6:1

konec (3:0, 1:1, 2:0)

26.09.2023, 19:00 • 1. kolo • Jan Prošek

Tipsport: 1.2 8.19 6.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Naprosto zaslouženě vyhrávají domácí hokejisté tento zápas. O své výhře rozhodli povedenou první třetinou. Ostrava měla dobré šance, ale na více než jednu branku to nestačilo. (20:59:34)

59:08

Jiří Černý se vyznamenal proti střele soupeře z dobré střelecké pozice.

58:26

Utkání se dohrává, domácí hokejisté míří za úvodní výhrou v nové sezoně v mistrovských zápasech.

57:16

Oddechový čas pro tým BO Ostrava Vítkovice Steel.

57:16

57:16 Jan ŠIBRA - 6:1

57:16

Tým Akademici Plzeň právě vstřelil branku!
Elegantní zakončení domácího JANA ŠIBRY, který z ostré pozice dokázal poslat kotouč mezi betony brankáře.

56:51

Vyloučení v týmu BO Ostrava Vítkovice Steel:
David Valášek – 2 min., nedovolené bránění.

55:50

V poklidném tempu se už utkání dohrává, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

54:51

54:51 Jakub ŠTOCHL - 5:1

54:51

Domácí celek přidává další branku. Gólman Černý rozehrál na JAKUBA ŠTOCHLA, který se prosazuje krásnou individuální akcí. Asistenci má brankář. Asistence: Jiří Černý.

53:36

Štěpán Říha se znovu dostal do zakončení, ale jeho rána končí výrazně vedle branky.

52:50

Vyloučení v týmu Akademici Plzeň:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Emil Adamczyk.

52:38

Plzeň vyhazuje přes všechny čáry.

51:31

Hosté mají možnost přesilovku, Zapletal vypálil, Šucha dokázal jeho pokus zblokovat.

51:02

Štěpán Říha – 2 min., nebezpečná výstroj.

50:34

Říhova střela od modré čáry byla zblokovaná, následně se vyloučený hráč vrací do hry.

49:14

Domácí celek se usadil v útočném pásmu, ale nedokázal přesněji vypálit. Následně hosté vyhazují.

48:50

Vojtěch Tomsa – 2 min., podrážení.

48:31

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

47:07

Branka hostujícího celku vypadla ze svého postavení, následně sudí přerušili hru.

45:41

Matěj Houzka znovu předvedl velmi dobrý zákrok proti střele soupeře. Hostující brankář sice inkasoval čtyři branky, ale hraje velmi dobře.

45:11

Matěj Gažík se dostal do dobré šance po individuální akci, ale jeho střelecký pokus končí vedle branky.

44:30

Šucha, který přišel z trestné lavice, se dostal do šance, ale brankáře prostřelit nedokázal.

43:24

Při vlastním oslabení se Bláha dostal do střelecké pozice, jeho bekhendová rána se do branky nevešla.

42:52

Přesilovku hraje hostující celek, ale má velké problémy s cestou do předbrankového prostoru.

42:44

Jiří Černý se dobře přesunul proti střele soupeře a poradil si se střelou Dvořáka od modré čáry.

42:07

Jakub Šucha – 2 min., hákování.

41:43

Dominik Houdek to zkoušel individuálně, ale vypálit na branku nedokázal.

41:16

Šiška se dostal do zakončení, jeho bekhendová střela končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.

40:39

Hostující brankář Halouzka si připsal dva velmi dobré zákroky v úvodu poslední třetiny.

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou. Lepší výchozí pozici mají domácí hokejisté.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, domácí hokejisté díky dobré první třetině vedou v tomto utkání 4:1.

40:00

39:20

V poklidném tempu se tato pasáž hry dohrává.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve třetině.

38:33

Reitspies měl obrovskou šanci, ale branku netrefil, minul ji o malý kousek.

37:41

Filip Byčkov – 2 min., nesportovní chování.

36:34

Daniel Šiška se dostal na hranici brankoviště do zakončení, obrana si dokázala poradit.

35:29

35:29 Jiří HEPNAR - 4:1

35:29

Tým BO Ostrava právě vstřelil branku!
Hostující celek se prosazuje a snižuje na rozdíl tří branek, z hranice brankoviště se trefuje JIŘÍ HEPNAR. Asistence: Patrik Mikula.

35:03

Domácí se dostali ke střele od modré čáry, jeden z hráčů minul branku.

34:04

Hostující celek měl obrovskou šanci, ale kotouč do odkryté části branky tým dostat nedokázal.

33:51

Po Soukupově přihrávce pálil Jakub Vavřička. Brankář Halouzka byl pozorný a poradil si.

33:27

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

32:40

Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí jsme v početní výhodě neviděli.

31:47

Ostrava vyhodila kotouč od své branky, přesilovka se Akademikům nedaří.

31:12

Přesilovku má znovu k dispozici domácí celek, který se pokouší něco vymyslet.

30:53

Patrik Mikula – 2 min., sekání.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v tomto zápase i ve třetině, domácí hokejisté mají duel velmi dobře rozehraný.

29:08

Jiří Černý se vyznamenal proti střele soupeře. Mnoho šancí jsme zatím neviděli v zápase.

28:23

Byčkov to vzal na sebe, individuální akci rozehrával dobře, obkroužil branku, ale neprostřelil brankáře.

27:53

Hostující hráči rozehrávají od své branky, Akademici hrají zodpovědně.

27:16

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, mnoho šancí si zatím Ostrava nevypracovala.

27:13

Jakub Štochl – 2 min., držení.

26:03

Plzeň hraje velmi dobře, nyní vede už o čtyři branky, Vítkovice na svou šanci čekají.

