HC Tábor – Rytíři Kladno

5:4

konec (1:1, 1:1, 3:2)

23.09.2023, 12:30 • ZS Tábor • 6 • Skupina A • Vít Káňa

V pátém kole ELD přijelo do Tábora Kladno, které si na ledě Kohoutů připsalo porážku v poměru 5:4. Rytíři byli až poloviny třetího dějství zdatným soupeřem. Ještě v 50. minutě srovnal na 4:4 Hausner. Jenže po pátém gólu Kohoutů, který vstřelil Strachota, zvlhl Rytířům střelecký prach a závěru jim nepomohla ani powerplay. Tři body tedy zůstávají na ZS v Táboře. (14:49:55)

59:52

Domácí jsou na puku, to už vypadá pro Kohouty dobře.

59:32

Kladno ztratilo pásmo a čas se krátí.

59:12

Hosté hrají powerplay!

59:01

Voráček si v krátkém čase připsal dva zákroky.

58:28

Kryštof Krása (Kladno) udržel pásmo, ale jeho kolega minul branku Moustafy.

58:15

Simon Raulič (Kladno) zůstal ležet na zemi, hra je přerušena.

57:34

Richard Háž (Kladno) skončil na ledě, ale rozhodčí nechal hru plynout.

57:11

Matěj Slabý (Tábor) nahodil za branku Voráčka a Kohouti šli střídat.

56:52

Kladnu docházejí síly a Tábor na ledě předvádí jistý výkon.

56:33

Antonín Pufr (Tábor) nahrál na vlastní modré na hokejku Kladna. Jenže obránce Tábora dobře zasáhl.

56:12

Adam Moustafa kryl jistě střelu od modré hned po buly.

55:54

Adam Suchan (Tábor) dobře tahal čas za brankou Kladna.

55:26

Dominik Pytlík (Kladno) dostal nabito na levý kruh, jenže střela se mu vůbec nepovedla.

54:55

Kladno se nyní dvakrát nedostalo do pásma Tábora.

54:34

Moustafa přikryl puk při nájezdu dvou hráčů Kladna.

54:12

Jiří Strachota (Tábor) to zkusil do modré, ale Voráček byl připraven.

53:32

Antonín Pufr (Tábor) nahodil dlouhý oblouk na branku Voráčka, Kohouti jdou střídat.

52:55

Kohouti se ubránili a jdou střídat.

52:23

To vypadalo na podrážení u střídačky Kohoutů, ale rozhodčí byl otočen na druhou stranu.

51:17

51:17 Jiří STRACHOTA - 5:4

51:17

Tábor právě vstřelil branku!
Autorem branky je JIŘÍ STRACHOTA. Asistence: Šimon Céza a Jan Bartuška. JIŘÍ STRACHOTA dostal puk do jízdy a z levého kruhu nachytal brankáře Voráčka na bližší tyčce. Asistence: Šimon Céza a Jan Bartuška.

51:07

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Dominik Pytlík – 2 min., podrážení.

50:48

Kryštof Krása (Kladno) ne prosadil z dálky.

50:23

Ondřej Slívko (Tábor) v dobré pozici mezi kruhy jenom promáchl.

50:15

Voráček raději přikryl touš před najíždějícími Kohouty.

50:03

Tábor je na puku a snaží se proniknout do pásma Kladna.

49:50

49:50 Eliáš HAUSNER - 4:4

49:50

Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je ELIÁŠ HAUSNER. Asistence: Denis Beran. Eliáš Hausner (Kladno) si objel na levém kruhu obránce a poté poté prostřelil postoj brankáře Moustafy. Asistence: Denis Beran.

48:33

Adam Suchan (Tábor) to zkusil švihem z dálky, jenže netrefil branku Kladna.

48:05

Simon Raulič (Kladno) stíhá dlouhý kotouč a musí hrát, tohle by icing rozhodně nebyl.

47:55

Dominik Pytlík (Kladno) dobře napadá v pásmu Kohoutů.

47:23

Vojtěch Špaček (Tábor) nahodil do pásma Kladna a domácí šli střídat.

46:58

Adam Suchan (Tábor) z pravé strany hledal ve slotu spoluhráče. Jenže nenašel.

46:22

Voráček nemusel zasahovat po nahození z dálky. Kohouti jsou ale usazeni v pásmu Kladna.

46:02

Kryštof Krása (Kladno) neuspěl s nahozením od modré, hraje se ve středním pásmu.

