1:3

konec (1:0, 0:1, 0:2)

27.09.2023, 18:00 • 6. kolo • Vojtěch Červený (@vcervenyy)

Tipsport: 2.54 4.17 2.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dlouho se nedařilo Vsetínským i přes převahu vstřelit branku, a proto se z první branky v utkání již v první třetině radovali domácí. Hostům se v povedlo během přesilové hry ve druhé třetině vyrovnat, ale více svoji převahu v této třetině nezúročili. Otočit skóre se povedlo až na konci třetí třetiny kapitánu Eriku Hrňovi, který obhodil bekhendem skvěle chytajícího Michala Postavu. V závěru utkání ještě rozsekl utkání Adam Hořanský, jenž dojel vyhození Luboše Roba přes celé hřiště. (20:37:30)

59:50

Zápas se dohrává na hokejkách Zubrů, povedený zákrok ještě vytáhl proti jednomu z domácích Patrik Romančík.

59:13

59:13 Adam HOŘANSKÝ - 1:3

59:13

Luboš Rob vyhodil kotouč přes celé kluziště, pro ten si dojel ADAM HOŘANSKÝ, který se obtočil kolem prázdné branky a zakončil. Asistence: Luboš Rob.
Oddechový čas domácích.

58:58

Zakázané uvolnění Vsetína.

58:10

Ve větším tlaku se objevují i domácí, ale zastavují je nepřesnosti v přihrávkách.

57:00

57:00 Erik HRŇA - 1:2

57:00

Hosté využívají svého tlaku a vstřelují branku, před Postavou se zjevil po přihrávce Kratochvila ERIK HRŇA, jenž jej bekhendem obhodil. Asistence: Matouš Kratochvil.

56:22

Zakázané uvolnění domácích.

56:03

Ofsajd zastavuje hosty.

54:48

Střelu od mantinelu vyráží Romančík za mimo branku.

53:36

Nenápadnou akci zpoza branky zastavuje Postava.

52:49

Se střelou od modré čáry Romančík neměl problém.

51:55

Po střele od mantinelu následovalo před brankou lehké vyříkávání účtů mezi Jiřím Krislem a Tomášem Jandusem.

51:01

Mezi domácí beky se nyní proháčkoval až do zakončení Vít Jonák, s jeho střelou však Postava neměl problém.

50:34

Samostatný únik s dopomocí svého obránce zastavuje Romančík.

49:27

V náznaku šance se objevili domácí, ale s jejich šancí si poradila defenzíva Valachů.

48:56

Postava přikrývá nahození puk.

47:28

Špatné rozehrávky mohli využít Zubři, kteří se dostali zcela nestřeženi do prostoru mezikruží, dobře zasáhl betonem Romančík

46:43

Proti střele z levého kruhu zasáhl hostující Patrik Romančík.

45:33

Ondračka se zčistajasna zjevil v prostoru mezikruží nikým nehlídán před Postavou, ten ale opět předvádí famózní zákrok.

44:52

Akci domácích zastavuje ofsajd.

44:27

Proti nenápadné střele zasahuje Postava.

43:48

Do souvislého tlaku se dostali Zubři z Přerova, ale stejně jako u Valachů, tak i z jejich tlaku nakonec nic nebylo.

42:36

Nepřesné přihrávky neumožňují hostům se utábořit v útočném pásmu jeho soupeře.

41:45

Zakázané uvolnění Zubrů.

41:30

Činit se musel Michal Postava, jenž napodruhé chytil kotouč.

40:31

Po nepřesné přihrávce se dostal puk až k Romančíkovi a útočit mohli domácí, ale z jejich akce nic nebylo.

40:01

Na led nastupují hráči obou celků.
Druhá třetina patřila hostům. Vsetínští měli více ze hry, díky tomu se objevovali i ve více šancích a vedlo to k vyrovnávací brance. K vidění byly i drobné rozmíšky, po nichž se vylučovalo na obou stranách. Ve velké šanci se dvakrát objevil Matouš Kratochvil.
Další třetina začne přibližně v 19:50.

40:00

39:35

Opět dobrá střela Matouše Kratochvila, proti výborný postava.

38:25

Pokus Víta Jonáka o přihrávku do mezikruží, činila se domácí obrana.

36:21

Ve velké příležitosti se zjevil Erik Hrňa s jeho spoluhráčem. Akci vyřešil sám Hrňa nepřesou střelou.

36:09

Pasáž, v které jsme svědky velkého množství zakázaných uvolnění, píská se opět zakázané uvolnění Přerova.

35:33

Zakázané uvolnění hostů.

35:12

Vyhození Zubrů před celé hřiště, avšak bylo to s tečí, zakázané uvolnění se nepíská.

34:18

Opět se píská zakázané uvolnění Přerova.

33:48

Zakázané uvolnění Přerova.

32:59

Romančíkova lapačka nyní musela reagovat na nahození od modré.

32:45

31:48

Jakub Ďurkáč nyní předvedl ukázkový hit.

30:38

Proti střele Roba zakročil Postava, jenž puk ukryl ve výstroji. Poté následovala drobná rozmíška.

30:25

Patrik Romančík vyrazil střelu Roberta Černého do ochranné sítě.

29:29

Na druhé straně se činil i Patrik Romančík, který na svém břiše přikryl střelu z nebezpečné pozice.

29:10

Tvrdý příklep Erika Hrni vyrazil Postava mimo tři tyče.

28:43

28:17

28:01

Nyní musel být Romančík v pozoru, během rozehrávky jeden z Valachů rozehrál tak, že se kotouč odrazil na Romančíkovu branku, ten si však dokázal poradit.

