HC Tábor – HC Sparta Praha

0:4

konec (0:0, 0:4, 0:0)

14.09.2023, 18:30 • ZS Tábor • 3 • Skupina A • Vít Káňa

Je dobojováno. HC Sparta Praha zvítězila ve třetím kole ELD na ledě Hockey Club tábor poměrem 0:4. O svém vítězství Pražané rozhodli ve druhém dějství, ve kterém vstřelili všechny branky v rozmezí třinácti minut. (20:40:06)

59:31

Tobiáš Tvrzník podržel puk po lehkém nahození Kohoutů od modré čáry.

59:11

Sparta vystřídala svou čtveřici.

59:02

Pražané vyvezli touš z pásma po mantinelu.

58:44

Kohouti drží pásmo, ale chybí tomu střela.

58:27

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha:
Tomáš Malínek – 2 min., podrážení.

57:52

Kohouti se dostali do pásma Pražanů na pět vteřin pak jej sami vyklidili.

57:26

Tomáš Malínek (Sparta) nahodil puk na branku Kohoutů a šel střídat.

57:02

Tobiáš Tvrzník podržel puk, následuje vhazování po jeho levé ruce.

56:32

Jan Hlavín (Tábor) dostal dlouhou přihrávku, ale nevyhnul se obránci Sparty.

56:10

Oba celky střídají.

55:52

Alex Spálenka hluboce oddychuje, domácího brankáře ještě budou čekat perné chvilky.

55:42

Icing Sparty, hra se vrací před Tvrzníka. Kohouti konečně vystřídali.

55:11

Kohouti dostali puk mimo ohrožený prostor, ale nepovedlo se jim vystřídat.

54:52

Kohouti jsou opravdu v hluboké defenzívě.

54:28

Václav Nestrašil (Sparta) ztratil kotouč, ale Sparta udržela pásmo.

54:10

Tomáš Malínek (Sparta) to zkoušel od modré, ale trefil jenom chumel Kohoutů.

54:04

Alex Spálenka byl nucen podržet touš, bude se vhazovat po jeho levé ruce.

53:42

Alex Spálenka nemusel zasahovat proti nájezdu Pražanů. Těm se nepovedla finální přihrávka.

53:11

Adam Suchan (Tábor) neobjel svého protihráče, ale Tábor drží pásmo.

52:42

Šimon Céza (Tábor) vypíchl puk obránci Sparty, ale to bylo ze strany Tábora vše.

52:05

Tadeáš Trachta (Sparta) dostal puk do pásma Kohoutů, ale svou přihrávkou spoluhráče nenašel.

51:51

Kohouti se osvobodili z tlaku Pražanů a mohou jít střídat.

51:33

Václav Nestrašil (Sparta) se nedostal ke špatné přihrávce kohoutů.

51:03

Václav Nestrašil (Sparta) to zkoušel zblízka, Spálenku ale nepřekonal.

50:16

Alex Spálenka šel rychle z branky a zabránil přihrávce na levý kruh.

49:55

Kohouti hrají v plném počtu.

49:42

Puk se dotkl střídačky, bude se vhazovat před Spálenkou.

49:23

Alex Spálenka si pohlídal prostor u jeho pravého betonu. Sparta ale bude vhazovat v pásmu Kohoutů.

48:52

Úmyslný ofsajd, hra se vrací před Tvrzníka.

48:23

Kohouti se osvobodili jednoduchým vyhozením.

47:53

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Matěj Slabý – 2 min., držení.

47:53

Jan Rizák (Tábor) dostal do svého držení křižnou přihrávku Sparty, ale puk si si špatně spracoval.

46:31

Jan Hlavín (Tábor) opět ujel obraně, ale brankáře Tvrzníka nepřekonal.

46:11

Ondřej Slívko (Tábor) ujížděl po pravé straně, ale na poslední chvíli mu obránce vložil hůl do kotouče.

45:58

Ondřej Slívko (Tábor) měl nabídku na teč, ale zrovna se otáčel.

45:38

Icing Pražanů, hra se vrací před Tvrzníka.

45:02

Domácí reklamují špatné střídání, ale rozhodčí hlásí, že je vše v pořádku.

44:36

Ben Adamec (Sparta) byl zablokován dobře obránce Kohoutů. Domácí se dostali do středního pásma.