45:50

Adam Moustafa (Tábor) podržel puk, oba týmy střídají.

45:08

45:08 Jan BARTUŠKA - 4:3

45:08

Autorem branky je JAN BARTUŠKA. Asistence: Antonín Bačo. I Tábor se raduje v přesilové hře. V nepřehledné situaci se nejlépe zorientoval JAN BARTUŠKA, který přes chumel hráčů procedil puk do branky Kladna.

44:31

Simon Raulič (Kladno) se dostal na puk v oslabení a dobře tahal čas.

44:11

Ondřej Polášek – 2 min., hákování.

43:26

43:26 Jakub KULICH - 3:3

43:26

Kladno právě vstřelilo branku! Kladno ale vyrovnalo v přesilové hře. Novák posunul puk k pravému kruhu, kde byl JAKUB KULICH. Ten ostrým projektilem propálil brankáře Moustafu. Asistence Barnabáš Novák.

43:13

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Jan Bartuška – 2 min., podrážení.

43:02

43:02 Adam SUCHAN - 3:2

43:02

Autorem branky je ADAM SUCHAN. Asistence: Jan Hlavín a Ondřej Slívko. Jan ADAM SUCHAN dostal na levém kruhu zadovku od Hlavína a poté ostrým švihem překonal Vondráčka mezi betonem a vyrážečkou. Asistence: Jan Hlavín a Ondřej Slívko.

42:38

Antonín Pufr (Tábor) zachytil nepřesnou rozehrávku Rytířů. Kohouti mají pásmo.

42:05

Vojtěch Klečacký (Tábor) zachytil nepřesnou rozehrávku Kladna. Jan Rizák (Tábor) to pak zkusil z dálky. Jenže minul klec Voráčkovu.

41:33

Jan Bartuška (Tábor) se obtočil na pravém kruhu okolo obránce a jel na Voráčka, zblízka se ale prosadit nedokázal.

40:58

Jakub Kulich (Kladno) přišel o touš na modré Kohoutů a hosté se musí rychle vracet.

40:16

Kladno se dostala po buly na puk, ale střela hostů z dálky nebyla přesná.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 14:03 .

40:00

39:40

39:40 Denis BERAN - 2:2

39:40

Autorem branky je DENIS BERAN. Asistence: Tomáš Kozák. Tak to je obrovská smůla pro domácí tým. Brankář Moustafa vytěsnil v oslabení nahození Kozáka, k puku se po nešťastném odrazu dostal DENIS BERAN, který se trefil do odkryté klece domácího celku. Asistence: Tomáš Kozák.

39:31

Kohouti hrají oslabení dobře, opět se osvobodili.

39:05

Matěj Slabý (Tábor) ujel po pravé straně a posbíral cenné vteřinky pro Kohouty.

38:41

Matěj Slabý (Tábor) vystihl přihrávku hostů a dobře tahal čas.

38:21

Adam Moustafa (Tábor) rychle přikryl střelu od modré, bude se vhazovat po jeho pravé ruce.

38:04

Ondřej Slívko – 2 min., vysoká hůl.

37:56

Voráček po buly vytěsnil dvě střely Kohoutů.

37:41

Hosté už byli v plném počtu, když Jiří Strachota netrefil odkrytou branku týmu Rytíři Kladno.

37:11

Antonín Bačo (Tábor) trefil jenom obránce před sebou a pozorný Voráček poté přikryl puk.

37:06

Voráček podržel puk a Rytíři mohou vystřídat.

36:51

Antonín Pufr (Tábor) to zkoušel příklepem od modré, jenže minul zařízení.

36:25

Jan Hlavín (Tábor) střílel po skvělé křižné přihrávce z levého kruhu. Jenže jeho pokus nebyl přesný.

35:59

Rytíři Kladno se ale v oslabení dokázali osvobodit.

35:49

Ofsajd Kohoutů vrací hru před modrou čáru.

35:39

Denis Beran – 2 min., podrážení.

35:17

Moustafa jistě podržel puku, následuje vhazování po jeho pravé ruce.

34:55

Simon Raulič (Kladno) to zkusil z pravého kruhu, ale jeho střela neměla potřebnou razanci.

34:35

Simon Raulič (Kladno) jel do dvou obránců Tábora, ale ukličkoval se doslova k smrti.

34:11

Ofsajd zastavil útočné snažení hostů.

