konec (4:1, 1:1, 0:0)

25.09.2023, 02:00 • SAP Center, San Jose • Jan Prošek

Tipsport: 2.47 4.32 2.23 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Statistiky
Střely na bránu: 21 – 34 | Přesilová hra: 1/4 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 8 (04:39:53)
Domácí hokejisté díky velmi dobré první třetině vyhrávají tento přípravný zápas 5:2. Hráči Las Vegas měli hodně pomalý vstup do zápasu, což se projevilo na skóre. Postupně byl zápas vyrovnanější.

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:24

Shea Theodore pálil od modré čáry, s jeho pokusem si snadno poradil brankář.

58:07

Cracknell to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky. Následně Sharks vyhodili na icing.

57:43

Ještě jedna komerční přestávka.

57:30

Domácí vyhodili tak, aby z toho nebyl icing.

57:00

Hosté se usadili v útočném pásmu, sledujeme přesilovku Vegas.

56:18

Vegas hraje bez brankáře.

56:17

Pavel Dorofejev se dostal k puku, s jeho ránou neměl brankář mnoho starostí.

55:39

Poslední komerční přestávka.

55:39

Vyloučení v týmu San Jose Sharks:
Givani Smith – 2 min., nedovolené bránění.

54:43

Jeden z domácích hráčů se dostal do střelecké pozice, ale brankář zasahovat nemusel.

53:28

Po špatné rozehrávce San Jose se bude vhazovat před brankou domácích.

52:59

Kyle Burroughs minul branku Vegas z dobré střelecké pozice.

52:12

Komerční přestávka.

52:04

V poklidném tempu se utkání dohrává, k výhře míří San Jose, které na střely prohrává 20:31.

51:15

Theodore ani Sedoff nedokázali své střelecké pozice přetavit ve výraznější šance.

50:20

Zakázané uvolnění vrací hru před domácí branku. To jsem se už dostali do druhé poloviny třetí třetiny.

49:11

Souboje o kotouč probíhají především ve středním pásmu, sledujeme rychlý hokej, který nestranné fanoušky musí bavit.

47:48

Rutta se výborně vrátil a dokázal si poradit s pokusem soupeře. Sharks hrají takticky velmi dobře.

46:30

McNabb to zkoušel individuálně, dostal se sice ke střele od modré čáry, al jeho rána nebyla přesná.

45:54

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu. Mnoho hokejové krásy k vidění není.

44:18

Barbašev se objevil volný před brankou, ale výrazněji se prosadit nedokázal.

43:38

Barabanov s Hertlem kombinovali v útočném pásmu, ale pokus o zakončení jim nevyšel podle představ.

43:10

Dobrá pasáž Vegas, brankář San Jose si nyní připsal v krátkém časovém sledu tři zákroky.

42:05

Barbašev se dostal k zakončení, se kterém si brankář Sharks snadno dokázal poradit.

41:35

Vegas sice hraje přesilovku, ale musí o útočné pásmo bojovat. Přesilovka se hostům nedaří.

41:14

Alexander Barabanov – 2 min., držení.

40:46

Barabanov se propracoval k zakončení, ale jeho projektil končí vedle branky.

40:36

Cotter se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus poměrně snadno zastavil brankář.

40:01

Střídání v týmu Vegas Golden Knights:
ze hřiště odchází Patera, přichází Vikman.

40:01

Utkání pokračuje třetí třetinou.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, zaslouženě vede domácí celek. Pro Vegas o něco lepší třetina než ta první, ale k optimálnímu výkonu má tým z města neonů hodně daleko.

40:00

39:30

Sharks se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale akci zastavil Demek.

39:00

Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:24

Nyní už zakončoval, nicméně jeho ránu kryje brankář. Buly v útočném pásmu Vegas.

38:10

Paul Cotter byl sice volný před brankou, ale puk se k němu nedostal.

37:35

Vegas se dostalo do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. K zakončení se však dostat nemůže.

36:48

Kyle Burroughs – 2 min., nedovolené bránění.

36:48

Comtois je hodně otřesený po střetu se soupeřem, zdá se, že se bude vylučovat.

35:41

35:41 Brett HOWDEN - 5:2

35:41

Vegas právě vstřelilo branku!
Chayka vypálil od modré čáry a jeho projektil šikovně před brankou tečoval BRETT HOWDEN. Asistence: Danill Chayka a Paul Cotter.