44:10

Sparta už je v plném počtu.

43:58

Tadeáš Trachta (Sparta) ujel v oslabení a našel na levé straně spoluhráče. Václav Nestrašil (Sparta) pálil ale jenom do brankáře Kohoutů.

43:25

Kohouti nastřelili útočníka Sparty, pásmo ale udrželi.

43:12

Pražané se osvobodili a jeli střídat.

42:52

Ondřej Kostka to zkoušel po buly, ale puk mu sjel.

42:48

Tobiáš Tvrzník lapil další střelu Kohoutů, bude se vhazovat po jeho pravici.

42:25

Ondřej Slívko (Tábor) se nedostal k odraženému puku na ose hřiště. Kohouti drží pásmo.

42:07

Ivan Volodin – 2 min., sekání.

41:39

Ivan Volodin (Sparta) dobře bojoval za brankou Kohoutů, ale pásmo neudržel.

41:20

40:56

Kohouti nevybojovali pásmo Sparty a šli střídat.

40:38

Tobiáš Tvrzník raději podržel touš, bude se vhazovat po jeho pravici.

40:12

Alex Spálenka se jen ohlédl za nahozením Pražanů.

40:01

Střídání v týmu Hockey Club Tábor:
ze hřiště odchází Adam Moustafa, přichází Alex Spálenka.

40:01

Pražané po bezbrankovém prvním dějství přepnuli na vyšší rychlostní stupeň a čtyřikrát skórovali do branky Kohoutů. Ti budou muset být pokropeni o přestávce živou vodou, pokud chtějí ještě něco se zápasem udělat.
Další třetina začne přibližně ve 20:08.

40:00

39:24

39:24 Filip NOVÁK - 0:4

39:24

Sparta právě vstřelila branku!
Hosté zachytili špatné vyhození domácího brankáře. FILIP NOVÁK dostal nabídku mezi kruhy a prostřelil bezmocného brankáře Kohoutů. Asistence: Daniel Novotný, Václav Nestrašil.

39:05

Sparta se prezentovala dalším ofsajdem.

38:42

Tobiáš Tvrzník raději podržel puk. Kohouti to ještě nevzdávají.

38:28

Adam Suchan (Tábor) se dostal k odraženému puku před Tvrzníkem, ale v ložence minul klec Sparty.

37:58

Ondřej Kostka (Tábor) dobře napadal v pásmu Sparty, ale touš se k němu nedostal.

37:36

Sparta má nahráno a nikam se vyloženě nežene.

37:10

Šimon Céza (Tábor) střílel od modré, ale trefil jenom obránce Sparty.

36:56

David Hoznourek (Sparta) zachytil vyhození Kohoutů, ale byl bohužel v ofsajdu.

35:45

Ben Adamec (Sparta) hasil potíže před vlastní brankou, ale Kohouti Trvzníka, který už ležel na ledě, nepřekonali.

35:31

Oba celky si vyměnily touš, ale střela na branku k vidění nebyla.

35:06

Hosté se prezentovali dalším ofsajdem.

34:42

Jakub Pícha (Tábor) šel do rychlého brejku, ale nakonec se sám ukličkoval.

32:54

Ondřej Slívko (Tábor) šikovně tečoval nahození od modré, puk šel ale vedle branky Sparty.

32:31

Kohouti drží pásmo, ale je to bez střely na branku.

32:12

Kohouti přihráli rukou ve třetině Pražanů, bude se vhazovat na modré Sparty.

31:56

Tobiáš Tvrzník (Sparta) musel zasahovat po buly a raději podržel touš.

31:51

Václav Nestrašil – 2 min., krosček.

31:13

Adam Suchan (Tábor) jel do rychlého brejku, ale na zadní tyčce už se ke střele nedostal.

31:07

Adam Moustafa raději podržel puk, vhazuje se po jeho levé ruce.

30:51

Icing Sparty, hra se vrací před Tvrzníka.

30:12

Přihrávka rukou, bude se vhazovat ve třetině Sparty.

30:05

Kohouti jsou na puku, ale nikam se neženou.