26:52

Adam Hořanský vyrazil během přejezdu branky Postavovi hůl, hra pokračuje dál.

26:43

Tomáš Doležal – 2 min., podrážení.

26:26

Ve vlastním oslabení se do velké šance dostali hráči Vsetína. Nejprve postava střelu vyrazil, následnou akci Kratochvila schoval ve své lapačce.

26:17

Vít Jonák – 2 min., napadení.

25:59

25:34

Střela Staňka skončila na zadním mantinelu.

24:25

Tomáš Doležal – 2 min., hrubost.

Erik Hrňa – 2 min., hrubost.

23:58

23:58 Robin STANĚK - 1:1

23:58

Tentokrát to Vsetínu vyšlo a prosazuje se ROBIN STANĚK, jenž od modré propálil vše, co mu stálo v cestě. Bez asistence: Luboš Rob, Tomáš Vávra.

23:17

Ondřej Smetana se vrací na ledovou plochu a začíná přesilovka Valachů.

23:11

22:50

Jakub Svoboda – 2 min., podrážení.

22:35

Střelu od modré zastavila obrana hostů, která pak vyhodila puk až k Postavovi.

22:22

Jakub Svoboda se sám zjevil před Romančíkem, tomu se podařilo kotouč přikrýt.

21:47

21:11

Ondřej Smetana – 2 min., držení.

20:43

20:20

Po pauze je tu opět Vsetín s přesilovkou, tentokrát pálil jeden z jejich obránců od modré skrz clonu, Postava opět bezchybný.

20:01

V úvodu třetí třetiny se prezentovali Vsetínští lepším hokejem a prakticky nepouštěli svého soka z pásma. Po trefě Lukáše Chludila bylo vše jinak, hra se srovnala a i domácí si začali vytvářet šance. Ani jeden tým nevyužil nabídnuté přesilovky, avšak Přerov v závěru třetiny fauloval a Vsetín si přenese její menší část i do druhé třetiny.
Další třetina začne přibližně v 18:50.

20:00

19:44

Nyní skrumáž před Postavou a veliká šance na vyrovnání, ale perfektní práci odvedla bránící čtveřice.

19:01

Nepřesnou přihrávkou se hosté sami vyhání z útočného pásma.

18:43

Tomáš Doležal – 2 min., sekání.

18:43

Jakub Ďurkáč byl faulován a jen těžce se zvedal z ledu. Po ponechané výhodě bude následovat přesilovka Vsetína.

18:12

17:30

Zubři mohli jít do vedení 2:0, před brankou se na krosovou přihrávku objevil Daniel Ministr, ale dostal nepřesnou přihrávku na brusle.

16:43

Michal Hryciow využil svých parametrů a přes celé hřiště se prodral za branku Postavy, odkud poslal kotouč před branku, u levé tyče byl jeden z jeho spoluhráčů, ale Postavu překonat nedokázal.

16:33

Střelu od mantinelu přikryl ve své lapačce Romančík.

16:04

15:41

Pokus o dobrou sehrávku hráčů Přerova zastavuje obrana Vsetína.

15:16

Zákrok Romančíka proti střele jednoho z domácích.

14:35

Po nepovedené první přesilovce se otevírá domácím další možnost, po faulu Kerna mají možnost navýšit své vedení.

14:04

Jan Kern – 2 min., krosček.

13:54

13:40

Střelu Chrobočka zblokoval jeden z Valachů a pohotově vyhodil puk.

13:08

Hosté opět vyhazují.

12:10

Hosté se osvobozují, hráči Přerova budou muset začít od vlastní branky.

11:54

Erik Hrňa – 2 min., podrážení.

11:44

Skvělý zákrok Michala Postavy, v přečíslením 2v1 se objevil Rob s Vávrou, ale jeho pohotový zákrok jim neumožnil zasáhnout.

11:31

Ofsajd zastavuje akci domácích.

10:31

Tomáš Jandus se zjevil sám na středu, svoji pozici si ještě vylepšil kličkou, ale velkou příležitost nezvládl proměnit.

09:38

09:38 Lukáš CHLUDIL - 1:0

09:38

LUKÁŠ CHLUDIL nahodil kotouč na Romančíka od modré, ten nedokázal zareagovat. Bez asistence.

08:37

Nenápadnou střelu Doležala vyráží Romančík do rohu.

07:45

Nahození na branku Postavy, ten s ním neměl sebemenší problém.

06:57

Nebezpečná střela Jonáka prověřila pozornost Postavy.

06:03

Střela přerovského Březiny do modré, ale ani on však nebyl úspěšný.

05:54

04:01

Přečíslení 3 na 2, na jehož závěru se objevil sám před Postavou jeden z Valachů, ve finální fázi mu kotouč sjel.

03:47

03:18

Půček si sjel od modré, vypálil i skrz clonící hráče, Postavu nepřekonal.

02:42

Zajímavá střela ze vhazování, Postava kryje.

02:05

Nepřesná přihrávka jednoho z hráčů Vsetína, která je vyhnala až za vlastní branku

01:47

Jiří Goiš – 2 min., podrážení.

01:11

Sám na levém křídle se zjevil Vojtěch Tomi, jenž vypálil pouze do výstroje Romančíka.

00:18

Z vhazování se dostali do šance hráči Vsetína, jejich akci zmařila obrana domácích.

00:01

Na vhazování se sklání Vávra s Pechancem.
Přidávají se k nim i domácí s hosty, utkání za malou chvíli začne.
Na ledě už krouží arbitři dnešního zápasu.