Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Vítkovice Ridera

2:4

konec (0:2, 1:1, 1:1)

17.09.2023, 16:00 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 2. kolo • Lukáš Chuchválek

Tipsport: 2.47 4.2 2.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost. (18:27:05)
Ačkoliv ve 43. minutě pro domácí vykřesal naději Järvinen, dokázaly si Vítkovice, jež po celý zápas tahaly za delší konec, vedení pohlídat a nepustit. Pojišťující branku do prázdné brány při boleslavské power-play vsítil znovu Peter Mueller, jenž všechny své tři góly vstřelil Boleslavi do šatny. Vítkovice tedy odčinily nezdar s Karlovými Vary, Boleslav to příště zkusí znovu.

Hráči utkání:
Matti Järvinen (MBL)
Peter Mueller (VIT)

59:32

Vítkovice právě vstřelily branku!
A přes skoro celé kluziště trefuje prázdnou boleslavskou bránu PETER MUELLER, který tímto završuje hattrick. Asistence: Matěj Machovský.

59:20

Lantoši bez přípravy napálil mimo.

58:57

Nedaří se střelba, puky létají po mantinelech.

58:23

Vítkovice zatím vyhnaly Boleslav z pásma, Bruslaři jsou však stále v držení puku.

57:47

Pyrochta z otočky naslepo těsně minul branku.
A Boleslav odvolala brankáře!

57:05

Ale sudí si toho všimli až teď a chvíli si počkáme, než to tam bude upraveno.

56:40

Peter Krieger si udělal nedobrovolný výlet pod Filipa Novotného do jeho brány. Zpět na nohy mu musí až pomoci domácí obránce. Je přitom posunutá brána.

55:19

A zatím se jim to daří, zachycují přihrávky soupeře.

54:40

Po buly po komerční pauze hosté dostali puk ze své třetiny. Chystají se hrát, co potřebují.
Dnešní utkání sleduje 2563 diváků.

54:23

Pyrochtovu ránu se snažil před bránou tečovat Dvořáček.

53:40

53:30

Boleslavi se poté už nepovedlo dostat soupeře pod tlak.

52:50

Vítkovice vypíchly puk ze své třetiny a mohou střídat.

52:17

Aaltonenova příhra z pravého kruhu jen prosvištěla předbrankovým prostorem.

51:40

Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Vojtěch Lednický.

2:4

Branky a nahrávky: 39. Osburn (Malát), 43. Järvinen (Skalický, Lantoši) – 5. Dej, 19. Mueller (Kalus, Lakatoš), 40. Mueller, 60. Mueller (Machovský)

BK Mladá Boleslav: Novotný (J. Růžička) – Pyrochta (A), Pláněk, Jánošík (A), Čech, R. Jeřábek, Osburn, Bernad – Skalický, Järvinen, Aaltonen – Söderlund, O. Roman, Lantoši – Malát, Fořt, Šmerha – Dvořáček, Suchý, Stránský (C).
Trenér: Jiří Kalous

HC Vítkovice Ridera: Machovský (Klimeš) – Raskob, Percy, Mikuš, Grman, Gewiese, L. Kovář, Zeleňák – Lakatoš (C), Krieger, Mueller (A) – Fridrich, Claireaux, Bukarts – Kalus, Chlán, Dej (A) – Kotala, Káňa, Lednický.
Trenér: Miloš Holaň

Rozhodčí: Hribik, Úlehla – Svoboda, Hynek