29:25

29:25 Tadeáš TRACHTA - 0:3

29:25

Autorem branky je TADEÁŠ TRACHTA. Asistence: Timofej Žukovskij. Sparta udeřila v krátkém čase potřetí. TADEÁŠ TRACHTA dostal puk mezi kruhy a poslal jej pod víko domácí klece. Asistence: Timofej Žukovskij, Radoslav Cichoň.

28:41

28:41 Václav NESTRAŠIL - 0:2

28:41

Brankář Adam Moustafa (Tábor) vyrazil na osu hřiště touš, který dostal do odkryté klece hostující VÁCLAV NESTRAŠIL. Asistence: Tomáš Malínek, Filip Novák.

27:55

Tábor dostal touš do pásma Sparty, pak ale šli Kohouti střídat.

27:08

27:08 Tomáš HLINKA - 0:1

27:08

Hosté se prosadili v přesilovce. Na pravém kruhu byl byl volný TOMÁŠ HLINKA, který prostřelil ostrým projektilem brankáře Kohoutů Moustafu. Asistence: Radoslav Cichoň, Matei Bolocan.

26:45

Domácí jednoduše vyhodili po mantinelu.

26:32

Adam Moustafa (Tábor) si pokryl střelu od modré, bude se vhazovat po jeho pravici.

26:11

Kohouti se ale osvobobodili.

25:56

Vít Mašek – 2 min., podrážení.

25:16

Václav Nestrašil (Sparta) zavezl puk do pásma Kohoutů, bude se vylučovat.

25:06

Daniel Novotný (Sparta) to zkusil po buly, ale trefil jenom helmu Moustafy.

24:52

Icing Kohoutů, hra se vrací před Moustafu.

24:32

Sparta je v tlaku, ale chybí tomu střela.

24:02

Adam Moustafa (Tábor) raději podržel v lapačce nahození z dálky. Bude se vhazovat po jeho pravici.

23:30

Matei Bolocan (Sparta) byl na chvíli sám před brankou Kohoutů puk se ale k němu nedostal.

23:08

Jan Bartuška (Tábor) srdnatě bojoval za brankou Sparty, ale Kohouti puk ztratili.

22:43

Ofsajd zastavil útočné snažení Kohoutů.

22:27

Jan Hlavín (Tábor) jel do rychlého brejku, ale puk mu v poslední chvíli sjel z hole.

22:15

Václav Nestrašil (Sparta) ukázal dobrou hru tělem, poté šel puk směrem na Moustafu od modré, domácí brankář ale dokázal udržet po střele touš ve své výstroji.

21:38

Zbyněk Bušta (Tábor) udržel útočné pásmo pro Kohouty, ale střelu jsme neviděli.

21:22

Tempo druhého dějství je zatím pomalejší.

21:02

Matěj Slabý se dostal do pásma hostů, ale vzápětí ztratil držení touše.

20:40

Tobiáš Tvrzník raději podržel touš, bude se vhazovat po jeho levici.

20:25

Kohouti vyhráli buly, Jan Hlavín střílel ze slotu, ale trefil jenom střed branky Tobiáše Tvrzníka (Sparta).

20:01

První třetina nabídla šance na obou stranách, ale gól jsme v Táboře neviděli. Sparta sice hrozila z rychlých brejků, ale brankář domácích Adam Moustafa ukázal v mnoha případech svou kvalitu. Sparta ještě v závěru měla po faulu Cézy trestné střílení, ale Filipu Novákovi puk sjel z hole. Druhé dějství začne přibližně v 19:18.

20:00

19:52

Adam Moustafa kryl rychlý nájezd Pražanů.

19:34

Ondřej Slívko (Tábor) zachytil přihrávku Pražanů a zpoza branky Tvrzníka hledal spoluhráče, toho ale minul.

19:12

Ondřej Slívko (Tábor) čekal ve slotu na přihrávku z levé strany, ale té se nedočkal.

18:57

Filip Novák se rozjel rychle z levé strany, ale puk mu jenom sjel z hole.

18:57

Filip Novák (Sparta) jel sám po chybě obránců na branku Tábora, ale přes faul Šimona Cézy se neprosadil. Hosté mají trestné střílení!

17:52

Domácí nahodili puk do třetiny Sparty a šli střídat.

17:31

Adam Moustafa (Tábor) po dalším brejku Sparty raději podržel touš ve své lapačce.

