstvo, domácí pouze snížili na konečných 2:5. „Měli jsme dobrý pohyb a hráli jsme dobře směrem dopředu, vytvořili jsme si spoustu šancí, další jsme neproměnili. Až na pár chyb, co jsme vymysleli dozadu, tak i slušný výkon v defenzivě. Jediné, co nám zatím nejde, jsou přesilovky. Na nich budeme pracovat, a to musíme zlepšit, protože vyrovnané zápasy se lámou v přesilovkách a my si v nich musíme pomoct. Jinak dobrý výkon a musím kluky za dnešek pochválit,“ nechal se slyšet po utkání hlavní trenér Richard Král.
Zdravím vás u přenosu 6. kola hokejové Chance ligy, ve kterém se mezi sebou utkají HC Dynamo Pardubice B a HC Slavia Praha. I když máme za sebou zatím pouze pět kol, tak půjde o střet momentálně dvou celků ze spodních pater tabulky. Pardubice B v posledním kole na ledě Litoměřic přesvědčivě zvítězily 5:2 a šlo o jejich první vítězství v nové sezoně, navíc se jejich odložené utkání s Prostějovem bude dohrávat později, takže mají oproti Slavii o zápas navíc. To pražská Slavia nevstoupila do nového ročníku vůbec dobře a zatím má na svém kontě jenom bod za prohru v prodloužení proti Přerovu. V posledním duelu nestačila Slavia na Sokolov 1:4.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.