33:34

Hra je přerušena a emoce jsou venku. Kladenskému obránci se nelíbilo zajetí do Voráčka.

33:25

Tábor hraje v plném počtu.

33:05

Adam Moustafa (Tábor) pokryl střelu z levého kruhu, oba celky jdou střídat.

32:50

Icing Kladna, hra se vrací před Voráčka.

32:41

Kohouti opět dostali touš do bezpečí.

32:33

Posunutá klec Kohoutů po nájezdu Kladna, hra je přerušena.

32:18

Ondřej Slívko (Tábor) ujel v oslabení a dobře tahal čas.

32:05

Kladno opět neudrželo útočné pásmo.

31:41

Kohouti se opět osvobodili ve dvojnásobném oslabení.

31:20

Adam Suchan – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku.

30:33

Tábor ve dvojnásobném oslabení dostal puk mimo ohrožený prostor.

29:06

Autorem branky je ADAM SUCHAN. Asistence: Jan Hlavín. Kohouti jdou do hubeného vedení. Hlavín našel na modré čáře ADAMA SUCHANA, který střelou zápěstím prostřelil Voráčka, před kterým stal les těl. Asistence: Jan Hlavín.

28:13

Jan Hlavín (Tábor) hledal od modré svého spoluhráče ve slotu. Jenže puk mu sjel z hokejky.

28:02

Oba celky šli střídat.

27:35

Oba týmy si vyměnily touš, ale střelu jsme neviděli.

25:59

Adam Voráček (Kladno) vytěsnil puk před sebe.

25:41

Oba celky hrají v plném počtu.

24:18

Na modré čáře Kladna se srazili dva hráči, ale o faul nešlo.

23:56

Matěj Slabý (Tábor) se cpal do rychlého brejku, ale touš mu sjel z hokejky.

23:41

Jan Valuš – 2 min., podrážení.

23:13

Kladno se dostalo konečně na puk.

22:45

Kohouti se už dvakrát osvobodili v oslabení.

22:27

Šimon Céza – 2 min., podrážení.

22:23

Po závaru před brankou Moustafy se bude vylučovat.

22:11

Matyáš Pěch (Kladno) se dostal na vyražený kotouč od Moustafy, ale nedokázal si jej rychle zpracovat.

21:31

Jan Bartuška (Tábor) ukradl touš na vlastní modré, dostal se do pásma Kladna. Jenže tam bylo příliš mnoho Rytířů.

20:58

Adam Moustafa (Tábor) raději přikryl rychlý puk do jízdy. Následuje vhazování po jeho levici.

20:35

Tábor se dostal po buly do třetiny Kladna, kde pobyl skoro 30 vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

20:01

Po dvaceti minutách hry mají oba celky k vítězství stejně daleko, skóre je po brankách Hlavína a Nováka 1:1. Druhá perioda začne ve 13:16.
Další třetina začne přibližně v 13:16.

20:00

19:56

Jan Valuš (Kladno) nahodil na branku Kohoutů, ale čas už skoro vypršel.

19:41

Posunutá branka Kladna, bude se vhazovat na modré čáře hostů.

19:23

Jan Rizák (Tábor) se hlásil o střelecké slovo, jenže puk se k němu nedostal.

18:44

Kladno se osvobodilo, ale Tábor je tu s dalším útokem.

18:11

Dva hráči se střetli u střídaček, ale rozhodčí ukazuje. Hrajte dál.

17:46

Antonín Pufr (Tábor) skvěle napadá rozehrávku Kladna.

17:12

Jan Valuš (Kladno) špatně rozehrál, ale zachránil jej obránce Kladna, který se předvedl skvělou hrou tělem.

16:38

Jakub Pícha (Tábor) se dostal přes obránce do třetiny hostů, ale pak ztratil puk. Tábor se musí rychle vracet.

16:05

Jan Bartuška (Tábor) ujel po pravé straně, ale přihrávka mezi kruhy se mu vůbec nepovedla.

15:32

Tábor získal touš u hrazení, ale Antonín Bačo na modré puk nezpracoval.

15:11

Kohouti se konečně osvobodili a mohou jít střídat.

14:45

Tábor je v plném počtu, ale brankář Moustafa má plné ruce a nohy práce.

14:01

Adam Moustafa (Tábor) byl trefen z pravého kruhu. Kladno je stále ve třetině Kohoutů.

13:39

Kladno se dopustili Icingu v přesilovce. Hra se vrací před Voráčka.

