Anglická Premier League

Arsenal FC – Tottenham Hotspur

2:2

konec (1:1)

24.09.2023, 15:00 • Emirates Stadium, Londýn • 6. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.65 4.4 5.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55

Tottenham právě vstřelil branku!
To je zápas jako víno! Krátce po rozehrávce obrovsky chyboval Jorginho a hned dva hráči hostů se řítili na jednoho beka! James Maddison pak vybídl SONA HUNG-MINA, jenž míč poslal k tyči. 2:2. Asistence: James Maddison.

54

Arsenal právě vstřelil branku!
Míč si na značku postavil BUKAYO SAKA, který zamířil do středu brány. Guglielmo Vicario uskočil na stranu, takže neměl šanci zasáhnout. Arsenal tedy podruhé v zápase vede. 2:1

42

Kohouti v závěru prvního poločasu dokázali vyrovnat! Už pár sekund před gólem musel Raya vytáhnout těžký zákrok, ale nakonec to vše vyšlo vniveč. Maddison z levé strany našel volného SONA HUNG-MINA, který jen nastavil placírku a běžel se radovat. 1:1. Asistence: James Maddison.

26

Kanonýři se dostávají ve 26. minutě do vedení! Martin Ödegaard posunul míč do strany na Bukaya Saku, jehož rána mířila k zadní tyči, ale do branky ji nešťastně srazil CRISTIAN ROMERO. Uvidíme, komu gól nakonec bude připsaný, každopádně Arsenal vede. 1:0.

2:2

konec (1:1)

Branky: 26. Romero (vla.), 54. Saka (pen.) – 42. Son Hung-min (Maddison), 55. Son Hung-min (Maddison)

Karty:   15. Ödegaard (ARS), 57. Havertz (ARS), 67. Nketiah (ARS) – 15. Udogie (TOT), 45+1. P. Sarr (TOT), 45+1. Bissouma (TOT), 75. Romero (TOT)

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:8. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 12:19.

Arsenal FC: Raya – B. White, Saliba, Magalhães, Zinčenko – Ödegaard (C), Rice (46. Jorginho), Vieira (46. Havertz) – Saka (90+7. Smith Rowe), Jesus (77. Nelson), Nketiah.
Náhradníci: Ramsdale – Kiwior, Tomijasu, Soares, Alnaní.

Trenér: Mikel Arteta

Tottenham Hotspur: Vicario – Porro, Romero, van de Ven, Udogie – P. Sarr, Bissouma – Kulusevski, Maddison (78. Höjbjerg), Son Hung-min (C) (78. Richarlison) – Br. Johnson (63. Solomon).
Náhradníci: Forster – Dier, B. Davies, Emerson Royal, Skipp, Véliz.

Trenér: Ange Postecoglou

Rozhodčí: Jones – Betts, Smith

Diváci: 60 156