17:15

Jan Hlavín (Tábor) jel do rychlého brejku, ale trefil jenom lapačku Tvrzníka.

16:59

16:45

Domácí dostali puk do pásma Sparty a šli střídat.

16:27

Adam Moustafa si nyní vydechl po náporu Pražanů.

16:04

Filip Novák (Sparta) zavezl puk od levé strany před branku Kohoutů, ale pak jsme viděli jen posunutou branku domácího týmu.

15:33

Václav Nestrašil (Sparta) nahodil puk z osy na branku Kohoutů, ale v předbrankovém protoru už nebyl nikdo na dorážku

15:23

David Hoznourek (Sparta) to zkusil švihem od modré a Adam Moustafa (Tábor) vyrážečkou puk do ochranné sítě.

15:06

14:34

Ondřej Slívko (Tábor) jel do rychlého brejku, ale na poslední chvíli mu puk sjel z čepele.

14:19

Trachta zavezl puk do pásma Kohoutů, ale nepřihrál přesně.

13:22

Jan Rizák (Tábor) vyrobil prachbídnou přihrávku na vlastní modré, ale hosté nakonec netrestali.

12:44

Daniel Novotný (Sparta) dobře clonil před brankářem Kohoutů, ale střela Sparty od modré se mezi tři tyče nevešla.

12:33

Icing Kohoutů.

12:05

Kohouti opět byli v pásmu Pražanů přes dvacet vteřin, ale střela z toho nakonec nebyla.

11:42

Ondřej Slívko (Tábor) byl sám před brankářem Tvrzníkem, ale ještě hledal lépe postaveného hráče.

11:13

Šimon Céza (Tábor) se rychle vrátil a zabránil brejku Sparty.

10:33

Tobiáš Tvrzník (Sparta) nemusel zasahovat po nájezdu domácích, na poslední chvíli do střely vložil hůl vracející se obránce hostů.

10:03

Saveliy Prikhodko (Sparta) skončil na ledě za brankou Moustafy, ale rozhodčí nevylučoval.

09:32

Kohouti pobyli v pásmu Pražanů dvacet vteřin, ale bylo to bez střely na branku.

08:56

Filip Novák (Sparta) vyrobil špatnou přihrávku ve třetině domácích, Kohouti měli rychlý brejk, ten ale zastavil Tobiáš Tvrzník.

08:25

Ivan Volodin (Sparta) byl volný na zadní tyčce, ale puk jej trefil jenom do brusle.

07:52

Antonín Bačo (Tábor) lapil nahození Sparty, ale Tomáš Malínek se nakonec dostal ke střele od modré.

07:15

Tomáš Hlinka (Sparta) měl dvě střely, ale ani jedna nešla na branku Kohoutů.

06:36

Radoslav Cichoň (Sparta) přerušil rychlý průnik Kohoutů, Václav Nestrašil pak (Sparta) jel do rychlého brejku, ale ten lapil výborný Adam Moustafa

06:12

Adam Moustafa (Tábor) kryl rychlý nájezd Sparty, bude se vhazovat po jeho levici.

05:56

Matěj Slabý (Tábor) sice udržel pásmo, ale jeho kolega jej ihned ztratil.

05:32

Tomáš Malínek (Sparta) nahodil puk do pásma domácích a Pražané šli střídat.

05:15

Filip Novák (Sparta) z levého kruhu minul branku Kohoutů. Sparta poté opustila třetinu a hrála v ofsajdovém postavení.

05:03

Ofsajd zastavil útočné snažení Sparty.

04:22

Tobiáš Tvrzník (Sparta) nemusel zasahovat po brejků Kohoutů.

04:05

Filip Novák (Sparta) nenašel před brankou svého spoluhráče z útoku. Sparta se musí rychle vracet.

03:33

Tobiáš Tvrzník (Sparta) se jen ohlédl za střelou od modré. Sparta poté zahrála jen na zakázané uvolnění.

03:02

Tobiáš Tvrzník (Sparta) rozehrál jen do vlastní branky, ale Kohouti to měli na puk daleko.

02:55

Puk se dotkl po teči obránce ochranné sítě za brankou Tábora. Bude se vhazovat po levici Moustafy.