35:10

Hostující Tyler Benson pálil z dobré pozice, ale jeho ránu kryje brankář Kahkonen.

34:17

Duclair vedl akci Sharks, ale ani on se přes obran neprobojoval do střelecké příležitosti.

33:45

Demek vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal. Dobře zapracovala obrana Sharks.

32:26

Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do zakončení.

31:46

Bischoff se dostal do zakončení, jeho rána od modré čáry končí vedle branky. Následně puk kryje brankář Sharks. Komerční přestávka.

31:06

Zakázané uvolnění Vegas vrací hru před jeho branku. Theodore se musí vrátiti do svého pásma, na ledě je už dlouho.

30:30

Bensen zakončoval situaci dva na jednoho, ale přesné zakončení se mu nepodařilo.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i tomto zápase, domácí hokejisté míří za výhrou v tomto utkání.

29:07

Demek pálil a domácí brankář Kahkonen kryje kotouč, vhazovat se bude po komerční přestávce před jeho brankou.

27:44

Stejný hráč se znovu dostal do zakončení, ale nyní brankáře Pateru prostřelit nedokázal.

27:12

27:12 Kyle BURROUGHS - 5:1

27:12

San Jose právě vstřelilo branku!
V pohodě hrající domácí celek přidává další branku, po rychlé kombinaci se prosazuje střelou do odkryté části branky KYLE BURROUGHS. Asistence: Aleyander Barabanov.

26:43

Froese to vzal na sebe, ale jeho rána o malý kousek končí vedle branky.

26:11

Hostující Thrun se dostal do zakončení, ale jeho pokus dokázal zblokovat Shea Theodore.

25:06

14:12, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí jsou v tomto ohledu mírně aktivnější.

24:56

Velkou šanci měli domácí, ale Patera vytáhl výborný zákrok proti střele, kterou vyslal Smtih.

23:21

Hokejisté Vegas vyhazují kotouč přes všechny čáry, sledujeme dobrou hru Golden Knights v oslabení.

23:13

Hertl ani Duclair nedokázali proměnit pokus z dobré pozice. Patera byl připravený.

22:58

Při vlastním oslabení se do šance dostal hostující Mayo, ale jeho zakončení nebylo přesné.

21:42

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Sedoff – 2 min., podrážení.

21:31

Dorofejev se dostal do pěkné akce, ale jeho blafák nebyl přesný. Brankář Sharks zasáhl.

20:53

Další zajímavý pokus domácích zastavil ofsajd a špatný přechod do útočného pásma.

20:32

Filip Zadina se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře prostřelit nedokázal.

20:01

San Jose se výrazně lepším týmem a zaslouženě vede po první třetině o tři branky. Jedná se o první přípravný zápas pro obra kluby.

20:00

19:20

19:20 Henry THRUN - 4:1

19:20

Po přihrávce Tomáše Hertla se střelou z mezikruží prosazuje dobře hrající HENRY THRUN. Patera nedokázal puk zastavit, a tak skončil v brance. Asistence: Tomáš Hertl a Danil Gushchin.

18:24

Domácí Barabanov měl dobrou šanci, ležícího brankáře Vegas však překonat nedokázal.

18:00

Sharks hrají přesilovku, ale nemohou se stabilněji dostat před branku soupeře.

17:25

Tyler Benson – 2 min., podrážení.

16:43

16:43 Ivan BARBAŠEV - 3:1

16:43

Hostující celek po rychlé akci v útočném pásmu snižuje, po šikovné přihrávce Dorofejeva se povedenou ránou do horní části branky prosazuje IVAN BARBAŠEV. Asistence: Pavel Dorofejev.

16:10

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál. Vegas sice vede na střely na branku 9:7, ale na góly výrazně prohrává.

16:02

16:02

Hosté měli dvě dobré šance, ale Laroque ani Sedoff nedokázali své šance proměnit.

15:15

Jiří Patera v brance Vegas si poradil s pokusem, který vyslal od modré čáry Bordeleau.

14:18

Hoffman měl dobrou střeleckou pozici, po přihrávce spoluhráče z druhé strany minul branku.

13:29

Mason Geertsen – 2 min., krosček.

13:29

Cracknell se dostal do zakončení, brankář Sharks si poradil i s jeho pokusem.

12:36

Comtois se sice dostal do útočného pásma, ale pokus o zakončení mu vůbec nevyšel podle představ.