25:00

25:00 Jakub ŠTOCHL - 4:0

25:00

Domácí celek navyšuje své vedení, tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje dobře hrající JAKUB ŠTOCHL. Asistence: Jakub Šucha.

24:51

Matěj Halouzka se vyznamenal proti střele Štěpána Říhy. Skvělá akce domácích a ještě lepší zákrok.

24:00

Říha kombinuje s Bláhou. Prvně jmenovaný poslal kotouč vysoko nad.

23:42

Matěj Paško – 2 min., podrážení.

23:07

Zapletal se položil do střely soupeře, a tak hostující čtveřice dostala kotouč do středního pásma.

22:24

Hostující brankář nic neviděl, Říha pálil přes obránce, ale akci chybělo přesnější zakončení.

22:08

Domácí celek hraje aktivně přesilovku, Bláha pálil, Halouzka si dokázal poradit.

21:46

HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Patrik Mikula.

21:10

Akademici pokračují v dobré hře, tlačí se do zakončení, ale obrana si dokázala poradit.

20:40

Říha hledal před brankou Bláhu, který na kotouč nedosáhl. Zajímavou akci domácí neproměnili.

20:01

Domácí hokejisté aktivně vstoupili do druhé třetiny, dostali se do útočného pásma, ale zakončit nedokázali.

20:01

Domácí hokejisté po první třetině vedou o tři branky a mají duel velmi dobře rozehraný.

20:00

19:50

Puk je ve středním pásmu.

19:30

V poklidném tempu se už nic nestane, třetina se dohrává.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, Pánkova střela nebyla přesná.

17:47

Rejzek se dostával do střelecké pozice, ale jeho rána nebyla nejpovedenější.

16:15

16:15 Štěpán ŘÍHA - 3:0

16:15

Výborně sehráli domácí situaci dva na jednoho, a pak se po přihrávce Vavřičky prosazuje rychlou střelou ŠTĚPÁN ŘÍHA. Asistence: Jakub Vavřička.

15:58

Hodně důrazný zákrok domácího Pánka Uvidíme, jak se k tomu postaví sudí.

15:21

Tomáš Soukup se dostal do zakončení, jeho rána jen o malý kousek minula branku.

14:50

Zajímavou akci hostujícího celku nedokázal proměnit Jakub Štochl. Jeho rána byla zblokovaná.

13:33

13:33 Jakub VAVŘIČKA - 2:0

13:33

Domácí celek navyšuje své vedení, bleskově po vhazování přišpendlil kotouč pod horní tyč branky JAKUB VAVŘIČKA. Asistence: Vít Reitspies.

12:40

Domácí celek se dostal do útočného pásma, ale Rejzek nedokázal přesněji poslat puk na branku.

12:12

Jiří Černý v brance Plzně zasahovat nemusel, následně jeho spoluhráči rozehrávali od své branky.

11:40

Hostující Radek Dvořák si poradil v osobním souboji se soupeřem, domácí se tak do šance nedostali.

09:40

Domácí vyhazují a za malý moment už budou ve čtyřech.

09:26

Zapletal to zkoušel o od modré čáry, ale jeho rána končí vedle branky.

09:13

Hostující celek hraje dvojnásobnou přesilovku.

09:09

Jan Šibra – 2 min., krosček.

08:49

Ostravští hrají přesilovku nepříliš dobře, nemohou se dostat stabilněji do útočného pásma.

08:05

Akademici vyhazují kotouč přes všechny čáry, domácí hrají oslabení dobře.

07:53

1

05:46

Domácí hokejisté mohli přidat druhou branku, ale Jakub Vavřička nedokázal prostřelit brankáře soupeře.

05:26

Domácí brankář Jiříček si připisuje první zákrok v zápase.

04:11

04:11 Jakub ŠUCHA - 1:0

04:11

Rychlé přenesení hry a po situaci dva na jednoho se prosazuje domácí celek. Kotouč pod horní tyčku poslal velmi dobře JAKUB ŠUCHA.

03:55

Ostrava získala buly v útočném pásmu.

03:07

Říha měl dvě dobré střelecké pozice, ale brankář Halouska byl pozorný a dokázal si poradit.

02:25

První domácí formace se sice dostala do útočného pásma, ale střelecký pokus nebyl přesný.

01:20

Halouska musel vyrazit kotouč po střele hostujícího celku. Sledujeme rychlý hokej.

00:48

Hostující celek rozehrává od své branky, Dvořák pokračoval v akci, ale o kotouč přišel.

00:28

Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale neuspěli.

00:01

Po letním Tipsport UNI Cupu, který sloužil týmům jako příprava, startuje univerzitní soutěž, dnes se společně podíváme na utkání prvního kola.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky univerzitního hokeje. V tomto zápase proti sobě nastoupí Akademici Plzeň a BO Ostrava Vítkovice Steel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

6:1

Branky a nahrávky: 5. Šucha, 14. Vavřička (Reitspies), 17. Říha (Vavřička), 25. Štochl (Šucha), 55. Štochl (Černý), 58. Šibra – 36. Hepnar (Mikula)

Akademici Plzeň: Černý – Bláha, Sýkora, Jánský, Kala, Soukup, Houdek, Štochl, Pánek – Šibra, Králíček, Rejzek, Votoupal, Gažík, Reitspies, Šucha, Šiška, Vavřička, Říha, Roubal
Trenér: Jan Setikovský

BO Ostrava Vítkovice Steel: Halouzka – Zapletal, Tomsa, Šmatelka, Plánka, Chudoba – Valášek, Pohl, Kučera, Dvořák, Hepnar, Mikula, Adamczyk, Byčkov, Siner, Slezák, Kriščák, Paško
Trenér: Jan Dětský

Rozhodčí: Šperl – Deja, Hošťánek