02:19

Brankář Adam Moustafa (Tábor) nemusel zasahovat, Sparta se sama dostala z třetiny Kohoutů.

02:02

01:32

Tobiáš Tvrzník (Sparta) raději podržel touš ve své lapačce. Bude se vhazovat po jeho levici.

01:05

Ivan Volodin (Sparta) zavíral rychlou akci Pražanů na zadní tyčce, ale jenom promáchl.

00:45

Adam Moustafa (Tábor) hokejkou vydloubl puk mimo nebezpečný prostor.

00:15

Filip Novák (Sparta) ujel po špatné domácí přihrávce, ale mířil jen na střed domácí branky.

00:01

Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Hockey Club Tábor: Moustafa (A. Spálenka) – Pufr, J. Šťastný, Máca, Céza (A), Bačo, V. Mašek (A), Špaček – Hlavín, Bartuška, Rizák – Kostka, Pícha, Bušta – Slabý, Suchan, Botka – Slívko.
Trenér: Milan Dančišin

HC Sparta Praha: Tvrzník (Hanousek) – Malínek, Burda, Cichoň, Hoznourek, T. Bolocan, Dufek, Já. Novák – Nestrašil, D. Novotný, F. Novák – M. Bolocan, Prikhodko, Trachta – Hlinka, B. Adamec, Volodin – Žukovskij.
Trenér: Richard Žemlička

Rozhodčí: Martin Šperl – Milan Jindra, Václav Kubíček.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z hokeje! Nejvyšší dorostenecká soutěž v Česku dospěla do třetího kola. V něm se proti sobě postaví týmy Hockey Club Tábor a HC Sparta Praha. Úvodní buly bude vhozeno na ZS. V Táboře v 18:00.
Hockey Club Tábor
Hokejisté Tábora v minulém ročníku extraligovou příslušnost zachraňovali až v baráži, tu nakonec nicméně opanovali a tak hrají i v aktuálním ročníku nejvyšší soutěž. V prvním duelu ELD Tábor vyjel na led Plzně, kde padl 4:3. V tomto utkání se dvěma góly blýskl Ondřej Slívko. Naposledy Tábor doma hostil další pražský tým, Slavia po dvou třetinách vedla 1:2. Kohouti ale v 58. minutě srovnali díky brance Adama Suchana. Nicméně v samostatných nájezdech zvítězili Pražané (2:3).
HC Sparta Praha
Sparta na začátku nového extraligové ročníku musela zkousnout hořkost porážky. Pražané v úvodním kole hostili Litvínov, který po čtyřiceti minutách vedl o tři branky. V poslední části udělala Sparta ze zápasu menší drama, po výhře 5:2 se nicméně mohli začít radovat Severočeši. No a ve druhém kole vyjela na led Plzně, kde sice po prvním dějství vedla o dvě branky (1:3). Nicméně pak polevila a tu druhou prohrála o tři (1:4). Bod hráčům z hlavního města zajistil 21 vteřin před třetí sirénou Václav Nestrašil. Sparta totiž v Plzni padla poměrem 7:6 v prodloužení.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

0:4

Branky a nahrávky: 28. Hlinka (Cichoň, M. Bolocan), 29. Nestrašil (Malínek, F. Novák), 30. Trachta (Žukovskij, Cichoň), 40. F. Novák (D. Novotný, Nestrašil)

HC Tábor: Moustafa (41. A. Spálenka) – Pufr, J. Šťastný, Máca, Céza (A), Bačo, V. Mašek (A), Špaček – Hlavín, Bartuška, Rizák – Kostka, Pícha, Bušta – Slabý, Suchan, Botka – Slívko.

Rozhodčí: Martin Šperl – Milan Jindra, Václav Kubíček

18:57 TAB TS Céza, podrážení
25:56 TAB 2 V. Mašek, podrážení
27:08 SPA 0:1 Hlinka (Cichoň, M. Bolocan)
28:41 SPA 0:2 Nestrašil (Malínek, F. Novák)
29:25 SPA 0:3 Trachta (Žukovskij, Cichoň)
31:51 SPA 2 Nestrašil, krosček
39:24 SPA 0:4 F. Novák (D. Novotný, Nestrašil)
40:01 TAB -Moustafa +A. Spálenka (Střídání)