13:14

Adam Moustafa (Tábor) si připsal zákrok betonem a poté se Kohouti osvobodili.

12:55

Rytíři jsou v přesilovce na puku a rozevřeli útočný deštník.

12:41

Ondřej Kostka – 2 min., napadení.

12:34

Na ledě zůstal ležet u střídaček jeden z Rytířů. Hra je přerušena.

12:22

Špatná přihrávka ukončila útočné snažení Kohoutů.

11:55

Kladno pobylo v pásmu Kohoutů přes dvacet vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

11:04

11:04 Barnabáš NOVÁK - 1:1

11:04

Autorem branky je BARNABÁŠ NOVÁK. Asistence: Jan Valuš. Když nevíš co s pukem, tak vystřel. Touto radou se řídil BARNABÁŠ NOVÁK, který v přesilovce překonal střelou od modré brankáře Kohoutů Moustafu. Asistence: Jan Valuš.

10:46

Ani druhý útok hostům nevyšel. Kladno začíná od branky Voráčka.

10:22

Tábor se ale hned osvobodil.

10:12

Jan Rizák – 2 min., držení.

09:15

Ondřej Polášek (Kladno) zastavil další útok Tábora, který je nyní při chuti.

08:56

08:56 Jan HLAVÍN - 1:0

08:56

Autorem branky je JAN HLAVÍN. Domácí udeřili jako první ve vlastní přesilovce. JAN HLAVÍN dostal nabito od Suchana přes beton brankáře Voráčka a prostřelil brankáře Kladna. Asistence: Adam Suchan a Ondřej Slívko.

08:11

Ondřej Kostka (Tábor) to zkoušel na zadní tyčku z pravého kruhu, jenže brankář Voráček jeho pokus vyrazil.

07:58

David Dörfl – 2 min., podrážení.

07:58

Jiří Strachota (Tábor) trefil jenom brankáře hostů, ale bude se vylučovat na straně Kladna.

07:41

Jan Hlavín (Tábor) se dral zakončovat z druhé vlny, jenže mu puk přeskočil jeho hokejku.

07:11

Kladno přišlo po dvaceti vteřinách o držení pásma.

06:45

Jakub Kulich (Kladno) se cpal za dorážkou po střele Rytířů od modré, jenž Moustafa už puk měl ve své lapačce.

06:22

Oba týmy si vyměnily držení puku, ale šanci jsme neviděli.

05:45

Dominik Pytlík (Kladno) využil chyby domácích a jedl do brejku. Přes obránce Kohoutů ale neprocedil puk do slotu.

05:13

Kohouti už jsou zase v pásmu Kladna a vyzkoušeli to nepřesnou střelou od modré.

04:57

Puk se dotkl s přispěním hráče Kladna střídačky, bude se vhazovat před Voráčkem.

04:31

Po nahození puku Tábora, hosté vyhodili touš na zakázané uvolnění.

04:10

Matěj Slabý (Tábor) sice dostal puk mezi kruhy, ale tam mu obránce hostů zablokoval jeho hokejku.

03:56

Ofsajd zastavil útočné snažení Tábora.

03:31

Hraje se převážně ve středním pásmu.

03:10

Hraje se dlouho bez přerušení, oba celky střídají.

02:45

Antonín Pufr (Tábor) nahodil puk po hrazení, ale ten se vykutálel z pásma Kladna.

02:10

Adam Voráček (Kladno) si poradil se střelou z mezikruží. Tábor je ale stále na puku v pásmu hostů.

01:52

Voráček raději přikryl touš, vhazovalo se po jeho pravici. Rytíři Kladno pak zahráli na icing.

01:31

Jiří Strachota (Tábor) se nedostal do pásma Rytíři Kladno. Tábor jde střídat.

01:10

Ofsajd zastavil útočné snažení Kladna.

00:44

Jan Bartuška (Tábor) zastavil brejk Kladna, domácí jdou útočit.

00:32

Icing Tábora, hra se vrací před Moustafu.

00:23

Tábor sice vyhrál buly, ale domácí hned přišli o pásmo.