11:39

Domácí brankář kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

11:12

McNabb se musel vracet do svého obranného pásma, aby zastavil akci soupeře, což se mu podařilo. Sharks nyní nevystřelili.

10:06

Po krátké komerční přestávce pokračuje zápas dál. Froese vyhrál buly, následný hostující pokus nebyl přesný.

10:06

Domácím vyšel vstup do zápasu, z prvních šesti střel dali tři branky. Vegas na svou šanci zatím čeká.

09:49

09:49 Nathan TODD - 3:0

09:49

V pohodě hrající domácí celek navyšuje své vedení, v polovině první třetiny překonal českého brankáře v brance Vegas povedenou střelou NATHAN TODD. Asistence: Kyle Burroughs a Cole Cassels.

09:03

09:03 Tomáš HERTL - 2:0

09:03

Povedené zakončení a domácí celek navyšuje své vedení, po rychlé a přesné přihrávce spoluhráče se prosazuje k velké radosti českých fanoušků TOMÁŠ HERTL. Asistence: Henry Thrun a Mike Hoffman.

08:46

Tomáš Hertl se nyní dostal do zakončení, ale svého krajana v brance Vegas nepřekonal.

07:53

Ducklair pálil, McNabb dokázal zblokovat jeho pokus. Dobré čtení hry obránce Vegas.

07:08

Vegas dokázalo vyhodit kotouč přes všechny čáry, následně Barabanov dobře hrál.

06:59

Danill Chayka – 2 min., držení.

05:50

Smith z dobré pozice na druhé straně pálil mimo branku.

05:35

Domácí gólman byl připravený, a pak dokázal zastavit střelu, kterou vyslal Shea Theodore.

05:07

Kyle Burroughs se propracoval ke střele, ale brankáře Pateru neprostřelil.

03:21

Theodore se dostal do střelecké pozice, Kahkonen si dokázal poradit s jeho ránou.

03:05

Sledujeme rychlý hokej, po zakázaném uvolnění se vhazuje před branou Vegas.

00:24

Domácí celek se dostává do vedení z první střely v zápase, prosazuje se HENRY THRUN. Asistence: Tomáš Hertl.

00:01

Zápas brzy začne.

San Jose Sharks: Chroma (Kakhonen) – Thrun, Burroughs, Benning, Cagnoni, Furlong, Okhotiuk, Rutta – Duclair, Bordeleau, Zadina, Todd, Hertl, Robins, Smith, Raška, Cassels, Hoffman, Gushchin, Wiesblatt, Barabanov

Vegas Golden Knights: Patera (Vikman) – McNabb, Chayka, Hague. Sedoff, Theodore, Bischoff, Mayo – Geertsen, Demek, Dorofeyev, Brisson, Howden, Amadio, Cracknell, Carrier, Cotter, Barbashev, Froese, Bensen, Quenney, Comtois.
Pro oba kluby nyní začínají přípravné zápasy. V minule sezóně Vegas vyhrálo Stanley Cup, San Jose do play-off nepostoupilo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

5:2

Branky a nahrávky: 1. Thrun (Hertl), 10. Hertl (Thrun, Hoffman), 10. Todd (Burroughs, Cassels), 20. Thrun (Hertl, Gushchin), 28. Burroughs (Barabanov) – 17. Barbašev (Dorofejev), 36. Howden (Chayka, Cotter)

San Jose Sharks: Kahkonen (Chrome) – Thrun, Burroughs, Benning, Cagnoni, Furlong, Okhotiuk, Rutta – Duclair, Bordeleau, Zadina, Todd, Hertl, Robins, Smith, Raška, Cassels, Hoffman, Gushchin, Wiesblatt, Barabanov

Vegas Golden Knights: Patera (40.Vikman) – McNabb, Chayka, Hague. Sedoff, Theodore, Bischoff, Mayo – Geertsen, Demek, Dorofeyev, Brisson, Howden, Amadio, Cracknell, Carrier, Cotter, Barbashev, Froese, Bensen, Quenney, Comtois

00:24 SJS 1:0 Thrun (Hertl)
06:59 VEG 2 Chayka, držení
09:03 SJS 2:0 Hertl (Thrun, Hoffman)
09:49 SJS 3:0 Todd (Burroughs, Cassels)
13:29 VEG 2 Geertsen, krosček
16:43 VEG 3:1 Barbašev (Dorofejev)