14.09.2023, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Jan Koudelka

59:27

59:27 Martin BERČÍK - 4:1

59:27

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
MARTIN BERČÍK dokázal ještě v poslední minutě rozradostnit ústecké publikum, když přidává čtvrtou branku a potvrzuje tak ústecký obrat 4:1! Asistence: Jan Tůma a Lukáš Popela.

55:32

55:32 Karel KUBÁT - 3:1

55:32

Máme tu dost možná rozhodující branku dnešního utkání! KAREL KUBÁT sebral kotouč jednomu z obránců a zkušeně překonal Pánka – 3:1!

41:25

41:25 Zdeněk PETRÁŠ - 2:1

41:25

Domácí vstoupili do třetí třetiny aktivně a odměnou je jim rychlá branka. Poprvé v utkání posílá svůj tým do vedení ZDENĚK PETRÁŠ – 2:1!

24:58

24:58 Jan RUDOVSKÝ - 1:1

24:58

Pánek přeci jen neudrží čisté konto, Slovan byl teď aktivní v útočném pásmu a na 1:1 vyrovnává JAN RUDOVSKÝ. Gólman hostí jenom naštvaně vyčítá svým spoluhráčům, že v této situaci už neměl co dělat – 1:1! Asistence: Ladislav Funk a Pavel Gottfried.

08:51

08:51 Kryštof PEJCHAL - 0:1

08:51

Řisuty právě vstřelily branku!
Poprvé se Slovan odvážil do většího útoku a hned na to doplatil. Z protiútoku se totiž trefil soupeř, tím hráčem, který posílá Řisuty do vedení je KRYŠTOF PEJCHAL – 0:1!

4:1

Branky a nahrávky: 25. Rudovský (Funk, Gottfried), 42. Petráš, 56. Kubát, 60. Berčík (Tůma, Popela) – 9. Pejchal

HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (32. Vlach) – Kubát, Popela, Trefný, Sýkora, Funk, Gottfried – Bláha, Roubík, Dubský – Nedoma, Petráš, Rudovský – Tůma, Berčík, Bartoš – Krédl, Polata, Hynek
Trenér: Růžička

HC Řisuty: Pánek (Horák) – Volráb, Zich, Janda, Řepka, Malovický, Potěchin, Strnad – Hajný, Chamrád, Pejchal – Švec, Čech, Okegawa – Výrut, Pulda, Mulač
Trenér: Křepelka

Rozhodčí: Biedermann, Cícha – Zítka, Janíček J.

08:51 RIS 0:1 Pejchal
10:25 UNL 2+2 Trefný, hrubost