00:01

Oba týmy krouží na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

Hockey Club Tábor: Moustafa (Brož) – Pufr, Bačo, Špaček, Céza (A), J. Ryšavý – Suchan, Hlavín (C), Kostka – Strachota, Slívko, Bartuška – Rizák, Bušta, Pícha – Slabý, Klečacký.
Trenér: Milan Dančišin

Rytíři Kladno: Voráček (D. Šrámek) – Krása, Borkovec, Müller, Raulič, Dörfl, Háž, Hausner – Rambousek, Pytlík, Valuš – D. Beran, B. Novák, Kulich – Pěch, V. Trojna, Polášek – A. Přibyl.
Trenér: Radek Hlavatý

Rozhodčí: Lukáš Vokoun – Michal Kubas, Jakub Černohlávek.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje. Nejvyšší dorostenecká soutěž v Česku pokračuje v sobotu 23. září už svým pátým kokem. V něm na sebe narazí celky Hockey Club Tábor a Rytíři Kladno. Utkání začíná ve 12:30.
Tábor, 8. místo 5z. (1 – 0 – 1 – 2), skóre 8:13, 4 body
Hokejisté Tábora v minulém ročníku extraligovou příslušnost zachraňovali až v baráži, tu nakonec nicméně opanovali a tak hrají i letos nejvyšší soutěž. V prvním duelu ELD Tábor vyjel na led Plzně, kde padl 4:3. V tomto utkání se dvěma góly blýskl Ondřej Slívko. Naposledy Tábor doma hostil další pražský tým, Slavia po dvou třetinách vedla 1:2. Kohouti ale v 58. minutě srovnali díky brance Adama Suchana. Nicméně v samostatných nájezdech zvítězili Pražané (2:3).

Nevedlo se ani ve třetím kole, do Tábora dorazila pražská Sparta. Kohouty držel dlouho brankář Moustafa, jenže ten ve druhém dějství čtyřikrát inkasoval a nakonec byl střídán. Tři body tak za prohru v poměru 0:4 putovaly nakonec do hlavního města. Čtvrté kolo přineslo návštěvu jihočeského Motoru, no a v dramatickém utkání byl po dvou třetinách stav vyrovnaný, 1:1. Jenže ve 47. minutě ujel Adam Suchan a domácí šli do vedení. Pojistku přidal necelých šest minut před koncem
Ondřej Kostka. Naposledy se Tábor představil na ledě BK Mladá Boleslav a byla z toho prohra 6:3 a propad na osmé místo tabulky ELD.
Kladno, 10. místo, 5z. (0 – 0 – 1 – 4), skóre 9:34, 1 bod
Hosté neměli vůbec povedený vstup do aktuálního ročníku. Z patnácti možných bodů totiž Rytíři vytěžili jediný a aktuálně jim patří poslední místo v tabulce. Hned na úvod soutěže se konala vysoká prohra na ledě Bruslařského klubu Mladá Boleslav v poměru 8:2. Následně se Rytíři doma předvedli s Libercem a uhráli po prohře v samostatných nájezdech 1:2 bod. Následoval výrazný gólový příděl v Karlových Varech 11:3 a domácí nepovedený zápas se Slavií 3:7. Naposledy Rytíři vyjeli na jih Čech, kde je čekal souboj s Motorem. Jenže po dvou periodách byl stav 4:0, Kladno nakonec v Českých Budějovicích prohrálo 6:0. Podaří se hostům v Táboře poprvé naplno bodovat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Hlavín (Suchan, Slívko), 30. Suchan (Hlavín), 44. Suchan (Hlavín, Slívko), 46. Bartuška (Bačo, Céza), 52. Strachota (Céza, Bartuška) – 12. B. Novák (Valuš), 40. D. Beran I (T. Kozák), 44. Kulich (B. Novák), 50. Hausner (D. Beran I)

HC Tábor: Moustafa (Brož) – Pufr, Bačo, Špaček, Céza (A), J. Ryšavý, Klečacký, Rob. Mohyla – Suchan, Hlavín (C), Kostka – Strachota, Slívko, Bartuška – Rizák, Bušta, Pícha – Slabý.

Rytíři Kladno: Voráček (D. Šrámek) – Krása, Borkovec, Müller, Raulič, Dörfl, Háž, Hausner – Rambousek, Pytlík, Valuš – D. Beran I, B. Novák, Kulich – Pěch, V. Trojna, Polášek – T. Kozák.

Rozhodčí: Lukáš Vokoun – Michal Kubas, Jakub Černohlávek

07:58 KLA 2 Dörfl, podrážení
08:56 TAB 1:0 Hlavín (Suchan, Slívko)
10:12 TAB 2 Rizák, držení
11:04 KLA 1:1 B. Novák (Valuš)
12:41 TAB 2 Kostka, napadení